Galaxy Note 9 resmen uçuyor!

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
9 Ağustos’ta tanıtılacak olan Galaxy Note 9 hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak cihazın yeni bir versiyonunun benchmark sonuçları sızdırıldı.

Haberi okumaya devam et...

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
S8 ile S9 arasındaki fark gibi olur Note 8 ile Note 9'un arasındaki fark, Note 8'den pek bir farkı olacağını sanmıyorum. Bu Benchmark'a kananlara da üzülüyorum, S7 Edge bile yeterli performansı sağlarken hem de.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Snapdragon 845 kullanacak bi zahmet uçsun ama note 8 de çok hızlı bi telefon benim note 9 dan en büyük beklentim hız değil pil ve gelişmiş s pen

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Isınma Konusu ileride Olacak mı acaba Kafamı Karıstıran Tek sorunda bu, Note Serisinde Bu sorunu Yasadım ıcın Can sıkıcı hal aldı..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Uçtuğu falan yok. Altı üstü A11 seviyesinde. Apple A12'yi çıkaracak yıllardır 1 sene geriden takip ediyorlar anlamış değilim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
S10, note 9'a fark atıcak...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S10, note 9'a fark atıcak...
E bi zahmet tasarım tamamen değişecek snapdragon 855 gelecek 3D yüz algılama gelecek 3 kamera olacak daha neler olacak kim bilir.Bu böyle devam eder note 10 da s10 a fark atar s11 de note 10 a derken uzar gider

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

King20oe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 9 ön satista hediye ile gelebilir mi

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note serisi bana göre yeni telefonlarda S serisini geçemeyecek.
Note serisi her zaman bir adım öndedir performans olarak yakın olsalarda bazı donanım ve bazı ek özelikler olarak önde örneğin note 9 da 8/512 gb seçeneği olacak diğer yandan normalde samsung note serisinde temel atar s serisinde geliştirirdi bu sefer s9 plusla beraber gelen değişir diyafram dahada geliştirilip note 9 da sunulacak bunun yanında dolby atmos ve irisle yüz tanıma aynı anda çalışması gibi temellerde s9 plusta atıldı

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Note serisi her zaman bir adım öndedir performans olarak yakın olsalarda bazı donanım ve bazı ek özelikler olarak önde örneğin note 9 da 8/512 gb seçeneği olacak diğer yandan normalde samsung note serisinde temel atar s serisinde geliştirirdi bu sefer s9 plusla beraber gelen değişir diyafram dahada geliştirilip note 9 da sunulacak bunun yanında dolby atmos ve irisle yüz tanıma aynı anda çalışması gibi temellerde s9 plusta atıldı
512GB ne işe yarayacak? S yine geçicek

---- Mesajlar birleştirildi ----

Note 9 ön satista hediye ile gelebilir mi
muhtemelen öyle olacak.

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
512GB ne işe yarayacak? S yine geçicek

---- Mesajlar birleştirildi ----

muhtemelen öyle olacak.
S niye geçsin saçmalama note 9 un s9 plustan bariz üstün olacağı belli istediğine sorabilirsin bu sorunun cevabı note 9 millet neden s9 plus almayıp note 9 u bekliyo sanıyosun

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Kavisli olmayan 16:9 a yatkın note olsa güzel olurdu ama 8 den pek farklı olmayacak gibi.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Harbiden ya. Geçen Note 8'e baktım; uzun, dar, saçma sapan bir tasarıma sahip.
Beğenmediğiniz tasarımı şuan herkes benimsedi s8 'le beraber başlayan akım hala devam ediyor tasarım gerçekten göreceli bişeymiş ilk defa note 8 in tasarımını beğenmeyen birini görüyorum

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Harbiden ya. Geçen Note 8'e baktım; uzun, dar, saçma sapan bir tasarıma sahip.
Beğenmediğiniz tasarımı şuan herkes benimsedi s8 'le beraber başlayan akım hala devam ediyor tasarım gerçekten göreceli bişeymiş ilk defa note 8 in tasarımını beğenmeyen birini görüyorum
Kusura bakmayın da neyini beğeniyorsunuz o tasarımın? O ekran formatıyla video izlenmiyor 16:9'daki gibi, parmak izinin yeri saçma, dar ve epeyce de uzun; tam bir kanser. S7 Edge, Note FE tasarımı çok daha iyi bana kalırsa.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kusura bakmayın da neyini beğeniyorsunuz o tasarımın? O ekran formatıyla video izlenmiyor 16:9'daki gibi, parmak izinin yeri saçma, dar ve epeyce de uzun; tam bir kanser. S7 Edge, Note FE tasarımı çok daha iyi bana kalırsa.
Bu akımı samsung başlattı hala devam ediyor egoist apple bile ayak uydurdu sen düşün artık video izlenmiyo derken nasıl izleyemiyosun anlamadım ben telefona film indirip izliyorum muhteşem ekranda izlemesi çok keyifli oluyor youtubeda tek el hareketiyle ekranı büyütüp ekran formatına uygun hale getirebiliyosun.Parmak izine ulaşmada ilk başlarda sıkıntı yaşadım ama şuan alıştım artık elim direk oraya gidiyor.Sen bu gidişle note fe de kalır başka telefon alamazsın bütün telefonlarda ekran formatı değişti bidaha düşün derim.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Bu akımı samsung başlattı hala devam ediyor egoist apple bile ayak uydurdu sen düşün artık video izlenmiyo derken nasıl izleyemiyosun anlamadım ben telefona film indirip izliyorum muhteşem ekranda izlemesi çok keyifli oluyor youtubeda tek el hareketiyle ekranı büyütüp ekran formatına uygun hale getirebiliyosun.Parmak izine ulaşmada ilk başlarda sıkıntı yaşadım ama şuan alıştım artık elim direk oraya gidiyor.Sen bu gidişle note fe de kalır başka telefon alamazsın bütün telefonlarda ekran formatı değişti bidaha düşün derim.

Zamanla o formata uygun hale gelecektir elbet videolar ama 16:9 ekran formatı ayrı bir keyif. Bence özgün ekran formatları saçmalık, 16:9'un nesi vardı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yav dolar 4,9'u geçmiş. Amiral almak hayal oldu siz hala 16:9, 18:9 muhabbeti yapıyorsunuz. Zaten alamayacaksınız boşuna yorulmayın. :D :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Adamlar lansman yapmayacak herhalde. :D