2018 yılnda Gear 2 alınır mı ?

Almalı mıyım, almamalı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

gorkemmgencerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Telefon olarak s4 i9500 kullanıyorum ve bana yetiyor. Son günlerde "Akıllı saat alsam mı ?" sorusu takılıyor aklıma. Modellere baktım gear 2 daha çekici geldi. Hala kullanılabilir mi tavsiye eder misiniz yoksa tavsiye etmez misiniz ? Teşekkürler.

GearCluster2.png 9705767665714.jpg

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Saatler şuan tamamen saçmalık. Yakınımda gördüm ne işe yarıyor dedim saydığı şeyler fiyatına değecek şeyler değil. Paranı bekletip telefonunu yenileyebilirsin.

gorkemmgencerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saatler şuan tamamen saçmalık. Yakınımda gördüm ne işe yarıyor dedim saydığı şeyler fiyatına değecek şeyler değil. Paranı bekletip telefonunu yenileyebilirsin.
Maddi açıdan sıkıntım yok. Telefonumu seneye değiştirmeyi planlıyorum, iphone alacağım apple watch ile. Sadece telefondan sıkıldım aksesuarla kullanmak istiyorum.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Dediğim gibi maddi açıdan sıkıntı olmasa bile gereksiz.

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Maddi açıdan sıkıntım yok. Telefonumu seneye değiştirmeyi planlıyorum, iphone alacağım apple watch ile. Sadece telefondan sıkıldım aksesuarla kullanmak istiyorum.
hocam telefonunu iphone alıcaksan kesinlikle apple watch alman lazım note 3 kullanıyodum gear s2 almıştım sımdı iphone 8 plus var gear s2 hala kullanıyorum ama %80 özelliklerini kullanamıyorum mesaj yazma birini arama falan anca gelen bildirimleri görebiliyorum uygulaması var ios da ama tam kullanım yapamazsın o yüzden appla watch almanı tavsiye ediyorum bende düşünüyorum değiştirmeyi

Son düzenleme:

Son mesajlar