Whatsapp donması

Bu konuyu okuyanlar

MiccHechk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba öncelikle daha önce açıldıysa kbakmayın iphone 7 de whatsapp ta yazdığım msj ı yollarken oka basınca donma alıyorum 1 2 saniyelik birtek bende olan bir sorun bu acaba?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
6S Plus kullanıyorum bende hiç olmadı böyle bir sorun WhatsApp' a daha 2-3 gün önce bir güncelleme geldi.

MiccHechk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yani aslında donmadan çok yavaşlıyor gibi fps düşüşü alıyormuşum gibi oluyor sanki

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
yani aslında donmadan çok yavaşlıyor gibi fps düşüşü alıyormuşum gibi oluyor sanki
Kardeşim yavaşlama da hissetmedim hiç anlık bildirim alma ve vermede sıkıntı yok. Telefonu açıp kapayın 5-10 dakika sonra tekrar açın yenilensin kendine gelsin bir cihaz toparlıyor bu şekilde. Ben haftada 2-3 kez açar kapatırım telefonumu. Siz de deneyin bence.

MiccHechk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tamam teşekkürler bi deniyim

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ios hangi sürümünü kullanıyorsun bende bir problem yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kardeşim yavaşlama da hissetmedim hiç anlık bildirim alma ve vermede sıkıntı yok. Telefonu açıp kapayın 5-10 dakika sonra tekrar açın yenilensin kendine gelsin bir cihaz toparlıyor bu şekilde. Ben haftada 2-3 kez açar kapatırım telefonumu. Siz de deneyin bence.
Android de bilemem ama ıos da kapatıp açmaya gerek yok üstat ben uzun zamandır kullanıyorum güncelleme gelmese telefonu hiç kapatıp açan biri değilim hatta en son ıos 10.3.3 güncellemesini yaptığım zaman kapanıp açılmıştı yani eğer ıos ise gerek yok

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Yavaşlıyorsa o İos 11'in problemi

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ios hangi sürümünü kullanıyorsun bende bir problem yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

Android de bilemem ama ıos da kapatıp açmaya gerek yok üstat ben uzun zamandır kullanıyorum güncelleme gelmese telefonu hiç kapatıp açan biri değilim hatta en son ıos 10.3.3 güncellemesini yaptığım zaman kapanıp açılmıştı yani eğer ıos ise gerek yok
Her işletim sistemi ve telefon için geçerlidir bu durum.

MiccHechk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla son sürüm kullanıyorum telefonum güncel

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Android de bilemem ama ıos da kapatıp açmaya gerek yok üstat ben uzun zamandır kullanıyorum güncelleme gelmese telefonu hiç kapatıp açan biri değilim hatta en son ıos 10.3.3 güncellemesini yaptığım zaman kapanıp açılmıştı yani eğer ıos ise gerek y
Her işletim sistemi ve telefon için geçerlidir bu durum.
olabilirde ben hiç yapmadım öyle birşey kaç ay oldu 10.3.3 çıkalı hesabını siz yapın hiç kapatıp açmadım telefonu en küçük kasma bile yok

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Android de bilemem ama ıos da kapatıp açmaya gerek yok üstat ben uzun zamandır kullanıyorum güncelleme gelmese telefonu hiç kapatıp açan biri değilim hatta en son ıos 10.3.3 güncellemesini yaptığım zaman kapanıp açılmıştı yani eğer ıos ise gerek y

olabilirde ben hiç yapmadım öyle birşey kaç ay oldu 10.3.3 çıkalı hesabını siz yapın hiç kapatıp açmadım telefonu en küçük kasma bile yok
Kardeşim arada bir yap açıp kapama işini telefon kendine gelsin.