Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaslar guncelleme kullanima sunulmuş. Cok sukur.
Screenshot_20180518-125123.png

Yavuz Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Maalesef 8 Hazirana ertelemisler. Ve Samsung kullanımım S7 Edge ile son bulmuştur ?
Screenshot_20180518-130926.png

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Son düzenleme:

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Yarin gidip iphone 8plus ile yoluma devam ediyorum. Yaziklar olsun boyle paspal guncelleme politikasi olan firmaya... daha da gozume gorunmesinler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başka türlü anlamiyorlarEkli dosyayı görüntüle 40321

aynen benimde samsung kullanimim s7 ile son bulmuştur yanımdaki arkadaş a8 2018 almayı düşünüyordu iş yerinde caydırdım. Xiaomi mi6 alacak bende bundan sonra kimseye ama kimseye tavsiye etmeyeceğim

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ana sürümde bu kadar süründen daha da guncelleme vermez. Guvenlik guncellemesi dahi hayal.... s7 edgeleriniz ile vedalaşın bence.
Alacağı en son ana güncelleme oreo zaten dediğin gibi güvenlik senede 1 veya 2 defa anca verilir bu saatten sonra.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güvenlik güncellemesi veriliyor beyler. Niye 5 bile en fazla 1 ay geriden takip ediyor

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Tansu Bey den cvp.. adam benim elimde olsa keske diyo.. ulan koreliler!

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180518-191602.jpg
    Screenshot_20180518-191602.jpg
    67.3 KB · Görüntüleme: 418

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
O tarihten yani 1 ekim 2017 den sonra cihaz hiç güncelleme almadı inanılır gibi değil.
Benim S7 1 Mart 2018.
Seninki o tarihten sonra güncelleme almamışsa manuel güncellemeye girdiğinde ne diyor?
Yoksa root mu yaptın cihazı?

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Benim S7 1 Mart 2018.
Seninki o tarihten sonra güncelleme almamışsa manuel güncellemeye girdiğinde ne diyor?
Yoksa root mu yaptın cihazı?
Root yapmadım manuel de de en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor.

Root yapmadım manuel de de en yeni güncellemeler zaten yüklendi diyor.
Bendeki sürüm ile guncelmiyiz.com daki sürüm farklı

Son düzenleme:

gRkn666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İngiltere 8.0 romunu indirdim. Yüklemeye çalıştığım da odin 0.5saniyede pass veriyor ama telefon aynı 7.0 olarak açılıyor. Üstünde ki Rom Türkiye romu. Csc kısmına home csc seçiyorum acaba ondan mıdır?

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaslar iyi gunumuz kotu gunumuz oldu ama ben samsung ile yollari ayirdim :) hakkinizi helal edin... Yoluma Huawei Mate 10 Pro ile devam ediyorum Allah a emanet olun kendinize iyi baki. Simdilik :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaslar iyi gunumuz kotu gunumuz oldu ama ben samsung ile yollari ayirdim :) hakkinizi helal edin... Yoluma Huawei Mate 10 Pro ile devam ediyorum Allah a emanet olun kendinize iyi baki. Simdilik :)
Hayırlı olsun diyip yorumumu bitireyim. Çünkü Huawei hakkında konuşmaya baslarsam duramam :D

Hocam kamerası videosu naisl yorum yaparsanız güzel olur.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Fazla övülüyor. Hele kamerası.Bana göre P20 Pronun bile 4K videosu çöp. Hatta pek bakinmadim ama Mate 10 Pro'nin 4K stabilizasyonu daha iyi olabilir bile

Kamera naisl sizce S7 Edge ve Mate 10 Prodan veya genel olarak kısa bir karşılaştırma yapsaniz

Son düzenleyen moderatör:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Sonuçta güncellemeyi vereceklerini söylediler, neden bu kadar kasıyorsunuz? Er geç o güncelleme gelecek zaten. Ha eğer bu kadar beklemenize rağmen kusurlu olursa o zaman tepkinizi gösterin tabi.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Fazla övülüyor. Hele kamerası.Bana göre P20 Pronun bile 4K videosu çöp. Hatta pek bakinmadim ama Mate 10 Pro'nin 4K stabilizasyonu daha iyi olabilir bile

Kamera naisl sizce S7 Edge ve Mate 10 Prodan veya genel olarak kısa bir karşılaştırma yapsaniz
Tamam musait zamanda yaziya dokucem

S
Tamam musait zamanda yaziya dokucem
Samsung artik simdiden note9 u konusmaya basladi bugun telefoncu arkadasim biktik artik birader daha birinin kilifi bilmemneyi derken digeri cikio anlamadik bu isi biz dediler guncelleme ona keza 2 ara surumden sonra otesi yok yani s7 edge yi bile gozden cikardi samsung hazir benim telefonda sorunluyken acikcasi cazip geldi mate 10pro

Son düzenleme:

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bugune kadar bende bir s7 edge kullanicisi olmam hasebiyle boyle bir post attim. Huaweinin guncelleme konusunda samsungdan bir adim daha onde oldugu kanisindayim

Yalnız Mate 10 Pro 5-6 aylık bir cihaz. Bakmayın öyle Huawei de hızlı değil o kadar. P9 daha Oreo almadı diye biliyorum. P10 da alalı 1 ay falan oldu belki
Amacim asla zihin bulandirmak degil. Suana kadar gordugum en onemli eksiklik video konusunda ki OIS eksikligi umarim yazilim ile cozulebilir. Onun haricinde kamera perfomansi asiri tatmin edici.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bugune kadar bende bir s7 edge kullanicisi olmam hasebiyle boyle bir post attim. Huaweinin guncelleme konusunda samsungdan bir adim daha onde oldugu kanisindayim

Amacim asla zihin bulandirmak degil. Suana kadar gordugum en onemli eksiklik video konusunda ki OIS eksikligi umarim yazilim ile cozulebilir. Onun haricinde kamera perfomansi asiri tatmin edici.
S7 Edge ile fark ne kadar sizce? Video ve fotoğraf olarak

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
18 Mayıs 2018 güncelleme tarihi verilmişken 22 Mayıs 2018 tarihinde güncellemenin gelmemesi konusunda bir bilginiz var mı?
Aramızda Oreo güncellemesi alan dostlarımız var mıdır?