S9 plus p20 pro iphone x ?

S9 plus/Note 8 İphone X/8 plus P20 pro/Mate 10 pro

• Kullanılan toplam oy
    45

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sınırsız paranız ve iki tane telefon alma hakkınız olsa hangi ikiliyi seçerdiniz ve neden?

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İphone x tartışmasız.8 plus almazdım fakat önceden tam tersini sölüyodum x i biraz kullanınca görüşüm değişti

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone x tartışmasız.8 plus almazdım fakat önceden tam tersini sölüyodum x i biraz kullanınca görüşüm değişti
Harbiden X bendede fena kafa yaptı bian note 8 den soğuyacaktım nerdeyse özellikle home tuşu yerine getirilen shift tuşu çok kullanışlı çentikte telefona ayrı bi hava katıyor

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Harbiden X bendede fena kafa yaptı bian note 8 den soğuyacaktım nerdeyse özellikle home tuşu yerine getirilen shift tuşu çok kullanışlı çentikte telefona ayrı bi hava katıyor
Aynen dediğin gibi home tuşu yerini alan o altta ki çizgi çok fonksiyonel şöle bi gerçek var ki bizzat gördüğüm bu note 8 olan arkadaşımda var işyerinde x te note 8 i karşıdan gördüğümde s8+ huawei vs gibi sıradan geliyo fakat x i gördüğünde harbiden farklı bişey olduğunu hissediyosun tasarım anlamında buda büyük başarıdır bana göre çentiği çok eleştirdim ilk zamanlar fakat ilk görüldüğü gibi değil kesinlikle

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Siyasete girmeyeydiniz iyiydi??

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
iPhone X (10), amarakanın oyunudur dolar 10 tl olcak demek istiyorlar almayın aldırtmayın Samsung adamdır koreliden zarar gelmez

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Aynen dediğin gibi home tuşu yerini alan o altta ki çizgi çok fonksiyonel şöle bi gerçek var ki bizzat gördüğüm bu note 8 olan arkadaşımda var işyerinde x te note 8 i karşıdan gördüğümde s8+ huawei vs gibi sıradan geliyo fakat x i gördüğünde harbiden farklı bişey olduğunu hissediyosun tasarım anlamında buda büyük başarıdır bana göre çentişi çok eleştirdim ilk zamanlar fakat ilk görüldüğü gibi değil kesinlikle
Aynen katılıyorum o çentik ve dikey kamera telefona farklı bi hava katıyor bütün firmalar taklit edince ister istemez soğuyo insan ama taklitler aslını yüceltir diyede boşuna dememişler zaten şuanda samsung apple htc sony harici firmaların dışında kendine has tasarımı olan firma neredeyse yok hep bi apple yada samsung çakması tasarımlar.Note 8 e sıradan demeyelim de x in çektiğinden dolayı olmuş olabilir o dediğin ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar sakin dilde önerimizi yapabiliriz öyle değil mi? :)

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
ama harbi X'in tasarımı çok güzel maalesef param yok hani bana X

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Aynen katılıyorum o çentik ve dikey kamera telefona farklı bi hava katıyor bütün firmalar taklit edince ister istemez soğuyo insan ama taklitler aslını yüceltir diyede boşuna dememişler zaten şuanda samsung apple htc sony harici firmaların dışında kendine has tasarımı olan firma neredeyse yok hep bi apple yada samsung çakması tasarımlar.Note 8 e sıradan demeyelim de x in çektiğinden dolayı olmuş olabilir o dediğin ?
Lg g7 de de çentik var fakat x te ki görüntüyü havayı veremiyo katılıyorum söylediklerine.sıradan derken tasarım olarak farklı bişey olmadığı için diğerleriyle aynı olay onu kastettim yoksa güçlü bi cihaz ona lafım yok :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar sakin dilde önerimizi yapabiliriz öyle değil mi? :)
Yoo yapamayız. Bence işin yoksa konudan git. Biz kendi aramızda tartışıp kendi aramızda konuşup eğlenip geçiniyoruz. Ban atmaya yer arıyorsun herhalde?

---- Mesajlar birleştirildi ----

ama harbi X'in tasarımı çok güzel maalesef param yok hani bana X
Çok pahalı çok. Bir kaç hafta denemek isterdim aslında.

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy S9 Plus güzel cihazda Note 9 tamda bana göre olurdu herhalde. :)

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Az sonra evkura g7 thinq e bakmaya gidecem belki bi delilik yapar alırım hakkı beyin inceleyeceği yok g7 i x e 19 bin verip aldılar 5 lira verip bi g7 alamadılar ?

simmon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S9 plus derim tabikide ama ne istedigine baglı hız ve güvenilirlilik istiyorsan X fotograf video intertte surf yapmak istersen s9 plus p20 pronun ise sadece kameraları iyi başka birşey yok

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S9 plus derim tabikide ama ne istedigine baglı hız ve güvenilirlilik istiyorsan X fotograf video intertte surf yapmak istersen s9 plus p20 pronun ise sadece kameraları iyi başka birşey yok
Öyle değil hocam sadece aynı marka telefonları seçebilirsin yukarda şıklar var ona göre yorum yapalım :)

Az sonra evkura g7 thinq e bakmaya gidecem belki bi delilik yapar alırım hakkı beyin inceleyeceği yok g7 i x e 19 bin verip aldılar 5 lira verip bi g7 alamadılar ?
Hakkı abi bu lafların altında kalmaz akşam olmadan g7 'yi alıp inceler bak gör??
@Hakkı Alkan

Son düzenleme:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Öyle değil hocam sadece aynı marka telefonları seçebilirsin yukarda şıklar var ona göre yorum yapalım :)

Hakkı abi bu lafların altında kalmaz akşam olmadan g7 'yi alıp inceler bak gör??
@Hakkı Alkan
Hiç zannetmiyorum :) fotograf istiyosan s9+ diyenler iphone x ile hiç resim çektiniz mi ya :) ben çektim ve çok net söyleyebilirim ki x in kamerası muazzam

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Hakkı abi bu lafları altında kalmaz akşam olmadan g7 'yi alıp inceler bak gör??
Hiç zannetmiyorum :) fotograf istiyosan s9+ diyenler iphone x ile hiç resim çektiniz mi ya :) ben çektim ve çok net söyleyebilirim ki x in kamerası muazzam
Ben note 8 ve x 'le aynı anda aynı kareyi çektim note 8 daha canlı x daha soluk ama daha gerçekçi renkler veriyo bana kalırsa note 8 in kamerası bi tık daha iyi gibi s9 plusı hiç düşünemiyorum :)

Yok beeee bari sen yapma ?
Acı ama gerçek bi aralar çöp gözüyle baktığım telefona şimdi methiyeler diziyorum ön yargı iyi bişey değilmiş bi kere daha anlamış oldum ama hala iphone x in işlevsellik ve kullanıcı deneyimi olarak note 8 ve s9 plusın yanından dahi geçemeyeceğini söyleyebilirim benim şahsi görüşüm bu yönde:)

Son düzenleme:

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Note serisine olan özlemimden Note8 alırdım.

HH_87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Sınırsız param olsa Samsung S9 Plus ve iPhone X alırım,neden o 8 plus daki çerçeveye para vereyimki ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Yok beeee bari sen yapma ?
Acı ama gerçek bi aralar çöp gözüyle baktığım telefona şimdi methiyeler diziyorum ön yargı iyi bişey değilmiş bi kere daha anlamış oldum ama hala iphone x in işlevsellik ve kullanıcı deneyimi olarak note 8 ve s9 plusın yanından dahi geçemeyeceğini söyleyebilirim benim şahsi görüşüm bu yönde:)
Sınırsız param olsa Samsung S9 Plus ve iPhone X alırım,neden o 8 plus daki çerçeveye para vereyimki ?
Öyle bi şansın yok yalnız şıklardaki ikililerden alacaksın diğer şıklara göz koymak yok :D

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İphone x tam ele oturuyo çok ergonomik büyük telefonun hamallığı yok yani