kripto para hesabı nasıl açarız?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
kripto para hesabı nasıl açılır?banka hesabım da yok.bir türlü açamadım.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bunun için sanırım firmalar var. Firmalara kayıt olup da internet üzerinden de hesap açabilirsiniz. Zaten para çekimi yapacağınız zaman TL olarak hesabınıza yatacaktır.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
ama banka hesabım yok.banka hesabı açmadan da paramızı alabiliyor muyuz??hangi firmalar bu firmalar?bir de internettten hesap açmaya çalıştım.bir türlü açamayınca illegal hesap açmaya karar verdim.ne de olsa bankalar hiçbir iş yapmıyor.enpara reklamıda kandırmacadan ibaret.böyle var böyle bir şey.hemen açacam da.

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Banka hesabı yarın bir gün açarsınız ki ücretsiz zaten.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Enpara'nın reklamlarını kandırmadan ibaret olduğunu nereden biliyorsunuz kullanmadan. Ben yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum bir yamuklarını görmedim. Söyledikleri gibi masraf yok.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Screenshot_20180524-183237.png

işte burdan biliyorum kandırmaca olduğunu.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Adınıza şuana kadar bir hesap olmadığından olabilir. Yaş kaçtı?

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
ne zaman açmaya uğraşsam hiçbirini kabul etmediler.+18 yaşının üstündeyim.her şeyi karşıladığım halde yok yani!! canları cehenneme!!

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben de yasadışı bir hesap açıcam bundan sonra!!

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Kolay gelsin..

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
ne de olsa bitcoin en güvenli para birimi.sorun şu ki o parayı nereden çekeceğim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Sen bir topla Bitcoin'i de sonrasında düşünürsün..

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Kredi kartı başvurusu değil hesap kartı başvurusu yapacaksınız. Kredi kartı tabi ki çıkmaz

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
zaten öyle yaptım.hesap başvurusu .ya zaten çok da şey.zaten sen hesap açsan bile o hesapla bitcoin alıcaksın.devlet bitcoinden vergi alıyor.o da yetmezmişmiş gibi mesela şöyle açıklıyayım.bitcoin bir internet üzerine kodlanmış para birimimesela bu kod bitcoin olsun.<123> devlet bunu alıyor.sana satıyor.ama böyle satıyor.<123>ve<rhef6th4>.sorun şu ki <rhef6th4> nin bir komut olabilir.bitcoinin 2 farklı alış yöntemi var.1.si kaçak 2.si devlet vercek.devlet dediğim banka yani devlet denetimli olucak.banka nereden alır?derseniz.banka bitcoinin kaynağından alır.yani kaçak alır sonradan devlet denetimine girer böyle kodlanır.örnek verdim yani.ben kaçak alıcam ve devlet denetimine girmeden sıyırıcam.çünkü o kod senin ıp adresini buluyor olabilir bilemezsin yani ben kaynağından alıcam.

bankaya bir alternatif bulunursa güzel olur.ben kredi kartı başvurusu da demedim.işte bu yüzden sinirlendim adamlara işi bu kadar ciddiye alıyorlar.

Son düzenleme:

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
zaten öyle yaptım.hesap başvurusu .ya zaten çok da şey.zaten sen hesap açsan bile o hesapla bitcoin alıcaksın.devlet bitcoinden vergi alıyor.o da yetmezmişmiş gibi mesela şöyle açıklıyayım.bitcoin bir internet üzerine kodlanmış para birimimesela bu kod bitcoin olsun.<123> devlet bunu alıyor.sana satıyor.ama böyle satıyor.<123>ve<rhef6th4>.sorun şu ki <rhef6th4> nin bir komut olabilir.bitcoinin 2 farklı alış yöntemi var.1.si kaçak 2.si devlet vercek.devlet dediğim banka yani devlet denetimli olucak.banka nereden alır?derseniz.banka bitcoinin kaynağından alır.yani kaçak alır sonradan devlet denetimine girer böyle kodlanır.örnek verdim yani.ben kaçak alıcam ve devlet denetimine girmeden sıyırıcam.çünkü o kod senin ıp adresini buluyor olabilir bilemezsin yani ben kaynağından alıcam.

bankaya bir alternatif bulunursa güzel olur.ben kredi kartı başvurusu da demedim.işte bu yüzden sinirlendim adamlara işi bu kadar ciddiye alıyorlar.

Bir fıkra var;

Biri hocanın önüne geçmiş demiş ki, 'hazreti isa'nın sopasıyla ortadan ikiye ayırdığı derenin adı neydi?' hoca demiş ki, 'e be evladım neresini düzelteyim; bir kere isa değil musa, sopa değil asa, dere değil kızıldeniz...

Seninki de tam olarak bu dostum.

Öncelikle bitcoin devlet yönetiminde değil, merkezsiz bir sistem. Herkesin her şeyi görebildiği ama aynı zamanda her şeyin gizli kaldığı bir sistem.

Örneğin Enpara'dan banka hesabı açarsan, BTCTurk üzerine papara.com aracılığı ile para aktarıp bitcoin alabilirsin. Sonra bitcoini yurtdışındaki bir borsaya gönderebilirsin.

Devlet bir gün incelemek istediğinde, senin Enpara'dan BTCturk'e para aktarıp btc aldığını görebilir. Sonra bu BTC'i bir cüzdana yolladığını da görebilir ama o cüzdan sana mı ait başkasına mı ait öğrenemez. Bitcoin bu nedenle anonim bir sistemdir.

İkincisi, Enpara'dan banka hesabı açmaya çalışmıyorsun, kredi kartı almaya çalışıyorsun. 2015'ten beri Enpara kullanıyorum ancak kredi kartı bana da verilmiyor çünkü resmi sabit bir gelirim yok.

Müşteri olmak istiyorum | Enpara.com

Bu siteye girip, alttaki seçenekle devam edersen Enpara hesabı açabilirsin.

1527555823165.png

Son düzenleme:

Mellinsane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kripto para hesabı nasıl açılır?banka hesabım da yok.bir türlü açamadım.
Banka kartlarını kabul ediyolarmı ? illa kredi kartımı banka hesabı olması yeterlidir herhalde. Dolayısıyla Papara,Enpara hatta ininal bile deneyebilirsin.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bir fıkra var;

Biri hocanın önüne geçmiş demiş ki, 'hazreti isa'nın sopasıyla ortadan ikiye ayırdığı derenin adı neydi?' hoca demiş ki, 'e be evladım neresini düzelteyim; bir kere isa değil musa, sopa değil asa, dere değil kızıldeniz...

Seninki de tam olarak bu dostum.

Öncelikle bitcoin devlet yönetiminde değil, merkezsiz bir sistem. Herkesin her şeyi görebildiği ama aynı zamanda her şeyin gizli kaldığı bir sistem.

Örneğin Enpara'dan banka hesabı açarsan, BTCTurk üzerine papara.com aracılığı ile para aktarıp bitcoin alabilirsin. Sonra bitcoini yurtdışındaki bir borsaya gönderebilirsin.

Devlet bir gün incelemek istediğinde, senin Enpara'dan BTCturk'e para aktarıp btc aldığını görebilir. Sonra bu BTC'i bir cüzdana yolladığını da görebilir ama o cüzdan sana mı ait başkasına mı ait öğrenemez. Bitcoin bu nedenle anonim bir sistemdir.

İkincisi, Enpara'dan banka hesabı açmaya çalışmıyorsun, kredi kartı almaya çalışıyorsun. 2015'ten beri Enpara kullanıyorum ancak kredi kartı bana da verilmiyor çünkü resmi sabit bir gelirim yok.

Müşteri olmak istiyorum | Enpara.com

Bu siteye girip, alttaki seçenekle devam edersen Enpara hesabı açabilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 41201
o zaman değilse suçluları nasıl buluyorlar tak diye ben tam bilmiyorum varsayımda bulundum sadece.

en paradan da dün hesap açtırdım.1-2 haftaya banka kartı gelecek.müşteri hizmetleri beni aradı konuştum.sistemde hata var dedi biz de biliyoruz dedi.banka kartı başvurusu yaptım ama dedim kredi kartı başvurusu diyor sistem dedim.sistem düzeldi şu anda dedi bir daha deneyin dedi.oldu.diğer yorumlarımı okumadınız herhalde okusaydınız neden sinirlendiğimi anlardınız.

ben gizliliğimi %100 garantiye almadan bitcoin almam.

umarım anlatabilmişimdir.

sana bir şey daha söyleyeyim merkezsiz bir sistem diyorsun ya internette anonimsin diyorsun ya aslında öğle değilmiş.geçen deep webde takılıyordum adam ıp adresimden beni bulmuş.bana dedi ki ingilizce bir şeyler söyledi
sakın yanlış bir şeyler yapmaya kalkma dedi.sonrada ankara çankayada mahalleme kadar söyledi.e sözde anonimiz ya hiçkimse bilmiyor ya!!!

merkezsiz olabilir ama merkezsiz olduğu tamamen %100 güvenli olduğu anlamına gelmez.

Son düzenleme:

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
sana bir şey daha söyleyeyim merkezsiz bir sistem diyorsun ya internette anonimsin diyorsun ya aslında öğle değilmiş.geçen deep webde takılıyordum adam ıp adresimden beni bulmuş.bana dedi ki ingilizce bir şeyler söyledi
sakın yanlış bir şeyler yapmaya kalkma dedi.sonrada ankara çankayada mahalleme kadar söyledi.e sözde anonimiz ya hiçkimse bilmiyor ya!!!

Ben İnternet'te anonimsin demedim, Bitcoin dünyasında anonimsin dedim eğer doğru işlemler yaparsan. Ki Bitcoin denen şeyin var olma sebebi bu. Bugün önce kendi hesabına para gönderebilir, sonra bu hesabın adresini anında değiştirebilirsin.

Bitcoin konusunu daha derin araman ve araştırman lazım.

Ayrıca deep web'e giren herkesin anonim olduğunu sana kim söyledi ki? Bir ton önlem almak lazım. Her girişinde yeni bir laptop alan arkadaşım var :)

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Ben İnternet'te anonimsin demedim, Bitcoin dünyasında anonimsin dedim eğer doğru işlemler yaparsan. Ki Bitcoin denen şeyin var olma sebebi bu. Bugün önce kendi hesabına para gönderebilir, sonra bu hesabın adresini anında değiştirebilirsin.

Bitcoin konusunu daha derin araman ve araştırman lazım.

Ayrıca deep web'e giren herkesin anonim olduğunu sana kim söyledi ki? Bir ton önlem almak lazım. Her girişinde yeni bir laptop alan arkadaşım var :)
öncelikle teşekkürler ilgilendiğin için.tamam ararım araştırırım.peki deep webden bitcoinle alışveriş konusunda ne düşünüyorsunuz ?

aslında ben alışveriş yapmayı deneyebilirim ?

Son düzenleme: