En çok hangi moderatörü seviyorsunuz?

En çok hangi modaretörü seviyorsunuz?

• Cyb3r_K1ng

Kullanılan: 4 9.8%
  • Death Mark

Kullanılan: 13 31.7%
  • Görkem Say

Kullanılan: 2 4.9%
  • Halktan Biri

Kullanılan: 7 17.1%
  • Mustafa Deliktaş

Kullanılan: 1 2.4%
  • neet

Kullanılan: 1 2.4%
  • rise

• SONG JOONG KI

• utkuversus

Kullanılan: 9 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bana oy atan atmayan herkese teşekkürler...
Hepiniz cansınız...;)

Wiseguy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Moderatör değil ama Murat Burç'u seviyoruz...

Emirhan TÜRKk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence klavye-mouse bölümüne ilgilenen birileri de olsun.Veya var mı?

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Her moderatör elinden geldiğince görevini yerine getiriyor bu zaten artı bir puan. Buna karşın sitede sürekli aktif olmak kolay bir iş değildir. Seçim yapmak istemem herkes başarılı ama
Death Mark ve Halktan Biri diyebilirim bunun için.

Reaksiyon puanı
5,171
IOS ve Huawei bölümü 404 not found olurdu. :)

Huawei konusunda %1000 haklı Acaba huawei hakkında dünyanın en büyük 2. Telefon üreticisi olduğu araştırmayı kim yapıyor. Kesin çinliler yapıyordur. Bi aralar alt seviye bir sd işlemci kullanan çinli bir telefon antutuda note4ü 4 e katlıyordu. Halbukisi o zamanlar note4 yeni çıkmıştı ve efsane bir cihazdı ama işte bu adamlar böyle her şeyleri aldatma üzerine kurulu...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Huawei konusunda %1000 haklı Acaba huawei hakkında dünyanın en büyük 2. Telefon üreticisi olduğu araştırmayı kim yapıyor. Kesin çinliler yapıyordur. Bi aralar alt seviye bir sd işlemci kullanan çinli bir telefon antutuda note4ü 4 e katlıyordu. Halbukisi o zamanlar note4 yeni çıkmıştı ve efsane bir cihazdı ama işte bu adamlar böyle her şeyleri aldatma üzerine kurulu...
Bir markanın ürünü berbat olsa bile aşağılayıp dalga geçipte "çöp" diyebilmenin hiçbir lüzumu yok. Onun yerine tavsiye etmeyeceksin neden tavsiye etmediğini de doğru bir dilde açıklayacaksın bu kadar basit. Kimsede dediğim bu görüşe hiçbir şey diyemez. :)

Reaksiyon puanı
5,171
Bir markanın ürünü berbat olsa bile aşağılayıp dalga geçipte "çöp" diyebilmenin hiçbir lüzumu yok. Onun yerine tavsiye etmeyeceksin neden tavsiye etmediğini de doğru bir dilde açıklayacaksın bu kadar basit. Kimsede dediğim bu görüşe hiçbir şey diyemez. :)

Açıkcası Murat'ın bu huyunu savunmadım. Sadece huawei konusubda haklı olduğunu savundum. Kısacası bunu bana değil Murat'a söyleyin[emoji3]

M

Murat Burç

SDN Okuru
İstediğim şeye çöp derim çünkü çöp. Çöp olduğu için o çöp ürün alınmaması gerekiyor bu kadar basit.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Eski köye yeni adet getirmeyelim en iyisi. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
2400 TL'ye satılan P20 Lite gibi cihazlara söylenecek tek şey çöptür daha aşağısı kurtarmaz. 3300 TL'ye satılan A8 Plus çöptür daha aşağısı kurtarmaz. DAha naif bir söylem biliyorsanız söyleyin onu da söyleyeyim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Bir üye olarak özgürce yorum yapıyorsun tamam.
İleride bir iş sahibi olduğunda aynen SDN gibi bir ortamın olduğunda ne yapıncaksın? :D
Biz sana o markanın fanboyu ol demiyoruz. Eleştiri tarzın kavga çıkartıcak türden. Bir gün zamanını öyle tartışmalara harcamak istemiyorsan dediğim gibi cihazın donanımın ve yazılımının yetersiz kaldığı ve maliyetinin çok yüksek olduğunu düzgünce anlatsan kanıtlasan sözüne kimse karşı gelemez. Bende Huawei'ye bayılmıyorum zaten. Sonra diyorsun eleştirilerim neden beğenilmiyor. :)
Kimsenin haklıyken haksız duruma düşmesini istemem.
2400 TL'ye satılan P20 Lite gibi cihazlara söylenecek tek şey çöptür daha aşağısı kurtarmaz. 3300 TL'ye satılan A8 Plus çöptür daha aşağısı kurtarmaz. DAha naif bir söylem biliyorsanız söyleyin onu da söyleyeyim.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Özlü söz paylaşımıyla hayatımıza anlam kattığı için " @Death Mark " diyorum, biraz da Poyraz Karayel'den sözler paylaşsa iyi olacak. :D

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Kendime vereceğğmm :D

Neyse ben gonullerin moduyum :3
Dedi 250-300 mesaji olan biri...

Ehm ehm hemen adamlara yardimci olup mesaj arttirmaya gidiyorum :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Vay canına 4 oy almışım var mı arttıran?
:sweatsmile:
Bunlar hep bot! Bunlar hep rüşvet! Bunlar hep komplo :D

---- Mesajlar birleştirildi ----
Bir üye olarak özgürce yorum yapıyorsun tamam.
İleride bir iş sahibi olduğunda aynen SDN gibi bir ortamın olduğunda ne yapıncaksın? :D
Biz sana o markanın fanboyu ol demiyoruz. Eleştiri tarzın kavga çıkartıcak türden. Bir gün zamanını öyle tartışmalara harcamak istemiyorsan dediğim gibi cihazın donanımın ve yazılımının yetersiz kaldığı ve maliyetinin çok yüksek olduğunu düzgünce anlatsan kanıtlasan sözüne kimse karşı gelemez. Bende Huawei'ye bayılmıyorum zaten. Sonra diyorsun eleştirilerim neden beğenilmiyor. :)
Kimsenin haklıyken haksız duruma düşmesini istemem.
I'm a GTX fan!

Son düzenleme:

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Cyb3r_K1ng Donanım Konusunda Güzel Bılgılere Sahip.
Death Mark Calıskan..
Halktan Biri Iyı Bir Linux Kullanıcısı :)

3 den Birine Verdim Gönülden..