İPHONE 7 Plus vs Nokia 8

Bu konuyu okuyanlar

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
ben olsam bu ikisi arasinda iphone 7 plus'i alirdim ..

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Snapdragon 835 işlemci platformu, daha iyi kameraya, daha iyi bir pile ve yepyeni özelliklere sahip olduğundan dolayı tavsiye ederim.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Nokia 8 , 2100tl ,
iP7 Plus , 3600tl ,
Fiyat farkını düşündüğümüzde Nokia 8 ezer de geçer. 7 Plus'a o kadar para vermeye gerek yok.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Nokia 8 hele fiyat farkı da ele alındığında kesinlikle Nokia 8

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
2.el piyasasi olmayan cihazi ne yapacaksin iphone veya samsung.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Satarken 10 lirayami satacam kardesim
iPhone Alırken 3700'e alacaksın.
Nokia 8'i 2100'e alacaksın. Ve eminim ki daha fazla kullanabileceksin.
iPhone neden satılır?
1- Yenisini almak için ,
2- Artık seni bıktırdığı için.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
İphone haterleri yine basmış burayı kaçın beyniniz yanar vallahi

paran varsa 7 plus al arkadaşım sen sorma kimseye

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple fanboylari da teşrif etmiş bakıyorum da.
Nokia 8 al geç. Para harcamaya merakliysan XZP var 5T var Note 8 var onları al. Apple'ın seneye süründürürecegi 7 Plusu değil

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Nokia 8 almanızı öneririm...

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Apple fanboylari da teşrif etmiş bakıyorum da.
Nokia 8 al geç. Para harcamaya merakliysan XZP var 5T var Note 8 var onları al. Apple'ın seneye süründürürecegi 7 Plusu değil

Ben sizin gibi her iphone mi şumu konusuna diğer telefonu önermiyorum kim fanboy acaba birsürü iphone tavsiye konusunda samsungdan huaweiden önerilerim var benim derdim bu iphone lafı duydumu oooo iphone çöp diyenlerle

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
923
Nokia 8 bence f/p olarak, ama iphone 8 olsaydı iphone derdim.

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Iphone 6S plus kullanıyorum ama kesinlikle Nokia 8 diyorum. Bir zaman sonra bende alacağım efsaneyi. Nokia ilk göz ağrımdır.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
7 plus cihaz olarak daha iyi bence ancak aradaki fiyat farkına asla değmez.Nokia 8 almalısın

---- Mesajlar birleştirildi ----

o zaman herkes iphone ve samsung mu alsın sırf ikinci eli para ediyor diye.İki cihaz arasında zaten 1600 lira fark var.Varsın hiç satmasın zaten 4 yıl kullanmış ömrü dolmuş telefon sana vereceğini vermiş sanki araba alıyoruz.

Son düzenleme:

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Telefonu uzun süre kullanma niyetindeysen zaten satamazsın.Ben bir telefon aldığımda ciddi bir sorun yoksa en az 3 yıl kullanırım.Altını çiziyorum en az.O da telefonda ciddi şekilde pil ve performans kaybı varsa.Ha telefonları borsa olarak görüp her sene Iphone alıp yenisi çıkmadan satıp para koyup en yenisini de alabilirim,ama akıl karı değil.

Reaksiyon puanı
923
Telefonu uzun süre kullanma niyetindeysen zaten satamazsın.Ben bir telefon aldığımda ciddi bir sorun yoksa en az 3 yıl kullanırım.Altını çiziyorum en az.O da telefonda ciddi şekilde pil ve performans kaybı varsa.Ha telefonları borsa olarak görüp her sene Iphone alıp yenisi çıkmadan satıp para koyup en yenisini de alabilirim,ama akıl karı değil.
Bana bu satma olayları saçma geliyor, sonuçta telefonlar biz kullanalım, eskitelim diye varlar sonradan satalım diye değil. Yatırım yapmıyoruz ki.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762

Zaten hocam bu piyasaylan telefon habire degismez bende oyle kullaniyorum artik s7 aldim mesala onu 2 yil kullanirim bataryayi degisirim 1.senede filan gider ekranlan anakart arizasi olmasin yeterki.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762

Zaten hocam bu piyasaylan telefon habire degismez bende oyle kullaniyorum artik s7 aldim mesala onu 2 yil kullanirim bataryayi degisirim 1.senede filan gider ekranlan anakart arizasi olmasin yeterki.

Reaksiyon puanı
923
Ben de yeni S8 aldım,en az 3 yıl kullanırım herhalde.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Telefon bir borsa aracı değil tabiiki, ama bence burda şöyle bir ayrıntı var nokia 8i satacağın fiyat ile 7 plusu satacağın fiyat arasındaki fark yani satarken edeceğin kar, en başta telefonu alırken verdiğin fiyat farkını karşılar ozamanda arada bir fark kalmıyor o yüzden fiyat performans çöp benim düşüncem..7 plus nokia 8den pahalı ve arada bir fiyat farkı var değilmi.İki telefonu satarken 7plusun ederi daha fazla, nokia 8 2 sene sonra popülermi şuan bilemem hatta sokakta sorsan nokia windows phone değilmi der herkes,iphone’un daima piyasası olacaktır gördüğüm tüm telefoncuların tezgahları iphone 5s 6 6slerle,birde son çıkan samsunglarla dolu.nokia 8i satacağın fiyat ile 7 plusu satacağın fiyat arasındaki fark yani satarken edeceğin kar, en başta telefonu alırken verdiğin fiyat farkını karşılar ozamanda arada bir fark kalmıyor.

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Stabilite desen daha üstün ekran desen daha üstün kamera desen koskoca Nokia ve Zeis ön kamera desen Nokia ezici şekilde üstün batarya desen daha iyi veya eşit hızlı şarjı var ikisi de kalas ustleik Nokia 8 1500 TL ucuz
Kesinlikle ve kesinlikle Nokia 8 çok daha üstün ve alınabilir. Apple fanboylarina aldırış etme Nokia al geç.

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Stabilite desen daha üstün ekran desen daha üstün kamera desen koskoca Nokia ve Zeis ön kamera desen Nokia ezici şekilde üstün batarya desen daha iyi veya eşit hızlı şarjı var ikisi de kalas ustleik Nokia 8 1500 TL ucuz
Kesinlikle ve kesinlikle Nokia 8 çok daha üstün ve alınabilir. Apple fanboylarina aldırış etme Nokia al geç.
Ortalık kızışacak yine :D