Max 4500 tl performans canavarı telefon öneri

hangisi

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
teknik değerlere bakılırsa kesinlikle mate 10 pro. Ama iOS ekosistemine bağlılık da önemli bir etken. O nedenle bu iki telefonu kıyaslamak biraz doğru ama biraz da yanlış. daha önceki alışkanlıklar çok önemli.

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
teknik değerlere bakılırsa kesinlikle mate 10 pro. Ama iOS ekosistemine bağlılık da önemli bir etken. O nedenle bu iki telefonu kıyaslamak biraz doğru ama biraz da yanlış. daha önceki alışkanlıklar çok önemli.
Peki abi ben android den sıkıldım iosa geçsem iphone 8 plus batarya konusunda oyun oynarsam 2 saat 1 gün çıkarır mı bildiğim kadarıyla sen iphone 8 plus kullanıyorsun da o yüzden sordum

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Peki abi ben android den sıkıldım iosa geçsem iphone 8 plus batarya konusunda oyun oynarsam 2 saat 1 gün çıkarır mı bildiğim kadarıyla sen iphone 8 plus kullanıyorsun da o yüzden sordum
en iyi pil performansı sunan iOS cihazı iPhone 8 Plus şu anda

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Mate 10 Pro derim . Kamera , ekran , pil , android özgürlüğü .

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Öncelikli olarak işletim sistemi tercihi yapmak lazım.

Ben Android işletim sistemini sevdiğim için Mate 10 Pro seçerim. Ayrıca, tasarım ve kamera deneyimi noktasında da Mate 10 Pro.

Video kayıt yetenekleri asıl önemli detay ise iPhone 8 Plus derim. Buna ek olarak, elindeki başka cihazlar da Apple ürünü ise ekosistemde olmazsa olmaz diyebilirim.

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikli olarak işletim sistemi tercihi yapmak lazım.

Ben Android işletim sistemini sevdiğim için Mate 10 Pro seçerim. Ayrıca, tasarım ve kamera deneyimi noktasında da Mate 10 Pro.

Video kayıt yetenekleri asıl önemli detay ise iPhone 8 Plus derim. Buna ek olarak, elindeki başka cihazlar da Apple ürünü ise ekosistemde olmazsa olmaz diyebilirim.
abi aslında ben şu ana kadar hep android kullandım ve İOSa geçmeyi düşünüyorum ama onu aldıktan sonra ya beğenmezsem o kadar para boşa gidecek bu yüzden kararsız kaldım peki performans olarak iphone 8 plus öndemi sizce

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
abi aslında ben şu ana kadar hep android kullandım ve İOSa geçmeyi düşünüyorum ama onu aldıktan sonra ya beğenmezsem o kadar para boşa gidecek bu yüzden kararsız kaldım peki performans olarak iphone 8 plus öndemi sizce
Android kullanıcısıysan İOS'a geçmene gerek yok aslında. Zaten Mate 10 Pro 4000 mAh pil barındırıyor. Başka model cihazlarda var onlarada gözatabilirsin. Performans konusunda günlük kullanımda fark yaşamayacaksın. Video işleme falan yapmayı düşünüyorsanız İphone 8 Plus'un A11 işlemcisi yeteri kadar hızlıdır ve daha iyidir diyebilirim fakat her sene yeni İOS serisi ile ilk zamanlar cihazlarda problemler söz konusu olabiliyor. Kutu içeriğinden hızlı şarj kablosu ve adaptörde yok. Ön ve arka kameranın performansına alışırım fazla bir beklentim yok ve bunlara da para vermeye katlanırım dersen 8 Plus alabilirsin.

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Android kullanıcısıysan İOS'a geçmene gerek yok aslında. Zaten Mate 10 Pro 4000 mAh pil barındırıyor. Başka model cihazlarda var onlarada gözatabilirsin. Performans konusunda günlük kullanımda fark yaşamayacaksın. Video işleme falan yapmayı düşünüyorsanız İphone 8 Plus'un A11 işlemcisi yeteri kadar hızlıdır ve daha iyidir diyebilirim fakat her sene yeni İOS serisi ile ilk zamanlar cihazlarda problemler söz konusu olabiliyor. Kutu içeriğinden hızlı şarj kablosu ve adaptörde yok. Ön ve arka kameranın performansına alışırım fazla bir beklentim yok ve bunlara da para vermeye katlanırım dersen 8 Plus alabilirsin.
peki androidlerin yaptığ gibi uygulamalardan atar mı mate 10 pro

M

Murat Burç

SDN Okuru
5T kullanıyorum 64 gündür daha uygulamadan atmadı aslında attı ama şöyle oreoya geçmiştim durup dururken iki defa durduldu dedi o uygulamalar kapalı halbuki ki 7.1.1e geçtim tertemiz kullanıyorum. Uygulama açısından Snapdragon ve Exynoslar daha uyumlu ama kırın de sorun çıkartmaz.

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hb'de 3550-3600 satılan mate 10 pro Peşin değil de kredili veya kredi kartında sonradan taksitlendirme gibi seceneklerle alırsanız mate 10 pro S9 ile aynı fiyata geliyor. Ayni parayı vereceksem ben S9 tercih ederdim

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
1 yıl 4 aydır Mate 9 kullanıyorum bir kere bile öyle birşey yaşamadım. Ama Iphone 6s plus olan arkadaşım uygulamayaı kapatıp durmasından dolayı Hearthstone oynayamıyor

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Sadece bluethoot kulaklıklarda bir cızırtı sorunu varmış, kerem abi videoda o konuya değinmişti.

ekapiyoldas

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hocam telefonu pc tadında kullanmıyacaksanız ios'tan şaşmayın.Bakmayın huawei daha iyi diyenlere,android asla ve asla ios gibi çalışamaz.Samsung-huawei vs marka farketmez.Marka hayranlığı vs değil,hali hazırda android kullanıyorum (s8) Ama süreklilik ve sorunsuzluz,yazılım ve donanım arasındaki optimum uyum için ios.Burda işte fanboy,zırtboy,zurtboy diyenlere bakmayın,android'in bağnazı bin katar beterdir,elindeki cihazın ram'ini şurasını burasını sürekli kurcalayarak rom kurarak ömrünü çürütür :)
ihtiyaç ile alakalı ben özgür birisiyim istediğimi kuramıcaksam benım için çöpten öteye gitmez 1 saniye geç açması bişeyi değiştirimez. bunlara takıılıp fazla para verip kısıtlayıcı bir ortama geçmek sacma. ben apk kuran bisiyim.iphone izin vermıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başkan Sölediğin mantıklı;

İos sistemi özelleştirmeye ızın vermıyor.Örnek veriyorum apk kurarak bedava tv izliyorum iosta bu yok.Stabilete bi yere kadar önemli.Ben mate 10pro da şunada kadar hiç bir sorun yaşamadım.

Son düzenleme:

dizigen

Asistan
Reaksiyon puanı
37
ihtiyaç ile alakalı ben özgür birisiyim istediğimi kuramıcaksam benım için çöpten öteye gitmez 1 saniye geç açması bişeyi değiştirimez. bunlara takıılıp fazla para verip kısıtlayıcı bir ortama geçmek sacma. ben apk kuran bisiyim.iphone izin vermıyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başkan Sölediğin mantıklı;

İos sistemi özelleştirmeye ızın vermıyor.Örnek veriyorum apk kurarak bedava tv izliyorum iosta bu yok.Stabilete bi yere kadar önemli.Ben mate 10pro da şunada kadar hiç bir sorun yaşamadım.
Android'in özgür sistemi ios'u çöp yapmaz,ios sistemindeki sadeliğin-basitliğin android'i çöp yapmayacağı gibi.Sadece ios'a özgü aplikasyonları kullanıyorsanız,kolay kolay başka sistemlere geçiş yapamazsınız.Örnek:Enlight muadili başka sistmlerde yok.Neye alıştıysanız onu kullanın,bu diğer sistemi kötü,çöp yapmaz.Bu düşünce sizin bastıramadığınız ''en iyi sistem benimki'' egosundan başka birşey değil.

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bana max4500TL şarjı iyi 4 sene güncelliğini koruyacak performans canavarı telefon önerir misiniz?
önerilere açığım

M

Murat Burç

SDN Okuru
2700e OnePlus 5T var Mix 2S gelecek 845 ile (mi2 bile 2012 veya 2013de çıktı MİUİ9 aldı ) mi7 gelecek bu fiyata çıkmışken 845 bir cihaz veya eş değeri (kırın 970, 845in tırnağı olamaz Mate 10 Proyu ve P20 proyu ele yani) bir cihaz al. OnePlus 6 geliyor mesele 845 ,8GB RAM ve 256 GB depolama rağmen muhtemelen 4000i aşmayacak.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
1. Galaxy S9+
2. Galaxy Note 8
3. Mate 10 Pro
4. OnePlus 5T
5. İphone 8 Plus'tur.

Dediğim gibi cihazları denemen gerekiyor. Biz buradan tavsiyemizi yapsak bile sizin hoşunuza gitmediği taktirde o telefonu almanın hiçbir manası kalmayacak.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Oneplus 5t
huawei mate 10 pro
iPhone 8 plus

Önerdiğim telefonlar bunlar.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
az bekleyebilirsen yeni cihazlar çıkacak ama şuanda bence huawei p20 pro ve s9+.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
İphone 8 plus
Note 8
Oneplus 5T
Mate 10 Pro
Bu telefonlar senin isteğine göre.. hangisini beğenirsen onu al.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Eğer iphone almaya karar verdiysen 8 plus, android düşünüyorsan note 8 al geç ikiside seni memnun eder uzun süre gider sana bi ricam var dh'ye girip iki telefonunda ana konularını okuyabilirmisin? sana çok yardımcı olacak baya güncel konular çok üyesi var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben hala diyorum. 845li S9 ailesi gelmişken özel durumlar dışında 8895li Note 8e ve hiç bir şekilde kırın 970li bir cihaza 3500-4000 üzeri verilmez. Şu anki kral S9 Plus alınır geçilir.
Öbür türlü 845li diğer cihazlar (OnePlus 6, Mix2X XZ2 Premium(iyi fiyatla gelirse yakar yıkar ortalığı) ) vb. Özellikle konuda performans vurgusu yapılmıs Apple tarafı seneye ios 12 ile bunu karsilayamacagi için Android'e dönmek bir şart bu kadar yüksek bütçe ile 835 veya eşdeğeri işlemciye sahip cihaz bence alınmaz. 835li cihazların ederi Max 3000 olmadı 3500 (bknz ithalatçı Note 8) (bakınız 835li 5T) 4500e performans ve pil olarak eksiksiz 5T alınıyor üstüne giriş veya orta halli bir DSLR için para kalıyor