Apple'dan telefonlara zam.

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ya tabi sırf dolarla bir teelfon 800 tl (6s), 900 tl (7) veya 1300 tl (x 64 gb) yükselmez. Biraz da kâr payı koymuş olabilirler bu bahane ile.
Birazda doları bahane ettiler gibime geliyor bana baktı millet 5500 lere telefon çıkarıyo x in fiyatına yaklaşıyo bunu gururuna yediremeyip fiyatları uçurmuşta olabilir apple bu herşey beklenir

Reaksiyon puanı
892
İphone 7 4200 tl o fiyata daha iyi bi çöp olamazdı o fiyata s9 plus var apple bey bol miktarda tiner kullanmaktadır acilen adli tıpa sevk edilmesi lazım diğerlerini hiç söylemiyorum
Bence de ve satamazlar sonra da aaa eski fiyatlar geri geldi.s9 iphone 7 den ucuz ve 6s den de 400 tl pahalı ellerinde kalır o Iphonelar.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bence de ve satamazlar sonra da aaa eski fiyatlar geri geldi.s9 iphone 7 den ucuz ve 6s den de 400 tl pahalı ellerinde kalır o Iphonelar.
Düşündükçe kafayı yiyesim geliyor s9 s9 plus note 8 gibi telefonlarla aynı fiyatta ama helâl olsun apple sana iyi cesaret valla bakalım yapılan zamlardan sonra Türkiyede iphone satışları nasıl olacak

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Düşündükçe kafayı yiyesim geliyor s9 s9 plus note 8 gibi telefonlarla aynı fiyatta ama helâl olsun apple sana iyi cesaret valla bakalım yapılan zamlardan sonra Türkiyede iphone satışları nasıl olacak
Aşırı bi fark olmaz, alanı çok. 10 bin de olsa alan illaki olur.

Reaksiyon puanı
892
Bitecek satışları ama 3 5 akıllı (!) yine alır sırf pahalı diye.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bitecek ama 3 5 akıllı (!) yine alır sırf pahalı diye.
Yok hocam bak gör 8.5 tl ye iphone x alanlar olacak buraya yazıyorum adamlar telefon değil marka satıyo resmen şuan normal 1000 1500 tl lik bi telefonun arkasına apple logosu koysan fiyatına 4000 5000 desen yine alacak insanlar var

Reaksiyon puanı
892
Yok hocam bak gör 8.5 tl ye iphone x alanlar olacak buraya yazıyorum adamlar telefon değil marka satıyo resmen şuan normal 1000 1500 tl lik bi telefonun arkasına apple logosu koysan fiyatına 4000 5000 desen yine alacak insanlar var
Ben şahsen iphonea bir daha geçmem, keşke biraz daha bekleyip s8 alsaymisim ama zam geldi aldigim fiyatlara satarim sonra da s8:)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama haklisiniz sırf apple diye verirler elma olsa ne armut olsa ne önemli olan cihazin içi

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben şahsen iphonea bir daha geçmem, keşke biraz daha bekleyip s8 alsaymisim ama zam geldi aldigim fiyatlara satarim sonra da s8:)

Ama haklisiniz sırf apple diye verirler elma olsa ne armut olsa ne önemli olan cihazin içi

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Avatarın yakışmış hocam [emoji23][emoji106]
S9 tabi bi zahmet yakissin[emoji23]Eypılı bıraktım artık sazan avı yapsın o eypıl[emoji23][emoji23]
Yahu bu kadar gömmryin şu telefonu :D Neden ilk olanlara bu kadar karşı çıkılıyor anlamıyorum. Apple zarar etmemek için önceden önlenini aldı.
Bana göre şu an en güvenli işletim sistemi iOS'tur, ayrıca sırf 2. eli yüksek olduğu için bile alınabilir.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yahu bu kadar gömmryin şu telefonu :D Neden ilk olanlara bu kadar karşı çıkılıyor anlamıyorum. Apple zarar etmemek için önceden önlenini aldı.
Bana göre şu an en güvenli işletim sistemi iOS'tur, ayrıca sırf 2. eli yüksek olduğu için bile alınabilir.
Hocam kafana güneş geçti galiba 7500 tl den bahsediyoruz 6000 6500 değil yani yedibinbeşyüz??ben sendede hafif apple fanboyluğu sezdim çünkü normal biri 7500 tl yi görmezden gelmez??

Reaksiyon puanı
892
Evet güvenli ama ben androide de virus bulastirmadan kullandığım için bana bir faydasi olmadi

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Güvenlik önemli, eskiden laptop çökertmişliğim bile var :D eski telefonuma da virüs girmişti.
2. El pşyasasın iyiliği de yeni telefon alcağımda bunu satıyorum ek bir para geliyo

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Hocam kafana güneş geçti galiba 7500 tl den bahsediyoruz 6000 6500 değil yani yedibinbeşyüz??ben sendede hafif apple fanboyluğu sezdim çünkü normal biri 7500 tl yi görmezden gelmez??

Valla bizim millet bunada alışır baksana sen "6000-6500 değil 7500 den bahsediyoruz" demişsin önceden o parayı vermekte pek mantıklı değildi tamam ios felan ama biyere kadar.

GalaxySIII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Yahu sanane be kardeşim sanane? Alan fiyatından mi alıyor sanıyorsun?
Stabilite, Kolay Arayüz Vs. Özelliklerinden alıyor iPhone alan adam sizin gibi donanım özelliklerine bakarak almaz iOS Olduğu Için Alır Zamanında android yerlerde sürünürken Apple At Kosturuyordu ne çabuk unuttunuz o günleri..!

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hocam kafana güneş geçti galiba 7500 tl den bahsediyoruz 6000 6500 değil yani yedibinbeşyüz[emoji107][emoji107]ben sendede hafif apple fanboyluğu sezdim çünkü normal biri 7500 tl yi görmezden gelmez[emoji3][emoji3]
Sadece apple.com'da o kadar pahalı. Ayrıca genel iphonelar için öyle dedim. Ve herkese fanboy demeyi borakmalısın. Biri sana somsong fonboy dese hoşuna gider mi? İos kapalı kaynak kodlu, androidlerde virüs kolay bulaşır ama iosta öylr değil.
Ayrıca sen istiyorsun ki applea hep kötü diyelim. Apple iyi denilince fanboy mu olunuyor? Güneş geçmiş demek. Gece güneş he. Anladım. :D

Reaksiyon puanı
892
Stabilite, Kolay Arayüz Vs. Özelliklerinden alıyor iPhone alan adam sizin gibi donanım özelliklerine bakarak almaz iOS Olduğu Için Alır Zamanında android yerlerde sürünürken Apple At Kosturuyordu ne çabuk unuttunuz o günleri..!
Ama eskidendi o şimdikiler appledan hizli uygulama açılış testlerinde , bataryaları daha iyi.Stabilitesi batsın 7500 tl verdikten sonra yemişim stabilitesini.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ama eskidendi o şimdikiler appledan hizli uygulama açılış testlerinde , bataryaları daha iyi.Stabilitesi batsın 7500 tl verdikten sonra yemişim stabilitesini.
Güvenlik için bile alınır. Samsung zamn yaparsa sizi de göreceğiz [emoji14]

Reaksiyon puanı
892
Güvenlik için bile alınır. Samsung zamn yaparsa sizi de göreceğiz [emoji14]
Ben iphone kullanıyorum ama bu zammı çok yapmasina elestirim X e maks 700 800 zam 8 8 plusa 400 500 7 7plus 6s 6s plus Se ye de 300 400 zam yapsa kasasindan bir şey eksilmezdi yani, zammi yavas yavas yapmak lazım

GalaxySIII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
illa gidip iPhone X almak zorunda Değilsin!
Istedigi kadar açılış testlerinde iyi olsun Bir süre sonra yine yine ve yine KASMAYA BAŞLAYACAK
Suan android telefon denince S9 ve S9+ akla geliyor eski android cihazları hatırlayan bile yok
Suan da bak bakalim S3 ve S4 ne halde birde iPhone 5 ve iPhone 5s e bak farkların görürsün
Kendim bizzat S3 kullanıyorum atmadigim rom kalmadı telefona ama yine yavaş yine yavaş şimdi donanımı eskidi ve oldu o cihaz artık diyeceksiniz biliyorum
Ama zamanında bu cihazları amiral gemisi diye Göğe çıkartan ben değildim ve keşke Hiç bulaşmasaydim diyorum androide

Reaksiyon puanı
892
Biz de Appleı severdik ama fiyat politikaları yüzünden sevmiyoruz, iyi telefonlar ama aşırı pahalılar şimdi soruyorum size iphone 6s e 3300 7 ye 4100 verir misiniz kaan bey ? Alınır diyorsunuz ya hani merak ettim..

GalaxySIII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Biz de Appleı severdik ama fiyat politikaları yüzünden sevmiyoruz, iyi telefonlar ama aşırı pahalılar şimdi soruyorum size iphone 6s e 3300 7 ye 4100 verir misiniz kaan bey ? Alınır diyorsunuz ya hani merak ettim..
Kaan Beyi bilmem ama ben Imkanim olsa Sonuna Kadar Kuruşuna kadar veririm Hak Ediyor Çünkü Sırf iOS Olduğu için hakediyor elma logosu falan için değil..

Reaksiyon puanı
892
illa gidip iPhone X almak zorunda Değilsin!
Istedigi kadar açılış testlerinde iyi olsun Bir süre sonra yine yine ve yine KASMAYA BAŞLAYACAK
Suan android telefon denince S9 ve S9+ akla geliyor eski android cihazları hatırlayan bile yok
Suan da bak bakalim S3 ve S4 ne halde birde iPhone 5 ve iPhone 5s e bak farkların görürsün
Kendim bizzat S3 kullanıyorum atmadigim rom kalmadı telefona ama yine yavaş yine yavaş şimdi donanımı eskidi ve oldu o cihaz artık diyeceksiniz biliyorum
Ama zamanında bu cihazları amiral gemisi diye Göğe çıkartan ben değildim ve keşke Hiç buluşmasaydim diyorum androide
Apple hiç yavaşlamıyor sanki hep ilk aldığınız gibi kalıyor 5 ler 5s ler bile artık s4 ler ve s5 lerle nerdeyse aynı hızdadır emin olun.

GalaxySIII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Apple hiç yavaşlamıyor sanki hep ilk aldığınız gibi kalıyor 5 ler 5s ler bile artık s4 ler ve s5 lerle nerdeyse aynı hızdadır emin olun.
Senin suan Dediğin imkansız gibi bir şey aynı hızda olmasi Mümkün değil bizzat arkadasin iPhone 5 ini kullandım Vallahi Tıkır tıkır çalışıyordu cihaz ufacık bir kasma dahi görmedim 16 gb di cihaz yanlış hatırlamıyorsam..
Birde S3 e bak yerlerde sürünuyor suan yemin ediyorum şu yazıyı yazarken klavye öyle bir kasıyor ki anlatamam...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Şu anlık dönemde alınmaz. Ucuz satan siteler var hala, bunu da göz önünde bulundurmak lazım. Bey demeyin kendimi değişik hissettim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Senin suan Dediğin imkansız gibi bir şey aynı hızda olmasi Mümkün değil bizzat arkadasin iPhone 5 ini kullandım Vallahi Tıkır tıkır çalışıyordu cihaz ufacık bir kasma dahi görmedim 16 gb di cihaz yanlış hatırlamıyorsam..
Birde S3 e bak yerlerde sürünuyor suan yemin ediyorum şu yazıyı yazarken klavye öyle bir kasıyor ki anlatamam...
Annem s3mini kullanıyor işini görüyor , rom root vs. Hiçbir şey yapmadım.

Reaksiyon puanı
892
Şu anlık dönemde alınmaz. Ucuz satan siteler var hala, bunu da göz önünde bulundurmak lazım. Bey demeyin kendimi değişik hissettim.
Evet suanki zamanda alınmaz söz bir daha bey demeyeceğim:)

S3 en sıkıntılı cihazıydı zaten yerlerde sürünmesi doğaldır ama artık kasma yok samsunglarda o zamanlar iphone almanız gerekirdi ama şuan da androidler iyi.Bu işler değişiyor ama apple da iyi sadece fiyatı çoook fazla.

Son düzenleme: