Çaldırdığım steam hesabını geri nasıl alabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

taha aktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Steam Hesabımı Satmak Zorunda Kalmıstım Oyunlardan Sıkılmıstım Ve Televizyon Almaya Karar vermiştim tanıdıgım sevdiğim samimi oldugumuz bi abime hesabı sattım guvendıgım ıcınde şifreyi steam guardı fln paradan önce hallettık sonra yarın parayı verırım dedı 200 tl yarın oldu yagmur yadıgından ödeyemedım yarın yıne öderım dedı tamam dedım bekledım yıne ödemedı bahaneler buldu sonra ınstagramdan engel attı arkadasım steamdan instagramdan yazıyo ama o cevap vermıyo yayınlarında yazdıgımızda bahaneler buluyo ve benmde durduk yere csgoya veya dıger oyunlara tekrar başlama isteğim geldi ama hesabı geri almam lazım ne yapabilirim bu konuda ?

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
1- git o arkadaşını döv.
2- steam guard da senin telefonun veya epostan var mı? varsa şifremi unuttum de sonra ikisinden birine mesaj gelir.(ya da öyle bir şey)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Arkadaşlar Steam Hesabımı Satmak Zorunda Kalmıstım Oyunlardan Sıkılmıstım Ve Televizyon Almaya Karar vermiştim tanıdıgım sevdiğim samimi oldugumuz bi abime hesabı sattım guvendıgım ıcınde şifreyi steam guardı fln paradan önce hallettık sonra yarın parayı verırım dedı 200 tl yarın oldu yagmur yadıgından ödeyemedım yarın yıne öderım dedı tamam dedım bekledım yıne ödemedı bahaneler buldu sonra ınstagramdan engel attı arkadasım steamdan instagramdan yazıyo ama o cevap vermıyo yayınlarında yazdıgımızda bahaneler buluyo ve benmde durduk yere csgoya veya dıger oyunlara tekrar başlama isteğim geldi ama hesabı geri almam lazım ne yapabilirim bu konuda ?
Steam satılan hesaplara yardım etmez. Zaten bunu kabul etmiyor. Ama hesabının çalındığına dair bir başvuruda bulunursan geri verebilirler. Sonuçta geçmişe dönük tüm bilgilere sahipsin.

taha aktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steam satılan hesaplara yardım etmez. Zaten bunu kabul etmiyor. Ama hesabının çalındığına dair bir başvuruda bulunursan geri verebilirler. Sonuçta geçmişe dönük tüm bilgilere sahipsin.
1 yıllık hesabımdı tüm bilgileride biliyorum hesabı verdım ama parayı almadm nasıl geri alıcam onu tam anlamadım

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Hesabınız hala sizin üzerinize ise, yani mail adresi size ait ise buradan devam edebilirsiniz. Bu tarz şeyler ile ilgilenmediğim için gerisini bilmiyorum. Vermiş olduğum link üzerinden yada Ticket atarak geri alma şansınız olabilir, ancak Ticket atarken dikkat edin tüm bilgilerinizi doğru şekilde vermeniz gerekiyor.

taha aktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hesabınız hala sizin üzerinize ise, yani mail adresi size ait ise buradan devam edebilirsiniz. Bu tarz şeyler ile ilgilenmediğim için gerisini bilmiyorum. Vermiş olduğum link üzerinden yada Ticket atarak geri alma şansınız olabilir, ancak Ticket atarken dikkat edin tüm bilgilerinizi doğru şekilde vermeniz gerekiyor.
Yok çok guvendıgım ve çok samimi olduygumuz ıcın dırek herşeyi onun bilgisine kaydettik eposta falan onda

---- Mesajlar birleştirildi ----

Steam Support'a ingilzice bir ticket atarak destek isteyebilirsin.

Steam Destek
ben pek inanıcaklarını sanmıyorum sonuçta 53 level hesap benım onu çalmak istediğimi düşünebilirler eposta steam guard falanda onun uzerıne yapılı benımkılerı kaldırdı

Son düzenleme:

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Yok çok guvendıgım ve çok samimi olduygumuz ıcın dırek herşeyi onun bilgisine kaydettik eposta falan onda

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben pek inanıcaklarını sanmıyorum sonuçta 53 level hesap benım onu çalmak istediğimi düşünebilirler eposta steam guard falanda onun uzerıne yapılı benımkılerı kaldırdı
sen şansını dene. Ayrıca o arkadaşı dövme şansın varsa çekinme sakın.

taha aktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ankarada oldugunu söylemiştide bi şekilde öğrenırım ben ankarada nerde yaşadıgını öğrenırsem söylerım sen napıcan kı

taha aktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hesapta ininal kart kullandıgım için bilgileri doldurup gerı aldım yardımlarınız için teşekkür ederım yanıt yazmanıza gerekkalmadı hadi bb herkese iyi ramazanlar iyi günler bb bb

Yigkikt

Asistan
Reaksiyon puanı
25
yeni bir steam hesabı aç o hesaptan steam desteğe mesaj yaz :D

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Yanlış hatırlamıyorsam, eskiden anahtar olarak aldığın bir oyunun varsa, o anahtarı desteğe yazıyorsun o büyük rahatlık sağlıyor diye hatırlıyorum. Örneğin ben Humble Bundle'dan oyun alırım sürekli, o yüzden elimde girilmiş onlarca anahtar var.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Destek ekibine ticket atın.
Sonrasında ödeme bilgilerini isteyecek.
Hesabı sana verecek.
Arkadaşımın başına gelmişti.

taha aktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Tamam Gerek Kalmadı ALdım Hesabı Teşekkürler Yardımlarınız İçin, Cevap Yazmazsanız Sevinirim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Nasıl aldığını tam olarak açıklarsan ileride arkadaşlarımız aynı sorun ile karşılaştığından en azından referans alırlar konuyu..

taha aktay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu hesapta önceden kendi ininal kartımı kullanmıştım tam olarak hatırlamıyorum ama steama giriş yapmadan önce şifremi unuttum diyosunuz sonra gelen tum seçeneklere hatırlamıyorum veya erişimim yok diye işaretliyosunuz sonra sizden kart bilgilerini falan istiyo önceden kullandığınız kartın bilgilerini giriyosunuz önceki email adresini hesapta önceden kullanılmış telefon numarasını falan yazıyosunuz onaylıyosunuz bi süre sonra emailnize mesaj geliyo ve hesabı sıze geri veriyolar