Evimde İnternet Altyapısı Gözükmüyor.

Bu konuyu okuyanlar

ayzzs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet bağlatmak için Süperonline’a gidip başvuru da bulundum. Ev adresimi alıp fiber var mı diye bakacaklardı ki ne görsünler alt yapı gözükmüyor beni Türk Telekom’a gönderdiler. Türk Telekom’a gittim yapılması gereken işlemleri yaptım geleceğiz dediler. Evim müstakil ve telefon hattımızın bağlı olduğu direk ev yapıldığı için yıkıldı ve başka bir direkten bağlantı gerçekleştirilmedi.Evimizin hemen yanında Türk Telekom fiber çalışması yaptı ve kablolar yerin altından geçirildi ama nedense bizde internet alt yapısı gözükmüyor telefon hattı için ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen!

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
turknet.kablo tv interneti...

---- Mesajlar birleştirildi ----

vodafone turkcell de internet hizmeti veriyor bir deneyin.

Son düzenleme:

ayzzs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onların alt yapısı da Telekom’a bağlı Dostum omlar direk Telekom’a gönderiyor beni.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Onların alt yapısı da Telekom’a bağlı Dostum omlar direk Telekom’a gönderiyor beni.
Sen de bizdensin. Biraz türktelekom un kapılarını eskitmen gerekecek anlaşılan. Türktelekom dan verim almadıkça diğer şirketlere geçme bence.

ayzzs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell Superonline fiberde ısrar et gelir elbet biz hi ttnet kullanmadık Turkcell EDGE,3G kullandım ttnet almadık.
www.superonline.net
Dostum zaten Telekom alt yapıyı yapsa ne işim olur Ttnet ile. Alt yapısız tarife önerdiler 50GB AKK 8mps 140 tl şaka yapar gibi :))

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sen de bizdensin. Biraz türktelekom un kapılarını eskitmen gerekecek anlaşılan. Türktelekom dan verim almadıkça diğer şirketlere geçme bence.
Dostum nasıl halledicem ben bu işi işlerim her geçen gün aksıyor. Pc de toplattım çok büyük bir saçmalık ya bu.

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
telekom=ttnet=Turk Telekom eğer ki Superonline fiber kablosu geçiyorsa ordan alma şansın olabilir ısrar et.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
İnternet bağlatmak için Süperonline’a gidip başvuru da bulundum. Ev adresimi alıp fiber var mı diye bakacaklardı ki ne görsünler alt yapı gözükmüyor beni Türk Telekom’a gönderdiler. Türk Telekom’a gittim yapılması gereken işlemleri yaptım geleceğiz dediler. Evim müstakil ve telefon hattımızın bağlı olduğu direk ev yapıldığı için yıkıldı ve başka bir direkten bağlantı gerçekleştirilmedi.Evimizin hemen yanında Türk Telekom fiber çalışması yaptı ve kablolar yerin altından geçirildi ama nedense bizde internet alt yapısı gözükmüyor telefon hattı için ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen!

Superonline’ın mağaza çalışanları çok bilgisiz onlarla uğraşmaya değmez. Siz en iyisi Turkcell müşteri hizmetlerini arayın orayla konuşun. Bende bağlattırmak istediğimde müşteri hizmetlerini aradım eviniz fiber destekliyor dedi. Alt yapınız var dedi. Mağazaya gittim başvuru yapmak için baktılar yok internet dedi. Bende telefon üzerinden başvuru yaptım diğer gün gelip bağladılar.