Nokia 8 Pro beş lensli kamera ile gelebilir!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
nokia-8-pro-bes-lensli-kamera-ile-gelebilir-sdn-01.jpg

Mecvut Nokia amiral gemisinin geliştirilmiş versiyonu olacağı söylenilen Nokia 8 Pro, Snapdragon 845 çipset ve 5 lensli arka kamerası ile öne çıkabilir.

https://shiftdelete.net/nokia-8-pro-bes-lensli-kamera-ile-gelebilir

:: Nokia 8’in gelişmiş versiyonu ile ilgili beklentileriniz neler?

Son düzenleme:

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
1-2 kamera koyup fiyati 800€ olacaksa hic gelmesin. Biliyorumki her cikan “YENI” bir telefonda 1-2 tane özellik, ucuk fiyatlarida beraberinde getiriyo. Bu yüzden telefon piyasasindan sogudum. Batarya teknolojisiyle ilgili nezaman bir haber okuyacagim acaba?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
yavaş olsun diyorum ne bu cesaret Nokia

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
:D görücez o gece çekimlerini

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Nokia 41 mp li kamera çıkarırken diğerleri daha 12 de geziyordu Nokia ois i çıkarmasa şu an Samsung olsun Lg olsun ne yapıyor olurdu bilinmez tabi

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Nokia 41 mp li kamera çıkarırken diğerleri daha 12 de geziyordu Nokia ois i çıkarmasa şu an Samsung olsun Lg olsun ne yapıyor olurdu bilinmez tabi
41 MP herşey değildir daha bunun diyaframı odak uzaklığı vs bir şeysi var

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
41 MP herşey değildir daha bunun diyaframı odak uzaklığı vs bir şeysi var
bak ben 41 diyorum diğerleri 12 diyorum ois diyorum var gel sen anla diğerlerinin kamera durumunu Nokia 41 i çıkarınca Samsung gitti fotograf makinesini telefon diye çıkarmaya kalktı sanıyormusunki şu anki telefonlarda olan manuel çekim modunu onlar çıkardı oda Nokianın eseri Nokia yapar diğerleri bakar:)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
bak ben 41 diyorum diğerleri 12 diyorum ois diyorum var gel sen anla diğerlerinin kamera durumunu Nokia 41 i çıkarınca Samsung gitti fotograf makinesini telefon diye çıkarmaya kalktı sanıyormusunki şu anki telefonlarda olan manuel çekim modunu onlar çıkardı oda Nokianın eseri Nokia yapar diğerleri bakar:)

Zamanında iyiydi sonra Nokia piyasadan kayboldu şimdi ise geri dönüyor

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Yemisim 41 mp kamerayi. Bataryadan haber verin bataryadan. Pil teknolojisi yerlerde sürünüyor. Hep hizli sarj daha hizli sarj dan bahsediliyo, ama saglam batarya yapamiyorlar. Zaten yapacaklari zamanda patliyorlar. Konuyla alakasi yok lakin biktim bu telefonlari zirt pirt sarja takmaktan :)

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Yemisim 41 mp kamerayi. Bataryadan haber verin bataryadan. Pil teknolojisi yerlerde sürünüyor. Hep hizli sarj daha hizli sarj dan bahsediliyo, ama saglam batarya yapamiyorlar. Zaten yapacaklari zamanda patliyorlar. Konuyla alakasi yok lakin biktim bu telefonlari zirt pirt sarja takmaktan :)

Li-ion ve Li-po pil teknolojilerinde artık sınırlar zorlandı. Farklı bir yapısal değişikliğe ihtiyaç var yoksa sürekli işlemci ve ekran verimliliği ile gider gelir cihazlar...