Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sameteem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni 1gb paketi ile fizy paketi alirsaniz yine sinirsiz olma olasılığı var bence.Çünkü ben gnc full 10gb aldm fizy icinde fakat paketten gidiyor gibi gözüküyor girince buda yeni 1gb ile cakışmaya sbep olabilr.Deneyebilen bi arkadas olursa bize haber verirse mutlu olurum.

jova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Türk Telekomda denedik aynı yöntemi.
Önce Prime yurt dışı paketi tanımladık. Ardından Prime 10GB bitirip dört defa tanımlanan 500MB harcadık ve sınırsıza düşürdük. Hızımız 256kb olarak sınırsıza düştü. Fakat yurt dışı paketi ile hızı aşırtamadık.

Anlayacağınız Türk Telekom'da bu yöntem işlemiyor.

Arkadaşlar yeni 1gb paketi ile fizy paketi alirsaniz yine sinirsiz olma olasılığı var bence.Çünkü ben gnc full 10gb aldm fizy icinde fakat paketten gidiyor gibi gözüküyor girince buda yeni 1gb ile cakışmaya sbep olabilr.Deneyebilen bi arkadas olursa bize haber verirse mutlu olurum.

Fikir için teşekkürler.

BiP, Instagram gibi paketler olmadı. Fakat denemeye değer. Şuanda fizy paketi arıyorum. GNC FULL paketleri ile YENI 1GB paketi birlikte yapılamadığından dediğiniz paket ile karma yapamıyoruz.

Fizy paketi bulabilen varsa bilgilendirirse sevinirim denemiş oluruz.

--------------------------------------------------------------------------------------

Lifecell 2GB paketi buldum deniyorum.

ksk_35.5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk Telekomda denedik aynı yöntemi.
Önce Prime yurt dışı paketi tanımladık. Ardından Prime 10GB bitirip dört defa tanımlanan 500MB harcadık ve sınırsıza düşürdük. Hızımız 256kb olarak sınırsıza düştü. Fakat yurt dışı paketi ile hızı aşırtamadık.

Anlayacağınız Türk Telekom'da bu yöntem işlemiyor.

Fikir için teşekkürler.

BiP, Instagram gibi paketler olmadı. Fakat denemeye değer. Şuanda fizy paketi arıyorum. GNC FULL paketleri ile YENI 1GB paketi birlikte yapılamadığından dediğiniz paket ile karma yapamıyoruz.

Fizy paketi bulabilen varsa bilgilendirirse sevinirim denemiş oluruz.

--------------------------------------------------------------------------------------

Lifecell 2GB paketi buldum deniyorum.
denemelerinizin sonuçlarını da paylaşırsanız seviniriz.

Sameteem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

jova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Denediginiz icin teşekkür ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Keske sadece fiZy paketi alsaydin yeni 1gb paketin yanina lifecell ile olmayabilir

Bir alakası olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
Ayrıca sadece fizy bulamadım hocam o nedenle lifecell aldım mecburen.

Sameteem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bndede deneme premium uyeligi var ama girince paketten gidiyor gibi görünüyor.

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yoga vpn ile internet bedeva yapılabiliyo ama tek sıkıntı bazen gidiyo 2 gün sonra geliyo facebook WhatsApp tweter google choreme uc browser ile film izleme var ama dedim gibi bazen kesinti oluyor 2 gün internetsiz kalıyorum sonra yeniden geliyo bunun sebebi nedir arkaşlar hızıda fena değil fotoraftaki gibi
Hocam merhaba yoga vpn ayar falan varmı veya nasıl yaptınız yazabilirmisiniz bizde faydalansak

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yapabilen varmı acaba eskiden 19 liralık ve üzeri 3 lü paketlerlede oluyordu onlarıda kapadılar illa yurt dışı 100 e gerek yoktu bi yoklama yaptım müşteri hizmetleri kıl aldırmıyor illede yeni paket almalısn diyor hızının artması için.varsa yeni yöntem bilen kullanan iletişime geçsin ödeşiriz

ksk_35.5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Varsa da gelip burada söylemek istemiyorlar sanırım.bulan kendi kullanıyor heralde artık.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yok öyle bir dünya sınırsız diye sattığı paket 1kbps oluyor BTK kararını sallamıyorlar...

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hayır zaten paket içeriğinde hız 1 kbps olacak diyor ama kota koymuyor mantıken sınırsız oluyor ama 1 kbps ile bişey yapılamicağı için anlamsız oluyor

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Deneme imkanı olan varsa ilk başta sınırsızı deil aylık başka net paketi alsınlar fizy olur dk sms net gibi 3 lü paket olabilir amaç sınırsız paketi 2.olarak almak çünki sistem en başta aldığn paketi geçerli sayıyor bizede çakışan paketi bulmak kalıyor ilk sınırsız neti alıp bitirip başka paket alırsanız olmaz yine hızınız düşer ama ilk başka alıp bitirip sonra sınırsızı alıp bitirip hızı düştümü diye bakmak gerek

hhcam1999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deneme imkanı olan varsa ilk başta sınırsızı deil aylık başka net paketi alsınlar fizy olur dk sms net gibi 3 lü paket olabilir amaç sınırsız paketi 2.olarak almak çünki sistem en başta aldığn paketi geçerli sayıyor bizede çakışan paketi bulmak kalıyor ilk sınırsız neti alıp bitirip başka paket alırsanız olmaz yine hızınız düşer ama ilk başka alıp bitirip sonra sınırsızı alıp bitirip hızı düştümü diye bakmak gerek
Malesef turkcellin çoğu paketi hız kısıtli paketlerle alinmiyor bende denedim onceden paket olmuyor ama haftalık 1gb aliniyor onu denemedim sahsen

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Aklımda bi kaç yöntem varda deneme için yanlış zamanlama seçtim gitti paket boşa 1 gb almadan önce başka bi paket alıp kotayı bitireceksin sonra sınırsızı alıp bitirceksin ilk aldığın iptal olunca hız kalkar gibi ama ona uygun paket kestirdim bitane deneme şansım bidahaki aya kaldı artık olursa süper olur

Haberi olan varsa özelden msj atsın ödeşelim

Son düzenleme:

murat.122a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
vodafone de 18 tl ye varmıs ama ben denemedim 3 aydır kullanıyormus yöntem haftalık 250mb alıp üzerine aylık 250mb alınca bug olup bir ay sınırsız oluyormus yarın hattımı vodafone ye tasıyıp deneyecem denemek isteyen varsa denesin ben deneyince olursa hemen paylasacam haftalık 250mb=6 tl aylık 250mb =12 tl toplam 18 tl olursa süper olacak

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
vodafone de 18 tl ye varmıs ama ben denemedim 3 aydır kullanıyormus yöntem haftalık 250mb alıp üzerine aylık 250mb alınca bug olup bir ay sınırsız oluyormus yarın hattımı vodafone ye tasıyıp deneyecem denemek isteyen varsa denesin ben deneyince olursa hemen paylasacam haftalık 250mb=6 tl aylık 250mb =12 tl toplam 18 tl olursa süper olacak
Bunu söyleyen ''tarifemi iptal ettirdim'' ''wifi ile kullanın'' falan diyor. Bana biraz trolleme var gibi geliyor. Olumlu yorum yazan olmamış. Youtube'da bir konu üzerinden denk geldi bana. Bende faturasızı telsiz kullanım ücreti ödememek için vodafone'a taşıyacaktım. Dün başvuruyu yaptım. Yinede deneyeceğim taşıdıktan sonra... Yazdıklarını okumak isteyenler videodaki yönteme değilde yorumlardaki Ömer A**** isimli kişinin yazdıklarını okusunlar
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=BSgJTD1EGHM&t=4s

Son düzenleme:

jova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar şu son 3 yorumda belirtilen yöntemi boşuna denemeyin. Ben az önce denedim vodafone hattında fakat sonuç nafile. Boşuna paranız gitmesin.

Varsa mantıklı fikri olan sunabilir.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
@etanyeri devletin vergisiyse kaçacağın faturalı/ faturasız her operatörde o telsiz vergisini ödersin.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
o 2lirayı vermiceksen telefon kullanma kutusuna koyup aldığın yere geri ver çok pinti olduğunu söyle...

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
@etanyeri devletin vergisiyse kaçacağın faturalı/ faturasız her operatörde o telsiz vergisini ödersin.
Devletin lisans verdiği bir operatörden yine lisans verdiği başka bir operatöre numara taşıma başvurusu yaptım. Taşıma sonrası vergi almıyorlarsa, numara taşınabilirliğini kaldısınlar ki "vergi konusunda duyarlı vatandaşlar" rahatsız olmasınlar. Ben kimseye benden vergi alma demedim.

o 2lirayı vermiceksen telefon kullanma kutusuna koyup aldığın yere geri ver çok pinti olduğunu söyle...
Tamam hemen taşıma başvurusunu geri çekiyorum. Telefonumuda faturasıyla birlikte aldığım yere en kısa zamanda teslim edeceğim :) Ben nasıl bir hata yaptım çok özür dilerim

Son düzenleme:

derman01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3g de 96kbps oluyordu sorun yoktu ....
96 kbps olsa yasalar gregi gece 2 ve sabah 8 sinirsiz hizli ktadan yemeyen internet oluo bosuna kaldirmadilar

O paket kapandi die biliom bende gececektim yoksa

Son düzenleme:

msbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Var mı böyle bi tarife bastıralım parayı. Aylık 100tlye kadar sinirsiz bi paket olsa alacağız. Sizcede bu kadar pahalı ve sınırı olması saçma değil mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...