LG G6 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şuan ithalatçı OnePlus 5 2000 TL ve G6'dan çok çok daha iyi olan ithalatçı garantili HTC U11 4GB RAM 64 GB depolama bunlardan birini tercih ederdim.
İthalatci almayi düşünmüyorum ondan dolayi oneplusu gozden cikardim htcnin veya apple ve casper ve samsung haric herhangi bir resmi distribütör garantili telefon onerin varsa onerine açığım

M

Murat Burç

SDN Okuru
İthalatci almayi düşünmüyorum ondan dolayi oneplusu gozden cikardim htcnin veya apple ve casper ve samsung haric herhangi bir resmi distribütör garantili telefon onerin varsa onerine açığım
Samsung hariç demişsiniz ama aklıma S7 geliyor benim. Biraz çıkıp 2500 civarına SD835'e sahip XZ1'i alabilirsiniz.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsung hariç demişsiniz ama aklıma S7 geliyor benim. Biraz çıkıp 2500 civarına SD835'e sahip XZ1'i alabilirsiniz.
S7 yi isterim aslinda samsungu istemememin sebebi note ve s serisi disinda modellerini sevmemem ve s7ye kadar da maalesef cikamam 2000i asmayida dusunmuyordum 2200 oldu daha da asamam ondan dolayi xz almayi dusundum ama eskidi sayilir yani oreoyu bile zar zor aldi ve bu nedenle sony 2000tl civari yeni bi tleefon cikarana kadar alamiycam general mobile almayi dusundum aslinda da max performansli telefonu yetmiyor ozellik olarsk bana yeni cikartcaz dediler onu da beklesem mi bilemiyorum 2 3 ay frlan cikarsa benim sevicegim telefon olucsk mi o da belli degil yani su anda alabilecegim en makul telefon g6 gibi ona da ghost screen felan dediler emn olmak icin soruyorum iste bu tarz forumlara

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 yi isterim aslinda samsungu istemememin sebebi note ve s serisi disinda modellerini sevmemem ve s7ye kadar da maalesef cikamam 2000i asmayida dusunmuyordum 2200 oldu daha da asamam ondan dolayi xz almayi dusundum ama eskidi sayilir yani oreoyu bile zar zor aldi ve bu nedenle sony 2000tl civari yeni bi tleefon cikarana kadar alamiycam general mobile almayi dusundum aslinda da max performansli telefonu yetmiyor ozellik olarsk bana yeni cikartcaz dediler onu da beklesem mi bilemiyorum 2 3 ay frlan cikarsa benim sevicegim telefon olucsk mi o da belli degil yani su anda alabilecegim en makul telefon g6 gibi ona da ghost screen felan dediler emn olmak icin soruyorum iste bu tarz forumlara
Şahsen interentten yorumlarını okuyup ithalatçı U11 veya oneplus 5 almanız.
Ben kesinlikle G6 yerine bunlardan birini tercih ederim.
Bundan sonra seçim sizin

CICEKS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler arkadaşlar, LG G6 almayı düşünüyorum fakat iki farklı fiyat etiketiyle karşılaşıyorum her yerde, özelliklerini karşılaştırdığımda ikisi de aynı ama biri 3400 civarında satıyor birisi 2400 civarında satıyor, ikisi de LG Turkiye garantili ürün, linkler aşağıda. bu farklılığın sebebini bilen var mı?

hepsiburada 2400
evkur 3500
türk telekom 3500

M

Murat Burç

SDN Okuru
iyi günler arkadaşlar, LG G6 almayı düşünüyorum fakat iki farklı fiyat etiketiyle karşılaşıyorum her yerde, özelliklerini karşılaştırdığımda ikisi de aynı ama biri 3400 civarında satıyor birisi 2400 civarında satıyor, ikisi de LG Turkiye garantili ürün, linkler aşağıda. bu farklılığın sebebini bilen var mı?

hepsiburada 2400
evkur 3500
türk telekom 3500
Evkur kazikci Türk Telekom ilk fiyata göre satıyor LG tr garantili ise HB'den alabilirsiniz

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ben ghost screen olayını bir defa duydum.
Şahsen ben G6 almam hele o fiyata.
Hatırlıyorum ancak inandırıcı gelmedi bana üstelik dünya çapındanda haber gelmedi fakat mate 9 gibi bir rakip varken tek üstünlüğü su geçirmezliği ve daha yeni olmadı bence

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hatırlıyorum ancak inandırıcı gelmedi bana üstelik dünya çapındanda haber gelmedi fakat mate 9 gibi bir rakip varken tek üstünlüğü su geçirmezliği ve daha yeni olmadı bence
Tekrar duydum ghost screeni bekliyorum bakalim

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Bakalım V30 u çok beklemiştim ama sildim artıl adamlardaki nasıl bir sistemse G7 tanıtldığında bunlar yeni giriş yapacak hey allahım ya
bir markanın amiral gemisinin satılması için orta segmentinin iyi olması,halk tarafından bilinmesi gerekiyor.aslında lg türkiye bunu biliyor g6'dan çok q6 reklamı var her yerde ancak direk global lg yetkilileri salak bu sefer o telefona 435 koymuşlar,birde yağlı boya özelliği olan bir kamera.Koyacaksın 625'i,hatrı sayılır bir kamerayı ve çok iyi reklamını yapacaksın.Sonra amiral gemisi segmenti eminim daha fazla satış yapacaktır.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bir markanın amiral gemisinin satılması için orta segmentinin iyi olması,halk tarafından bilinmesi gerekiyor.aslında lg türkiye bunu biliyor g6'dan çok q6 reklamı var her yerde ancak direk global lg yetkilileri salak bu sefer o telefona 435 koymuşlar,birde yağlı boya özelliği olan bir kamera.Koyacaksın 625'i,hatrı sayılır bir kamerayı ve çok iyi reklamını yapacaksın.Sonra amiral gemisi segmenti eminim daha fazla satış yapacaktır.
katılmıyorum bence lgnin satmamasının sebebi (en azından türkiye için) ghost screen ve batarya sorunları yoksa telefonlarının reklamını çok iyi yapıyor istese g4 de ve g2 de olduğu gibi

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
katılmıyorum bence lgnin satmamasının sebebi (en azından türkiye için) ghost screen ve batarya sorunları yoksa telefonlarının reklamını çok iyi yapıyor istese g4 de ve g2 de olduğu gibi
Evet o sorunlar göz ardı edilemez ancak yeniden piyasaya iyi dönmeleri için bence orta segmentte başarılı işler yapması lazım

Leglessx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar mehaba öncelikle yaklasık 3 gun once aldıgım lg g6 hoparlorunde sadece tel ıle konusurkun yuksek seste ıken cızırtı gelıyor tekrar belıyıyım hoparlorde muzık dınlerken veya vıdeo izlerken yok acaba sorun yazılımsalmı donanımsalmı bıde cıhaz yenı oldugu ıcın olabılırmı benımle aynı sorunu yasıyan varmı varsa cozdu ıse yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
S7 alicaktim ama ekrani kucuk. Edge ekran sevmiyorum. İthalatci olanlari ve sar degeri yuksek olanlari eledim. İp68 sertifika, buyuk ekran, super olmasada iyi bir kamerasi, ekrani olan tel aradim. Fiyatida cok yuksek olsun istemiyorum. Bu ozelliklerde asgari 2000 tlye g6 bulabildim. Ya g6 alicam ya da 4 5 ay daha diger tellerin ucuzlamasini bekliycem.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bence hata edersin o telefonun ömrü maximum 6 ay 6. aydan sonra ghost screen olayları başlıyor benim arkadaşta vardı g4 ordan gördüm onunki 1 yıllıktı 15dk oyun oyniyim dedim ana ekrana dönünce oyun resmen orda kaldı lg g6da da aynı sorunlar var ips lcd olduğu için sanırsam bir tek v30da yok ghost screen

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Arkadaşlar selamlar bende haftaya bu telefonu sipariş vermeyi düşünüyorum. 2000 TL alınabilir bir seviyeye indi. En önem verdiğim iki özellik Type-C ve FM Radyo. Şu anda Qualcomm tarafında en iyi işlemciler sırasıyla 1. 845 2. 835 3. 660 4. 821. 845'lileri alamam zaten. 835'lilerde Radyolu olan sadece V30+ var o da 3200 seviyesinde oraya çıkamam. 660 olarak Xiaomi Mi Note3 var yine Radyo yok anlayacağınız üzere. 821'lerde ise yine sadece LG G6 bulunuyor ve fiyatı alabileceğim seviyede. Tek korkum Bootloop değilde o sorun çözüldü bazıları Ghost Screen yaşamışlar acaba olur mu ilerde? Bazıları 5-10 dakika telefonu kullanmayınca kaybolduğunu söylemişler. Sizce alınır mı?

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Kullanan arkadaşlar LG g6 nasıl acaba?V30'mu yoksa g6'mı?
Son olarak g5 nasıl?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
G6 kullana arkadaşlar herhangi bir sıkıntı varmı acaba

M

Murat Burç

SDN Okuru
2.el güzel bir şey almaya karar verdim bir çok marka kullandım bir de Lg'nin tadına bakmak istiyorum evkur'dan taksitli almayı düşünüyorum ama bilmiyorum onaylarlar mı!
G5 de G6 da kronik sorjnlu
2500e güzel cihazlar var XZ premium, U11 falan taksitli alacağına ucuz peşin ak 1300e M6 Note mesela 2100e xz1 falan işte

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Kullanan arkadaşlar LG g6 nasıl acaba?V30'mu yoksa g6'mı?
Son olarak g5 nasıl?
2 aydır kullanıyorum ön kamera dışında memnunum. V30 ve G6 DxOmark puanları 83-84 o yüzden kamera için geçilmez. V30'da Snapdragon 835 var ve ekranı OLED en belirgin farklar bunlar. Bu ikisi için 1200 lira daha fazla verilir mi tartışılır. 835'in en büyük avantajı performansdan ziyade %30 daha az güç tüketiyor. Ekranda OLED olunca V30'un pili G6'dan iyi doğal olarak. Ben şahsi olarak IPS LCD daha çok beğeniyorum çünkü renkler daha doğal, görüş açısı daha başarılı ve beyazları daha iyi veriyor. G5 kullanmadım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
2 aydır kullanıyorum ön kamera dışında memnunum. V30 ve G6 DxOmark puanları 83-84 o yüzden kamera için geçilmez. V30'da Snapdragon 835 var ve ekranı OLED en belirgin farklar bunlar. Bu ikisi için 1200 lira daha fazla verilir mi tartışılır. 835'in en büyük avantajı performansdan ziyade %30 daha az güç tüketiyor. Ekranda OLED olunca V30'un pili G6'dan iyi doğal olarak. Ben şahsi olarak IPS LCD daha çok beğeniyorum çünkü renkler daha doğal, görüş açısı daha başarılı ve beyazları daha iyi veriyor. G5 kullanmadım.
Dxomark itibar edilmesi gereken son firma bile değil bence. Mi Note 3'e 90 verip S7 Edgeye 89, V30'a 83 veren firma bub

CaNeR35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben ilk ciktiginda s7 aldım.lg g5i de bekledim ikisi arasinda karar vericektim gecikti baya hatta s7 den once tanitilip s7nin gelis tarihinden 1 2 ay sonra gelmis olabilir.simdi kıyaslarken lg6 ile kiyasliyorum ayni yil cikmis gibi geliyor cunku ona ragmen lg6 s7den daha kotu bir telefon diye dusunuyorum.s7 de 32 gb hafiza cok sikinti birde samsung alacaksaniz samsung turkiye garantili alin cunku ekran yaniyor yuzde 70 ihtimalle benim ilk 6 ayinda yandi klavye ve bildirim cubugu izi kaldi 1 1bucuk yil oyle kullandim son ayinda yaptirdim garantiden ucretsiz olarak.2bin liraya ben nokia 8 oneririm ancak onunda kamerasi dxomarktan cok dusuk aldi ama ben incelemistim ve begenmistim diye hatirliyorum(s7ye kiyasla) bluetooth 5 sd835 ve 64gb hafiza cok buyuk arti s7nin diger artilarinin onune gecer o yuzden mantikli baya.2.650 derseniz htc u11 derim ama 128gb hafiza ve 6 ram var.cinli markalara yonelmeme durumu şu aslinda deneyim noktasinda cok kotuler.samsung ve apple disinda bunu basabilen marka yok.bu acidan da bakabilirsiniz s7 ye.mesela tema magazasi var surekli acik ekran icin cesitli gorseller geldi.samsung health var mesela ne kadar yurudun gosteriyor onda baskalariyla yarisma yapabiliyorsun ornegin arkadasinda da samsung var 50bin adim yarisi baslatiyorsun samsung shop var her aksesuari mevcut spigenin cesit cesit kilifi var s9 cikti mail geldi bana getirin su kadara sayalim diye(su markada bu markada da var diyebilirsin tabi benim dusuncem) vs sacma gelebilir ama apple ve samsung canli yayin ve tekrar arasindaki farkta hissettiginin canli yayin hissini vermesi gibi bu 2 marka gibi digerlerinde bu yok bilmiyorum anlatabildim mi.digerleri zaten kullandikca kagit ustunde kaybolup gidiyor.az para vereyim cok sey alayim diyince de surekli sikilma degistirme vs oluyor yine ayni olaya geliyor.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben lg g6 da görmedim ne yurt dışı forumlarında ne tr de bi kaç sallama resim dışında.baktığın zaman g4 ten sonra lg telefon kullanmayan herkes lg pişmanlıktır g scren anakart vs sallamaya devam ediyo

Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben LG G6 alıcam bi sorum var kullanıcılara oyun performans ı nasıl ve yoğun kullanımda nasıl bir iş çıkartıyor. Kasılma varsa rahatsız edecek derecede mi cevaplarsanız sevinirim. bir şikayetiniz varmi ayrıca? Cevaplayanlara çok tesekurler simdiden?