Yeni Kulaklık Aldım Ama....

Bu konuyu okuyanlar

Sapsug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm beyler ben en son hoperlör ve kulaklığımı kırmıştım-bozulmuştu bende bugün media-mark'a gittim ve ordan bi Rampage SN-R2 aldım ordaki görevlilerden birine sorum abi ben hoperlöre para vermek istemiyorum kulaklık kablosunu kasaya taksak olurmu diye olur dedi bende eve geldiğimde kulaklıktaki kulaklık kablosunu kasadaki kulaklık girişine taktım ama ses gelmedi birde arkadaki hoperlör girişine takıyim dedim ama bilgisiyar kulaklığı hoperlör diye algıladı ve ses vermedi şimdi ben mi yanlış yapıyorum yoksa yanına ille de bi hoperlör almam gerekecekmi şimdiden teşekkürler....

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Taktıktan sonra
Ses simgesi sağ tık-kayıttan yürütme aygıtları kısmından kulaklığını bul ve varsayılan yap.

Sapsug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-) kulaklıklıkdaki kulaklık kablosunu kasadaki kulaklık girişine takınca ses simgesinin yanında çarpı işareti var ama kulaklıkdaki kulaklık kablosunu hoperlör girişine takınca ses simgesinde dalgalarda gözüküyo
2-) çarpı oluncada olmayıncada kayıttan yürütme aygıtları siye bişe çıkıyo
3-)benim pc windows 10

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
1-) kulaklıklıkdaki kulaklık kablosunu kasadaki kulaklık girişine takınca ses simgesinin yanında çarpı işareti var ama kulaklıkdaki kulaklık kablosunu hoperlör girişine takınca ses simgesinde dalgalarda gözüküyo
2-) çarpı oluncada olmayıncada kayıttan yürütme aygıtları siye bişe çıkıyo
3-)benim pc windows 10
Ozaman ses ayarlarına tıklayacaksın. Oradan çıktı cihazını kulaklık seçeceksin.