iPad Tavsiyesi 2018

Bu konuyu okuyanlar

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Merhaba Arkadaşlar,
An itibarı ile iPad almayı düşünüyorum tavsiyelerinize açığım.
iPad mini 4 ilk tercih sonra iPad 2018 var, pro lar tabi fiyat anlamında tuzlu benim için iyi cihazlar illaki ama bu dediğim ikisi arasından hangisi dersiniz.
Mini 4 biraz eski bir cihaz tabi mesela daha ne zamana kadar güncelleme desteği alır bilmiyorum.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Yaklaşık 1 buçuk senedir ipad mini 4 kullanıyorum. Ağır oyunlarda falan kasmıyor asphalt 8 ve vegas gangsterinde denedim uzun süre de oynadım ama kasmadı. Günlük işler için kullanıyorum sosyal medya, youtube,safari gibi. Çok memnunum şimdiye kadar çok şükür hiç keşke bunu almasaydım dedirtmedi. Kesinlikle öneririm.

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Yaklaşık 1 buçuk senedir ipad mini 4 kullanıyorum. Ağır oyunlarda falan kasmıyor asphalt 8 ve vegas gangsterinde denedim uzun süre de oynadım ama kasmadı. Günlük işler için kullanıyorum sosyal medya, youtube,safari gibi. Çok memnunum şimdiye kadar çok şükür hiç keşke bunu almasaydım dedirtmedi. Kesinlikle öneririm.
Teşekkürler hocam, güncelleme desteği daha devam eder herhalde dimi, çıkalı baya oluyor mini4 ün yani ama.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Teşekkürler hocam, güncelleme desteği daha devam eder herhalde dimi, çıkalı baya oluyor mini4 ün yani ama.
Mini 1 de var elimde onu baya uzun süre kullandım, sürüm almasa bile 2 yıl falan idare ediyor zaten sürüm aşırı bir şet ifade etmiyor bence. Hatta ipadimi zorunda kalmadıkça güncellemiyorum.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bendeki tablet iPad Pro bir ara asphalt 8 de anlık fps donmaları yaşatmıştı bana. Şu an hiç milim takılma olmadan oyunu oynatıyor. Acaba işlemcisi mi yetersiz geldi ama şimdi de sorunsuz oynatıyor.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bendeki tablet iPad Pro bir ara asphalt 8 de anlık fps donmaları yaşatmıştı bana. Şu an hiç milim takılma olmadan oyunu oynatıyor. Acaba işlemcisi mi yetersiz geldi ama şimdi de sorunsuz oynatıyor.
Benim ipadde hiç öyle bir şey yaşamadım, bilmiyorum.