Sony Xperia XZ1 kullananlar var mı, önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar almayı düşünüyorum, pil performansı ısınma olayları nasıl, sorunları var mı yardımcı olabilecekler var mı?

erkan255

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar almayı düşünüyorum, pil performansı ısınma olayları nasıl, sorunları var mı yardımcı olabilecekler var mı?
Ben aldım kamera sıkıntılı çıktı. İade deneyeceğim. Öbür gibi muhteşem makine

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Ben aldım kamera sıkıntılı çıktı. İade deneyeceğim. Öbür gibi muhteşem makine
Hocam Bendede Var Cihaz Kameranızın Neyi Sorunlu?

Ayrıyetten Dostum Cihaz Güzel Fakat Gece Işık Vuran Bir Tabela Çekmeye Çalışırsan Hüsranla Karşılaşırsın.Ayrıyetten OİS Ve Portre Modu Yok.Şarjı İyi Gidiyor Telefon Isınmıyor Isınsada Pek Hissetmiyorsun.Pil 16-17 Saat Rahat Çıkartıyor Oyun-Video-Sosyal Medyada Falan Geziniyorum.Genel Olarak İyi Telefon.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Telefon ihtiyacım olsa hiç düşünmeden alacağım telefon diye nitelendiriyorum. Gerçekten güzel telefon. Isınma sorunu Snapdragon 835 işlemcisinde yaşanmıyor. Xz premiumda ekran 4k olduğundan bir ara yaşandı , fakat o sorun da çözüldü.

Mert Özdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam Bendede Var Cihaz Kameranızın Neyi Sorunlu?

Ayrıyetten Dostum Cihaz Güzel Fakat Gece Işık Vuran Bir Tabela Çekmeye Çalışırsan Hüsranla Karşılaşırsın.Ayrıyetten OİS Ve Portre Modu Yok.Şarjı İyi Gidiyor Telefon Isınmıyor Isınsada Pek Hissetmiyorsun.Pil 16-17 Saat Rahat Çıkartıyor Oyun-Video-Sosyal Medyada Falan Geziniyorum.Genel Olarak İyi Telefon.
Google play store'dan sony'nin kendi uygulaması olan Bokeh uygulamasını yüklersen kamera modları arasında çıkıyor. Üst üste 2 fotoğraf çekerek bulanıklaştırma efektini yapıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben 3 aydır kullanıyorum üst ve alttaki çerçeveleri önemsemiyor ve kısıtlı aksesuar seçeneklerini de takmıyorsan fiyatına göre çok güzel bir telefon. Kamerası 1 kere olsun hayal kırıklığına uğratmadı. Ekranı ve hoparlörleri çok iyi tavsiye ederim

Son düzenleme:

serkan114

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş ben kullanıyorum anlatim pil 2700 mah ama bu seni korkutmasın çünkü çok çok iyi gidiyor sıkıntı yok ısınma olayı en fazla 4-5 derece oda oyun oynarsan oyun dediğim modern kombat 5 gibi online İnternet li oyunlarda mesela asphalt 8 de ısınma hiç olmuyor o kadar oynadım tık yok bana mısın demiyor o 4-5 derece yine hissetmiyorsun Cpz gibi program larla anlıyor sun kamera çok seri hızlı ve net 4K video çekmede ısınma sorunu yok ve şarj yemiyor

Pil iyi hızlı şarj çalışıyor yarım saatte %50 60 falan dolduruyor parmak izi harika bazen parmağın terli olursa okumamazlık yapıyor ama sıkıntısız al bence fiyat performans telefonu MÜKEMMEL

Son düzenleme:

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
2 gün sonra alacağım.Ürün sıkıntısız çıkar inş

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Arkadaslar media marktda baktigim sony xperia xz1 4k video kaydi yaparken donuyordu media martaki bozuktur diye dusundum birde teknosanınkine baktim ordada ayni sorunla karsilastim acaba cihazlar demo diyemi yoksa sony xz1 4k videolarda donuyormu?

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Arkadaslar media marktda baktigim sony xperia xz1 4k video kaydi yaparken donuyordu media martaki bozuktur diye dusundum birde teknosanınkine baktim ordada ayni sorunla karsilastim acaba cihazlar demo diyemi yoksa sony xz1 4k videolarda donuyormu?
Ben xz1 aldım kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bende xz1 veya xz p almayı düşünüyorum nasip olursa kamera benim için pek önemli değil ama gece nasıl çekiyor

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Hocam gece diğerlerine göre (s8,u11) bir tık kötü ama f2.0 diyafram degerine gore baya iyi. Gündüz ise hiçbir eksisi yok hatta bazen mp farkindan dolayi daha iyi detay aliyor.

mehmetzengin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güzel Kardeşim uzun zamandan beri kullanıyorum, Şarj, kamera, ısınma gibi herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Bu benim tarafsız fikrim. Çok marka kullandım bu tam ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Bütün markalar güzeldir ve temel amaç insanların taleplerini karşılamak. Ayrıca dünyanın en iyi telefonu da yapılsa insanlar yine kusur bulacaklardır. Sen memnun isen mesele yoktur. Hangisini Alırsan hayırlı olsun şimdiden.