Samsung tab S mi iPad mi

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
5+ senedir ipad kullanıcısyım, 2 tane ipad kullandım. Sana şunu diyebilirim ki evet, samsung telefon işinde gayet başarılı ama tablet konusunda berbat olduklarını düşünüyorum. Ben kesinlikle ipad diyorum.

berke_yurtman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5+ senedir ipad kullanıcısyım, 2 tane ipad kullandım. Sana şunu diyebilirim ki evet, samsung telefon işinde gayet başarılı ama tablet konusunda berbat olduklarını düşünüyorum. Ben kesinlikle ipad diyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

şu an kullbdığım cihaz android ve kullabdığım IOS cihazım yok bu sorun olurmu

Son düzenleme:

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
---- Mesajlar birleştirildi ----

şu an kullbdığım cihaz android ve kullabdığım IOS cihazım yok bu sorun olurmu
Hayır hiç problem olmaz çünkü birbirinden bağımsız olarak çalışıyorlar. Ve ipad tabletin açık ara kralıdır.

berke_yurtman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu an kullbdığım cihaz android ve
Hayır hiç problem olmaz çünkü birbirinden bağımsız olarak çalışıyorlar. Ve ipad tabletin açık ara kralıdır.
daha önce ipad elime geçti 2-3 günlük bir kullanma deneyimim olmuştu.ama kullanan tanıdıklarım iphone ya macbook olnası şart diyorlar bu yüzden içime sinmedi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025

daha önce ipad elime geçti 2-3 günlük bir kullanma deneyimim olmuştu.ama kullanan tanıdıklarım iphone ya macbook olnası şart diyorlar bu yüzden içime sinmedi
Bende de android var. İpad de var macim yok 3 yıldır kullanıyorum ilk defa duydum böyle bir şey

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953

Ben ilk ipadimi aldığımda telefonum yoktu :D