Üniversite okurken işveren olmak.

Bu konuyu okuyanlar

kaadiryesil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben 20 yaşında İngilizce İşletme öğrencisiyim aynı zamanda 18-20 çalışanı olan bir işverenim doğal olarak vergi,sigorta, muhasebe ve bankalarla çok fazla haşır neşir olan biriyim. Mezun olduktan sonra şuanki işimle devam etmek istemiyorum farklı şirketlerin yönetici pozisyonlarında yer almak istiyorum sizce şuanda yaptığım çalışmalar mezun olduğumda beni diğer mezunlardan farklı kılar mı yani mezun olduktan sonra bana ne gibi yararı olabilir.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Arkadaşlar ben 20 yaşında İngilizce İşletme öğrencisiyim aynı zamanda 18-20 çalışanı olan bir işverenim doğal olarak vergi,sigorta, muhasebe ve bankalarla çok fazla haşır neşir olan biriyim. Mezun olduktan sonra şuanki işimle devam etmek istemiyorum farklı şirketlerin yönetici pozisyonlarında yer almak istiyorum sizce şuanda yaptığım çalışmalar mezun olduğumda beni diğer mezunlardan farklı kılar mı yani mezun olduktan sonra bana ne gibi yararı olabilir.
Birincisi çok yararı olur gibime geliyor.İkincisi işini ne kadardır yaptığını bıraktıktan sonra geri dönüp dönemeyeceğini yada gerçekten sıkılıp sıkılmadığını bilmiyorum (ki bunlar haklı sebepler) ama mezun olupta iş bulamayan onlarca insan varken senin daha okurken çalışanlarının olması ve iletişim kanallarının güçlü olması nimet bunu da iyi düşün derim ben.Senin asıl soruna bir daha dönersek (sorunu unuttum çaktırma) ileride kendini gördüğün yerden küçük de olsa şu an çalıştığın yerde insan yönetmeyi öğreniyorsun çalışan psikolojisini gözlemliyorsun falan her türlü yarar sağlar.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Çok büyük faydası olur size şüphesiz. Büyük firmalar tecrübeli eleman ister ve siz bu tecrübeyi daha okurken hemde patron olarak kazanmış oluyorsunuz.
Şu anki işinize neden devam etmek istemediğinizi merak ettim açıkçası bu arada.

Son mesajlar