Demo Modu

Bu konuyu okuyanlar

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Merhaba,

Note 8'de Geliştirici Seçeneklere girdiğimde orada Demo Modu diye bir seçenek gördüm. Bunun anlamı satın aldığım telefon orijinalden ziyade demo olarak mı satılmış oluyor bana? Sistemi oto. güncelle'nin hemen altında yer alıyor.

Reaksiyon puanı
5,172
Merhaba,

Note 8'de Geliştirici Seçeneklere girdiğimde orada Demo Modu diye bir seçenek gördüm. Bunun anlamı satın aldığım telefon orijinalden ziyade demo olarak mı satılmış oluyor bana? Sistemi oto. güncelle'nin hemen altında yer alıyor.

O her samsung telde olur...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Merhaba,

demo modu şey değil mi ya? örneğin bir işletim sistemi deneme sürümünde, onu kullanabiliyorsunuz eğer demo mod açıksa.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Şimdi bilmiyorum daha önce hiç denemedim ama hiçbir türlü demo moddan çıkamazsan telefona fac. Reset atıp çıkarsın:/
demo mod aslında telefon uyku moduna geçince otomatik olarak açılan tanıtım uygulaması. normal bir uygulamayla aynı şey.

Reaksiyon puanı
5,172
demo mod aslında telefon uyku moduna geçince yapılan tanıtım uygulaması. normal bir uygulamayla aynı şey.
Ama normal bir uygulma cihaz ekranı kapatıldığında o kadar verimli çalışamaz. Çünkü cihaz kendini her ekran kapatıldığında doze moda almaya çalışır.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ama normal bir uygulma cihaz ekranı kapatıldığında o kadar verimli çalışamaz. Çünkü cihaz kendini her ekran kapatıldığında doze moda almaya çalışır.
hani bazı telefonlarda telefon kapatıldığında slayt gösterisine geçer ya, işte mağaza telefonları slayt gösterisine değil, demo uygulamasına geçiyor.

Reaksiyon puanı
5,172
Ama
hani bazı telefonlarda telefon kapatıldığında slayt gösterisine geçer ya, işte mağaza telefonları slayt gösterisine değil, demo uygulamasına geçiyor.
Ama onlarda dokunmatik çalışmaz:/ ikisi farklı şeyler. Bu demo moda örnek olarak aod nin çalışma pirensibini gösterebiliriz.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ama

Ama onlarda dokunmatik çalışmaz:/ ikisi farklı şeyler. Bu demo moda örnek olarak aod nin çalışma pirensibini gösterebiliriz.
dostum adamlar işletim sistemi yazıyorlar. demo modu mu ayarlayamayacaklar?

Reaksiyon puanı
5,172
dostum adamlar işletim sistemi yazıyorlar. demo modu mu ayarlayamayacaklar?
Dostum sanırım ortada bir yanlış anlaşılma oldu. Benim anlatmaya çalıştığım şey demo mod ile ekran koruyucunun farklı şeyler olduğu...

Ekran koruyucunun yetki düzeyi sadece sisteme dayanır ama demo modda yetki kernel'a dayanır. Bilmiyorum daha önce hiç rom işiyle uğraştınız mı ama eğer ekrana çift tıkla ekranın açılabileceği bir rom yapmak istiyorsanız bunu kernel edit yapmadan yapmanız imkansız çünkü ekran kapalı iken dokunmatik çalıştırnak çok ayrı bir boyuttur
umarım anlatabilmişimdir iyi günler

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Dostum sanırım ortada bir yanlış anlaşılma oldu. Benim anlatmaya çalıştığım şey demo mod ile ekran koruyucunun farklı şeyler olduğu...

Ekran koruyucunun yetki düzeyi sadece sisteme dayanır ama demo modda yetki kernel'a dayanır. Bilmiyorum daha önce hiç rom işiyle uğraştınız mı ama eğer ekrana çift tıkla ekranın açılabileceği bir rom yapmak istiyorsanız bunu kernel edit yapmadan yapmanız imkansız çünkü ekran kapalı iken dokunmatik çalıştırnak çok ayrı bir boyuttur
umarım anlatabilmişimdir iyi günler
Galiba anladım. teşekkür ederim...

Onur Çil

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Uzun geldi yazılar yazıldı mı bilmiyorum, bir geliştirici olarak ben sana açıklıyayım: Android'in her son sürümünde artık bulunan bir özellik Demo Modu, geliştiriciler bir uygulama test ederken üst bardaki bildirimleri vs. temizlemek için onu etkinleştiriyor ekran görüntüsü alınıp kapatılıncaya kadar üst durum çubuğunda herhangi bir bildirim vb. şeyler gözükmüyor.

yigitali921

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Tamamen show amaçlı, onu açtığında yukarıdaki pil ve benzeri şeyler %100 olarak gözüküyor.