Bu konuyu okuyanlar

spider48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 dünya savaşındabir grup BROOKLYN amerikan askeri vardı ve ormanda savunma yapıyorlardı destek gelene kadar almanlara direndiler adı neydi acaba

_.dreamer._

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aradığım film şöyle 3 zeni kabile gibi toplumdan çıkıb amercaya sanırım geliyolar şehire filan yani ve bu 3 adamla ilgilenmeyi bir kadin ustleniyor onlara yardim filan ediyor yani butun şehir,teknoloji bunlara garip geliyor bunlarin hic birinden habersizler cunku sonra bu adamlar ayriliyolar ayri ayri şehirlere dagılıyolar sonrasi işte hatırlamıyorum tvde bakmışdım cok uzun zaman once siz de yardım ederseniz bulub tekrar izlemek istiyorum sonunu merak ediyorm duygusal bir film oldugunu düşünüyorum lütfen yardım edin lütfen((

elcin98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle Merhaba arkadaslar. Tam 3 saat e yakin bir sure oldu artik aradigim filmi bulamayacagima ikna olmus durumdayim. Film romantik. Erkek varlikli bir kraliyet ailesinden, yanlis hatirlamiyorsam Ingiltere olmasi gerek, kadin ise normal oyle varlikli felan degil. Ayni universitede okuyorlar. Benim akilmda duyulmus universitelerde okuyorlar diye kalmis, ama noel zamani eve donuyorlardi diye de hatirliyorum yani bu Harvard olmasi lazim. Bunlar tanisiyor felan ve evlenmeye karar veriyorlar, oglanin aile biraz karsi cikiyordu galiba ama emin degilim ve sonucta evleniyorlardi. Bir zaman sonra bu kadar unlu olmayi ve bilinmeyi kiz kaldiramiyordu, normal hayatini yasayamiyordu, bir nevi prenses Diana nin hikayesine benziyor da diyebiliriz. Benim hatirladiklarim bukadar, yardimci olabilecek varsa sevinirim. Film birazda 1970de yapilan "Love Story" filmine benziyor ama o olmadigina eminim, okadar eski olamaz.

serkanozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar filmin adını bilmiyorum ama truman Show a benzer kurgu bir hayattı. adamın hayatını gizli kameralarla çekiyolardı akıl hastanesinde geçiyordu galiba. mesela adam güncel hayatın içinde değildi hayatı geriden yada ileriden yaşıyordu. mesela gerçekte kış iklimi yaşansada o kişi yazı yaşıyordu herşey kurgulanmıştı. lütfen yardımcı olun bana. son olarak ta adamı hacca götürüyolardı alp dağlarına götürüyolardı. ingilterede stadyumda maç yapıyordu bütün stadı onun için doldurmuşlardı. filmin sonunda da asperger sendromlu ortaya çıkıyordu. lütfen yardımcı olun.

serkanozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar filmin adını bilmiyorum ama truman Show a benzer kurgu bir hayattı. adamın hayatını gizli kameralarla çekiyolardı akıl hastanesinde geçiyordu galiba. mesela adam güncel hayatın içinde değildi hayatı geriden yada ileriden yaşıyordu. mesela gerçekte kış iklimi yaşansada o kişi yazı yaşıyordu herşey kurgulanmıştı. lütfen yardımcı olun bana. son olarak ta adamı hacca götürüyolardı alp dağlarına götürüyolardı. ingilterede stadyumda maç yapıyordu bütün stadı onun için doldurmuşlardı. filmin sonunda da asperger sendromlu ortaya çıkıyordu. lütfen yardımcı olun.

serkanozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

cancano12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Bir Film Seyretmiştim İsmini unuttum ama ismini bilen kişi dönerse sevinirim :Bir Genç kız var annesi ona bir profosyonel fotoğraf kamerası alıyor kapıyı açtığında bir adam gelip saldırıyor sonra taşınıyorlar kız o fotoğraf makinesiyle her şeyi çekiyor ve bir çocuğu kurtarıodu o görüntüler sayesinde

_.dreamer._

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Film benim de ilgimi cekti ben de bilmek istiyorum
arkadaşlar aradığım film şöyle 3 zeni kabile gibi toplumdan çıkıb amercaya sanırım geliyolar şehire filan yani ve bu 3 adamla ilgilenmeyi bir kadin ustleniyor onlara yardim filan ediyor yani butun şehir,teknoloji bunlara garip geliyor bunlarin hic birinden habersizler cunku sonra bu adamlar ayriliyolar ayri ayri şehirlere dagılıyolar sonrasi işte hatırlamıyorum tvde bakmışdım cok uzun zaman once siz de yardım ederseniz bulub tekrar izlemek istiyorum sonunu merak ediyorm duygusal bir film oldugunu düşünüyorum lütfen yardım edin lütfen((
3
Zeni yazmiwim pardon zenci

aysecemm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cennetten aşk için kovulmuş bir melek . sevdiği kız sürekli ölüyor üzerinde lanet var. sonra reankarne oluyor tekrar başa sarıyor. en son kızı suç işledi diye bi yere yolluyolar. olaylar tekrar başlıyor..

aliigde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsmi Bilinmeyen Film Arama - Bulma

Filmin ismini/adını unuttum, hatırlamıyorum. İsmi bilinmeyen filmleri bulma.

arkadaşlar sinamada izlediğim beni çok etkileyen bir film fakat bi türlü adını hatırlayamıyorum bulup nişanlımla tekrar izlemek istiorum:(

film sanırım bir fransız yapımıydı filmde tanımadığı bi ailenin eline düşen küçük kıza işkence ediliyo ve kız zor şer ellerinden kaçıyo büyüyo fakat ikide bi vucudunu kesen bi yaratık görüyo arkadaşları onu bulduğunda muhakkak bi yerinde derin bi kesik oluyo ama aslında piskolojisi bozulduğu için kız kendi kendini kesiyo.bu arada kız büyümüş genç kız olmuş oluyo ve kendine işkence yapan aileyi bulup bütün aileyi çocuklarda dahil pompalı tüfekle öldürüyo bir süre sonra oraya en yakın arkadaşıda geliyo olayın şokuna giriyo bu arada kız o kendini kesen yaratığı yine görüyo ama kız bu sefer kendi boğazını kesiyo en yakın arkadaşı tam evi terk edicekken bodrumdan sesler duyuyo tam aşşağı indiğinde birde görüyoki her tarafı kesik işkence görmüş küvete zincirlenmiş bi kadın onu kurtarmaya çalışırken ülkenin zengini olan masonlar geliyo ve oraya başka bi aile yerleştiriyo ve o kıza işkenceler ediyolar en sondada derisini tamamen soyup ne gördüğünü soruyo masonların başındaki kadın ve bunun üstüne kadın konuşma yaptıktan sonra kendini silahla vuruyo
Bende bi filmi ariyorum.Brunonun kimligi diye 3 bolum yayinlanmisti TRT de. Sanirim 90 yiliydi.Filmin sonunda Carlos isminde bir kotu adam bulunuyodu .

My Darling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar uzun zamandır bir film arıyorum konusu şu tarz bir şeydi ana karakter ordunun başıydı generaldi onun kardeşi vardı bir de
kralı öldürmüştü kralı öldürdükten sonra o kral olmuştu kral olunca ana karakterin evlendiği kişiyi ve çocuğunu rehin tutuyordu
sonra bizim karakter kardeşini yendikten sonra çocuğunu kurtarmıştı ama annesi ölüyordu kumsala canlı gömmüştü kardeşi
bulamıyordu sonra 2 yıl atlatıyorlardı ana karakter ve çocuğu fakirdi sonra ordudan olan biriyle karşılaşıyorlardı
kafes dövüşüne götürüyordu ana karakteri sonra ana karakter filmin sonunda 1vs5 atıp kazanıyordu.
Buraya kadar okuyan herekese teşekkür ederim. Bilenler cevap yazarsa sevinirim.

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
The Good Lie (2014) - IMDb

Bahadirerts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Önceden bir film izlemiştim. Filmde bir çocuk vardı buna miras kalıyordu. Sonrasında miras bırakan kişi yazdığı kitabı da bu çocuğa miras olarak bırakıyordu. Sonra çocuk kitabı okuduktan sonra bahçede kulübe gibi bir yerde miras bırakan kişinin mezarı olduğunu fark ediyor fark ediy sonrasında miras bırakan kişi yazdığı kitabı da bu çocuğa miras olarak bırakıyordu. Sonra çocuk kitabı okuduktan sonra bahçede kulübe gibi bir yerde miras bırakan kişinin mezarı olduğunu fark ediyor. Kapı şifre ile kapatılmıştı çocuk bu şifreyi bulup kapıyı açıyor o sırada miras bırakan kişi mi düşmanı çocuğu tam öldürücek iken miras bırakan kişi bunların hepsini planlayıp öldü numarası yapıp o düşmanını öldürüyordu bu filmin bana acil adı lazım çok acill!!

Zzeyneppp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabaa , çook önceden bir film izlemiştim galiba 2008 ya da 2010 yılları emin değilim ama hala ara sıra bazı sahneleri gözümde canlanıyor film galiba seri halindeydi ve bir grup kaykaycı vardı çoğu erkekti ama bir tane de kız vardı sanırsam film hakkında görüntüler gözümün önünde ama yazıya aktaracak kadar fazla değil bu film D smart kanallarında yayınlanıyordu sürekli ama adını hatırlayamıyorum bir türlü umarım içinizden birileri biliyordur çünkü çok aklımı kurcalıyor

Ceysahin20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir film arıyorum ismini bir türlü hatırlayamadım iki karı koca bazı insanları öldürüyorlardı ve öldürdükleri insanların yerine geçiyorlardı saç görünüş kıyafet olarak tıpki onlar gibi oluyorlardı

Şilans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar umarım bilen vardır. Sarısın bir kız var yakın bi kız arkadaşıyla birlikte kalıyor bi akşam dışarı çıkıyorlar bara gidiyorlar her neyse orda bi kaç erkekle yakın oluyorlar aralarından biri sarışın olan kızın içkisine bi madde hap koyuyor sonra Kıza tecavüz ediyorlar tuvalette yanlış hatırlamıyorsam.. kızın ruhu o an evde dolaşıyor artık hatta yakın arkadasına da aynısını yapacaklarken sarışın olan kızın ruhu engel oluyor bardağa vuruyor film çok güzeldi eski bi şey cd kapağı ise sarısın kızın resmî var bağırıyor ve ruhuda aynı şekil kapakta görünüyor . Bilen varsa söyleyebilir miii

Boluspor14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar uzun zaman önce bir film izlemiştim ama adı şimdi aklıma gelmiyor. Bir haftadır arıyorum ama bulamıyorum.
Filme gelecek olursak, hayatında hiç savaşmamış bir subay görevlendiriyor ve bir bölgeyi koruması için yanına deneyimsiz askerler veriliyor. O bölgeye gittiklerinde orda bulunan başka ülkenin ordularıyla çatışıyorlar. Çatışmalar uzun günler sürüyor ve hiç kayıp vermiyorlar. Bu yaşanmış gerçek bir olay ve beyaz perdeye aktarılmış.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Charleston

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabaa , çook önceden bir film izlemiştim galiba 2008 ya da 2010 yılları emin değilim ama hala ara sıra bazı sahneleri gözümde canlanıyor film galiba seri halindeydi ve bir grup kaykaycı vardı çoğu erkekti ama bir tane de kız vardı sanırsam film hakkında görüntüler gözümün önünde ama yazıya aktaracak kadar fazla değil bu film D smart kanallarında yayınlanıyordu sürekli ama adını hatırlayamıyorum bir türlü umarım içinizden birileri biliyordur çünkü çok aklımı kurcalıyor
Lords of Dogtown (2005)
Grind (2003)

Bu ikisinden biri olabilir mi?

Anicetus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar çok ufakken bir film izlemiştim konusu zamanda yolculuktu sabahtan beri gezmediğim site kalmadı fakat bulamadım film şöyleydi 3 arkadaş vardı 3'ü de erkekti bir restoranta gidiyorlardı sonra bir tanesi tuvalete gidiyor döndüğünde ise herkesi ölmüş olarak buluyordu sonra olaylar olaylar falan film baya epikti ama sadece bunları hatırlıyorum yardım edin :(

Şilans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dikkat ettiyseniz cevap olarak ben size yazmadım. :)

Sizin yazdığınız filmi çok araştırdım düşünüp durdum ama ne yazık ki bulamadım. Ancak konusuyla "The Accused" filmini hatırlattı.
Kusura bakmayın ben yanlış gördüm. Ben de çok arıyorum fakat bulamıyorum :)

edagyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tv2 de geçen sene izlemiştim sanırım bir karı koca çiftlik gibi bi yere gidiyolardı çiftlik kendilerinin olmasina rağmen bir adam oraya işgalci gibi el koymuş daha sonra şehirde savaş çıktığını insanların öldüğünü öğreniyorlar orda yaşama savaşı veriyorlar daha sonra bu evdeki isgalci adam eve el koyup bunlari disariya atiyo bunlar ac kalinca ne yapcazlar diye düşünürken kocasi karisini eve yollayip adamla yat sana biraz yemek versin diyiyo:)D) kadin kocasina cok kızıyo bunu soyleyince daha sonra eve gidip adamla yatiyo adam bunu eve alip temizlikci olarak kullaniyo canı sıkılınca :D... Daha sonra iste kocasi kendini bi sekilde kadina affettirip kadinla beraber oluyo :D.Sonra kadinin hamile olsugu ortaya cikinca o diyiyo benim bebeğim o diyiyo benim bebeğim derken buraya 2 tane silahli adam gelip yiyeceklerini yagmalamak istiyo sonra onlar catisirken bu kadin ortada kaliyo kocasi evdeki isgalciden silah istiyo adam buna guvenmesede zorunlu veriyo silahi sonra iste karisini kurtarip adamla kanka oluyo kariyi birlikte :D:D iste bunun adini hatırlamıyorum biraz yardim:)

9 ay 10 gün dü sanırım adı. Gecenin bir yarısı Kanal D de izlediğim en garip filmlerden biriydi :)

kocaeli34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba trt de bir film izlemiştim bir adam bir kadın trende tanışıodu galiba sonra numarasını felan alıodu sonra numarayı kaybetti kızı aramak için baya uğraşıodu ama kızla hep aynı ortamdalar fakat birbirlerini göremiyorlar .filmin sonunda beton duvar kırıldı birbirlerini gördüler
bu filmin adı nedir ?

onrkrnzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1 veya 2 yıl önce televizyonda bir film izlediğim dövüş içerikli adamdan belgeler alıp helikopter den asagı atıyorlar denize kıyıya vuruyor yaslı çocuk kadın iyilestiriyor felan bi kız limanda araba sürüyor vs seyler oluyor ormanda adam el bombası ile kendini patlatıyor arkadası icin adamın saçı 3 numara halk içinde kovalamaca felan oluyor bar gibi bir yerde kavgası oluyor kalıplı bir adamı dövüyor halk tarafından tanınıyor adını bi türlü bulamadım izleyen varsa ulaşsın bana lütfen instagram onrkrnzz

1Anakha1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Benim ismini hatırlayamadığım filmden şöyle bir sahne aklımda kalmış.
Eleman birilerinden kaçarken bir otoparka giriyor. Otoparkta bir kapı keşfediyor. Kapıdan geçince başka bir dünyaya geçiyor. Geçtiği yer kumsal gibi bir yerdi sanırım. Ve orda sadece kapı vardı. Birde 2 tane güneşi var geçtiği dünyanın.
Hatırlayabileniniz varsa cok sevinirim. 1990ların sonunda izlemiştim. Çok uzun zamandır aklımda fakat ne kadar aradıysam bulamadım.
Teşekkürler
Bu arada gezegen tattoine ve filmde starwars değil. :)))

CagatayAksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen yardım edin ;

Çok iyi hatırlayamıyorum. Bir çocuk vardı. Evi deniz kıyısındaydı. yelkeni ve bir kızla beraber bir olay yaşıyordu, ama filmin sonuna doğru çocuğun şizofren olduğu anlaşılıyordu ve kızın aslında olmadığı.Filmin konusu, bu olmayan kız, çocuk ve yelken üzerineydi . Filmi izlemiş olanın direk hatırlayacağını düşünüyorum. 2010 ve sonrası bir filmdi galiba. Çok fazla hatırlayamıyorum, bulabilirseniz sevinirim..!

Son düzenleme: