dışarıya ses vermeyen kulakiçi kulaklık önerir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
arkadaşlar merhaba, dışarıya ses vermeyen (son ses değil de mesela yarım seste) kulakiçi kablolu kulaklık önerebilir misiniz ? bütçem 150 tldir. özellikle earpodsda bu dışarı verme olayından nefret ettim, hoparlörden farksız bir kulaklık. şimdiden teşekkür edeirm.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
earpods'un dışarı ses verdiğini duymadım sony iyidir.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ya peki ses performansı nasıldrı bunun ? Bide bu dışarı ses vermez eminsiniz değil mi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

earpods'un dışarı ses verdiğini duymadım sony iyidir.
Nasıl ya... bendeki sesi çok fena içeri alıyor ve sesi çok fena dışarı veriyor, müzik dinlemeye kalksam sesini baya kısmam gerekiyordu ve sesi çok fazla içeri de alıyordu yani ailem yanımda normal sesle konuşsa duyabiliyordum sesi açsam çok dışarı veriyor adamlar videoda küfretse onlar duysa ayrı sıkıntı olucak sırf bu yüzden kulaküstü bir kulaklık aldım.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hiç umursamadığım bişey müzik dinliyorum Metallica özellikle sony mdr-ex15 vardı o sızdırmıyordu o silikon zımbırtılı onlarda izalasyon iyi.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
hiç umursamadığım bişey müzik dinliyorum Metallica özellikle sony mdr-ex15 vardı o sızdırmıyordu o silikon zımbırtılı onlarda izalasyon iyi.
Onun çok benzeri bende vardı, aşşağı yukarı 2 sene kullandım ve dışarı ses verme şeyi de gayet iyiydi ama almışken ses kalitesi daha iyi bir kulaklık alayım diye düşünüyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
servisi biraz duyarsız ve kötü jakı koparsa bakmıyorlar garanti olsa da...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
very good güzel gözüküyor tarihe selam duruyor e250'ye.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Vestel kulaklığa ne oldu merak ettim?
Onu hala kullanıyorum, çok memnunum da ama mesela csgo oynarken müzik dinlemek istediğimde ve internetİm kötü olduğunda youtubeden 144pde bile açamıyorum (internetim berbat superonline olmasına rağmen) o zamanlarda 2 tanr kulaküstü kulaklığı takamadığım için kulakiçi kulaklık benim için bir ihtiyaç haline dönüştü. Bide o kulaklık normal kulaklıklara göre (özellikle earpodsa göre) dışardan sesi süper bir şekilde içeri almıyor. Tabi bu dışarda sıkıntı yaratabilir özellikle benim kadar dikkatsiz birine neler olabilir düşünemiyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

doğru silikon başlığı takıca sesz sızdırmaz imhotep takınca philips she3595 bile ses veriyordu çünkü kuğına düzgün takmıyordu...
Hmm teşekkürler, o zaman bu htc kulaklığı imkanım olunca direk sipariş edicem.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
şuan kullandığım kulaklık ses kalitesi gayet iyi dışarıya ses vermeme konusunda da iyi bütçeniz el verirse tavsiye ederim çıktığı sene yılın kulaklığı seçilmişti
Çok teşekkür ederim yorumunuz için, acil ihtiyaç olduğu için sanırım htcye yöneleceğim daha kısa sürede o parayı elde ederim diye.