Mi 8 Vs İPhone X

Bu konuyu okuyanlar

ardaglr6

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Merhaba ben xiaomi mi 8 iPhone x arasında takıldım alacağım iPhone x jelatinli 4200 tl alırsamda xiaomi mi 8 3250 tl şimdi hangisini tercih etmeliyim

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
iPhone X sıfır mı? Genelde o fiyata satılanlarda sim kilidi de olabiliyor.

ardaglr6

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Yurtdışından 1 yıl uluslararası garantili sim kilitsiz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sıfır

Son düzenleme:

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Yurtdışından 1 yıl uluslararası garantili sim kilitsiz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sıfır

Mi 8'in fiyatı şişirilmiş fiyat. Şimdi almanı çok önermem. Eğer cihazın kutusu faturası varsa alabilirsin. Eğer ilanlardan bakıyorsan özelden linkini atabilirsin yorumumu merak ediyorsan.

M

Murat Burç

SDN Okuru
X 1000 dolar. Mİ8 500 dolar. fiyatların yarı yarıya olması gerekiyor. @Starbowl un da dediği gibi fiyat şişirilmiş Mİ8'İN

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Biraz düşsün Op6 da iyi bir seçim olabilir..

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Konuya cevabım Xiaomi mi 8.

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Konuya cevabım Xiaomi mi 8.
Yani kafamı karıstırmadı değil.mi 8 iphone x den nasıl daha iyi olabiliyor ? Cihax x in tıpa tıp aynısı.. öte yandan bir markanın baska bir markayı aynen kopyalayıp satmaya çalışması markanın kendi benliğine yaptığı Saygısızlıktan başka bir şey değil.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yani kafamı karıstırmadı değil.mi 8 iphone x den nasıl daha iyi olabiliyor ? Cihax x in tıpa tıp aynısı.. öte yandan bir markanın baska bir markayı aynen kopyalayıp satmaya çalışması markanın kendi benliğine yaptığı Saygısızlıktan başka bir şey değil.
Donanımsal açıdan daha üstün bir telefon.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Donanımsal açıdan daha üstün bir telefon.
Bence Samsung daha iyi... donanım her şey değil uyumluluk da önemli ve bu konuda Samsung daha başarılı.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bence Samsung daha iyi... donanım her şey değil uyumluluk da önemli ve bu konuda Samsung daha başarılı.
Hangi modeli?
İkisini sordu Mi 8'i dedim. Tabikide 5000TL'ye çok daha iyi amiral gemileri var. :)

naruto13

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Ne kadar iyi olursa olsun telefon . Android olduğu sürece kayda değer bir değer göstermek yanlıs olur bu telefonlara.ios tarzı bir yazılım olsa ilk ben alırım ..

M

Murat Burç

SDN Okuru
iOS değil arkadaşlar Çöpos r. Çöposu bu kadar abartmayin Android'in tırnağı olamaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Doğal olarak elindeki telefonu fikirsel anlamda korumaya çalışıyosun.saygı duyarım ama bil ki ios her anlamda androidden üstündür bunu aynı senelerde çıkmış geçmiş ios android tel modellerinin o an ki performansları ile şimdiki güncel performans artışı veya düşüklüğünü karşılaştırdığımızda bulabiliriz .
6 kasım kasım kasılırkenb Note 4 şuan gayet iyi çalışıyor. Note 4'den sonra çıkan çoğu android amiral gemisi performans olarak Apple cihazlardan üstündür bu kadar açık ve net çöp işletim sistemi ios asla ve asla androidden daha iyi değil

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Merhaba ben xiaomi mi 8 iPhone x arasında takıldım alacağım iPhone x jelatinli 4200 tl alırsamda xiaomi mi 8 3250 tl şimdi hangisini tercih etmeliyim
Mi8 iPhone x’in android yüklü çakması resmen. Apple’ın çok büyük ve düzgün bir müşteri destek ağı var. Yurt dışından bile gelse global destek sağlıyor. Ama mi8 yarın bir gün bozuldu ya da kırıldı. Muhattap olarak kimi bulacaksın? Derdini kime anlatacaksın? Hadi buldun sana taktığı parça yan sanayiden başka bir şey olmayacak. Şu an resmen bmw mi alıyım yoksa bizim burda bi sanayi ustası araba yapıyor fiyatlar da aşağı yukarı aynı onu mu alıyım diyorsun.