Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hiçbir fikrim yok. Neden şikayetçi olduğunuzu da belirtseydiniz keşke.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Bende merak ettim en iyi yöneticidir kendisi bana göre :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
@scorpion genelde forum kurallarına riayet eden bir yöneticimiz teşekkürler ama konuları kapatırken forum kuralları linkini verip kapatıyor beraberinde hangi kuralı ihlal ettiğini de belirtirse konuyu açan arkadaşa tekrar yapmaması için aynı hatayı belirtmiş olabilir

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
@scorpion genelde forum kurallarına riayet eden bir yöneticimiz teşekkürler ama konuları kapatırken forum kuralları linkini verip kapatıyor beraberinde hangi kuralı ihlal ettiğini de belirtirse konuyu açan arkadaşa tekrar yapmaması için aynı hatayı belirtmiş olabilir
Haklısın ama bana kalırsa yeni üyelerin sadece hata yaptıkları kısmı değil, tüm kuralları okumaları gerekir.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Keşke tüm kuralları baştan okuyup hata yapmasalar deriz ama insanlık hali işte ister istemez okusada yapabiliyor o yüzden yaptığı hatayı bilsin ona göre davransın diye yazdım

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Önerinizi dikkate alacagim.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
O değilde bu bazen haber paylaşımı falan yapıyor ilk girenlere o konuda alıntı yapılması gerektiğine dair bir bilgilendirme ve öneri yapılmasını canı gönülden isterim,teşekkürler.:)

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Fragger adlı süper moderatör tarafsız bir yönetim sergilemiyor. Moderasyon yaparken kendi ideolojisine göre kararlar ve cezalar veriyor. İşine gelmeyen mesajları da siliyor. Forum kurallarına aykırı olmayan birçok mesajım sırf bu keyfiyet yüzünden silindi.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Fragger adlı süper moderatör tarafsız bir yönetim sergilemiyor. Moderasyon yaparken kendi ideolojisine göre kararlar ve cezalar veriyor. İşine gelmeyen mesajları da siliyor. Forum kurallarına aykırı olmayan birçok mesajım sırf bu keyfiyet yüzünden silindi.

Teşekkürler :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
süresiz ban atmıyorsa kafayı takmış denemez her defasında süresiz ban atıyor mu? hayır takma yok.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
süresiz ban atmıyorsa kafayı takmış denemez her defasında süresiz ban atıyor mu? hayır takma yok.

Sadece bir kere uyarı verdim. Şuana kadar başkası olsaydı eğer 10 kez süresiz tatile göndermişti bu arkadaşı. Sabrımı sınıyor sadece ama bilmiyor tabi beni :D İstersem süresiz tatile göndereceğimi, biraz daha eğlensin bakalım :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Sadece bir kere uyarı verdim. Şuana kadar başkası olsaydı eğer 10 kez süresiz tatile göndermişti bu arkadaşı. Sabrımı sınıyor sadece ama bilmiyor tabi beni :D İstersem süresiz tatile göndereceğimi, biraz daha eğlensin bakalım :D
ben ilk gördüğümde çizerdim ekürisini de.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
ben ilk gördüğümde çizerdim ekürisini de.

Yapma Konfi, bu dediğinin muhtevasında karşı görüşlüye gıcıklık hissi var gibi geliyor sanki. :)

@Fragger ile karşıt görüşlerde olsak da düşünsel hissiyatla takıntı yapacak biri olmadığını biliyorum. Sempati/antipati eğilimindeki bazı kararlarının da tolore edilebilir sınırlarda insani duygularımız, zaaflarımız olabililir... Ki bunu da normal karşılayabilmemiz gerek diye düşünüyorum.

Tabii ki bunları eski zamanları bilen ve yaşayan biri olarak yazıyorum, anladınız! :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Yapma Konfi, bu dediğinin muhtevasında karşı görüşlüye gıcıklık hissi var gibi geliyor sanki. :)

@Fragger ile karşıt görüşlerde olsak da düşünsel hissiyatla takıntı yapacak biri olmadığını biliyorum. Sempati/antipati eğilimindeki bazı kararlarının da tolore edilebilir sınırlarda insani duygularımız, zaaflarımız olabililir... Ki bunu da normal karşılayabilmemiz gerek diye düşünüyorum.

Tabii ki bunları eski zamanları bilen ve yaşayan biri olarak yazıyorum, anladınız! :D
eski patronuma göre dostluğum iyi düşmanlığım çok kötüymüş sonuna kadar gidermişim ben kimse kimseye muhtaç olmasın yiyeceği,içeceği,giyeceği olsun herkes eşit olsun castlar olmasın isterim ama olmuyor bu...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sabah burada beğendiğim bir mesaj vardı nereye gitti acep:eek:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
uygunsuz içerik varsa silinir teknik sorun da olmuş olabilir...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Son düzenleyen moderatör:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

yada gıcık eden sözler...
imhotep ablamızı gıcık etmek için trolliçe der.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457

yusufbalcSDN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yazım ve imla kurallarına ceza verilmeli bence bu çok önemli.
Forumda açılan konular önce moderetörler tarafından onaylanmalı.