Steam Yaz İndirimi Tarihi Belli Oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
1528275692326.png

Oyuncuların büyük bir merakla beklediği Steam yaz indirimi tarihi ortaya çıktı. Steam’in geleneksel hale gelen indirimi hakkında atılan bir tweet, oyun severlerin yaz indirimi için biraz daha beklemesi gerektiğini gösteriyor.

Steam yaz indirimi oyun severleri mutlu edecek
Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyor. Ancak bazı iyi kaynaklar, indirim zamanlarını çok iyi bir şekildeortaya çıkarıyorlar.
Devasa Steam veritabanındaki oyunlarda yapılan değişiklikleri izleyen bir Twitter hesabı olan Steam Database, Summer Sale’in(Yaz İndirimi) bu yıl 21 Haziran’dabaşlayacağını aktardı.

Kaynak: Steam yaz indirimi tarihi belli oldu! - ShiftDelete.Net

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Gaben'i zengin etmeye devam. :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Gaben'i zengin etmeye devam. :)
:D Ben de bakacağım. CS GO, ETS 2 ve Rocket League'i istek listesine ekledim.

CS GO çok hileci kaynıyor diyorlar. ETS 2'yi benim bilgisayar rahat oynatmaz ama ilerisi için düşünebilirim. ETS 2'yi multiplayer oynamak istemiyor değilim. Rocket League'i de öyle kafa dağıtmalık düşünüyorum. :)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
:D Ben de bakacağım. CS GO, ETS 2 ve Rocket League'i istek listesine ekledim.

CS GO çok hileci kaynıyor diyorlar. ETS 2'yi benim bilgisayar rahat oynatmaz ama ilerisi için düşünebilirim. ETS 2'yi multiplayer oynamak istemiyor değilim. Rocket League'i de öyle kafa dağıtmalık düşünüyorum. :)

Hocam ETS2 kesin kafa dağıtır. Dün ETS2 Multiplayer videolarına denk geldim youtube' dan. Funny videoları vardı. Gülmekten öldüm desem yeridir. İngiltere' de ters istikametten gidip kaza yaptıran mı dersin, keskin virajda önünü görmeden sollama yapanlar mı dersin :)
Birde hanzo gibi sürenlerin nicklerine bakın. Genelde yurdum insanı:D

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hocam ETS2 kesin kafa dağıtır. Dün ETS2 Multiplayer videolarına denk geldim youtube' dan. Funny videoları vardı. Gülmekten öldüm desem yeridir. İngiltere' de ters istikametten gidip kaza yaptıran mı dersin, keskin virajda önünü görmeden sollama yapanlar mı dersin :)
Birde hanzo gibi sürenlerin nicklerine bakın. Genelde yurdum insanı:D

Ne kazalar varmış ya? :D Güzel güzel. Oyuna daha da ısındım. :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Batman Arkham Asylum GOTY
Batman Arkham City GOTY
Batman Arkham Knight Premium Edition

Sadece 37.75₺
Benim bilgisayar çok iyi olmadığından her türlü oyunu oynayamıyorum. CS GO ve ETS 2 benim bir süredir almak istediğim oyunlar arasında olduğun onları aldım. :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Benimde internet hızım iyi olsa keşke...