Gaming pc önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Mege16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese merhabalar oyunlarda (pubg, csgo...) olabildiğince yüksek fps alabileceğim 5bin TL civarında oyuncu bilgisayarı önerisi istiyorum abilerim sizden öncü markalar: msı,Asus,monster. Şimdiden teşekkürler.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
CSGO +150 Alırsın.
PUBG en az 60 fps alırsın.

Mege16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son düzenleme:

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Tamamdır teşekkür ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şahsi görüşüm yazdığım üç markadan başkasına pek güvenmiyorum bence kendini kanıtlamış markalar önerin için teşekkür ederim.

Dell kendini kanıtlamış bir marka zaten. Alienware serisi laptoplarına bakabilirsiniz oradan anlarsanız ne kadar tecrübeli bir marka olduğunu. 7577’de oldukça iyi bir modeldir.

Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Bu fiyat aralığındaki msi, asus laptopların çok eksiği vardır.

Ayrıca monster’a kendini kanıtlamış demek saçmalık bu seneden önce laptopların kasalarınj görmeniz lazımdı (bu seneki modellerde iyi diyorlar ama bilemiyorum.) ayrıca teknik servislerinin kötü olduğunu gördüm arkadaşım çok sıkıntı yaşamıştı. Dell ve MSI’dan hiç sıkıntı duymadım (en azından ben duymadım.)

Eğer MSI isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz
MSI GP62M 7REX(Leopard Pro)-1618XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB Fiyatı

Mege16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dell kendini kanıtlamış bir marka zaten. Alienware serisi laptoplarına bakabilirsiniz oradan anlarsanız ne kadar tecrübeli bir marka olduğunu. 7577’de oldukça iyi bir modeldir.

Dell Gaming 7577 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD Fiyatı

Bu fiyat aralığındaki msi, asus laptopların çok eksiği vardır.

Ayrıca monster’a kendini kanıtlamış demek saçmalık bu seneden önce laptopların kasalarınj görmeniz lazımdı (bu seneki modellerde iyi diyorlar ama bilemiyorum.) ayrıca teknik servislerinin kötü olduğunu gördüm arkadaşım çok sıkıntı yaşamıştı. Dell ve MSI’dan hiç sıkıntı duymadım (en azından ben duymadım.)

Eğer MSI isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz
MSI GP62M 7REX(Leopard Pro)-1618XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB Fiyatı
Dediğiniz gibi Asus ve msı çok eksiği var ama iyi markalar biraz kararsızım.
Monster için ise arkadaşım aldı hiçbir sıkıntısı çıkmadı bilgisayarın bakımı da iyidi size kötüleri denk gelmiş olmalı
önerdiğiniz bilgisayarada bakacağım aklımda özellikleri fiyatına göre uygun
Teşekkür ederim öneriniz için.

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Asus’un sizin istediğiniz özellikteki modelleri gerçekten çok kötü. MSI’a bakabilirsiniz adamlar iyi yapıyor

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Herkese merhabalar oyunlarda (pubg, csgo...) olabildiğince yüksek fps alabileceğim 5bin TL civarında oyuncu bilgisayarı önerisi istiyorum abilerim sizden öncü markalar: msı,Asus,monster. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba,
Benim sana tavsiyem Monster ve MSI dışında başka bir bilgisiayara markalarına kesinlikle yönelme. Oyunda en iyi kaliteyi arıyorsan Monster Kendin sitesine gir ordan kafana yatanı seç indirim gelebilir yakında sen takip et Abra serisini tavsiye ederim.

Benim şuan kullandığım MSI var linki; MSI GP62M Leopard Pro Core i7 Notebook - Vatan Bilgisayar

Monster ve MSI dışına çıkma oyunlarda en iyi performansı almak istiyorsan.

Mege16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Asus’un sizin istediğiniz özellikteki modelleri gerçekten çok kötü. MSI’a bakabilirsiniz adamlar iyi yapıyor
Teşekkürler Asus'tanda caydırdın. ?

Merhaba,
Benim sana tavsiyem Monster ve MSI dışında başka bir bilgisiayara markalarına kesinlikle yönelme. Oyunda en iyi kaliteyi arıyorsan Monster Kendin sitesine gir ordan kafana yatanı seç indirim gelebilir yakında sen takip et Abra serisini tavsiye ederim.

Benim şuan kullandığım MSI var linki; MSI GP62M Leopard Pro Core i7 Notebook - Vatan Bilgisayar

Monster ve MSI dışına çıkma oyunlarda en iyi performansı almak istiyorsan.

Bencede öyle büyük ihtimalle bu iki marka arasında gidip geleceğim.

Son düzenleme:

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Teşekkürler Asus'tanda caydırdın. ?

Bencede öyle büyük ihtimalle bu iki marka arasında gidip geleceğim.

Şimdiden hayırlı olsun hocam ama Asus almayın cidden tek fandan dolayı soğutma sıkıntısından tutun tn panele bir sürü eksiği ve sıkıntı olan modelleri var 1050/1050 ti ekran kartlı laptoplarında.

Ben size MSI ya da DELL 7577 öneririm. 7577’de şarj aletinin değişmesi gerekiyor onu da Twitter üzerinden Dell’e yazınca hallediyorlar yenisi gönderiyorlar.

Monster hakkında bir şey demek istemiyorum.

Bu arada MSI’a da dikkat edin bazı laptoplarında kasa çöp ve kesinlikle 2gb 1050 almayın 4gb olanını alın.

Mege16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şimdiden hayırlı olsun hocam ama Asus almayın cidden tek fandan dolayı soğutma sıkıntısından tutun tn panele bir sürü eksiği ve sıkıntı olan modelleri var 1050/1050 ti ekran kartlı laptoplarında.

Ben size MSI ya da DELL 7577 öneririm. 7577’de şarj aletinin değişmesi gerekiyor onu da Twitter üzerinden Dell’e yazınca hallediyorlar yenisi gönderiyorlar.

Monster hakkında bir şey demek istemiyorum.

Bu arada MSI’a da dikkat edin bazı laptoplarında kasa çöp ve kesinlikle 2gb 1050 almayın 4gb olanını alın.
Teşekkürler önerin için büyük ihtimalle msı alıcam. Kesenin ağzını biraz açtım iyi bişey alıcam.