Format atma

Bu konuyu okuyanlar

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba arkadaşlar format atıyorum şu anda pcye windows kurulumu geldi benim sadece c diskim var 500gb ve kurulum yerindede sadece 1 disk var oda c diski
aşğıda sil biçimlendir yeni gibi seçenkler var ne yapmalıyım bir kaç video izledim herkezin c diski d diski ve başka diskleride var bende sadece c var 1 tane gözüküyo ona nasıl format atıcam

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
diski 2 ye bölebilirsin. ayır gibisinden bişey olcak ona bas kaç gb ayırman gerektiğini falan soracak . yada direk diskini seç format de bişey olmaz .

---- Mesajlar birleştirildi ----

diski 2 ye bölebilirsin. ayır gibisinden bişey olcak ona bas kaç gb ayırman gerektiğini falan soracak . yada direk diskini seç format de bişey olmaz .
türkçe ise biçimlendir yazar format yerine

Son düzenleme:

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21

türkçe ise biçimlendir yazar format yerine

ben bi video izledim adam tüm yere format atıyo bende tüm yerlere format atıcam tüm diskleri siliyo sonra c ye yeni diyo boyutu ful yapıyo ardından biçimlendir diyo sonra format atıyo bende öyle ypaıcam

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
ben bi video izledim adam tüm yere format atıyo bende tüm yerlere format atıcam tüm diskleri siliyo sonra c ye yeni diyo boyutu ful yapıyo ardından biçimlendir diyo sonra format atıyo bende öyle ypaıcam
ya aga boşver onu sen kendini diskini seç biçimlendir de ve devam et

sil demeyeceksin format/biçimlendir e gireceksin

Son düzenleme:

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21

sil demeyeceksin format/biçimlendir e gireceksin

anladım sil deyince ne oluyor

2.sorumda yanlış birşey yapsam yeniden format atıp düzeltebilirmiyim

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
anladım sil deyince ne oluyor

2.sorumda yanlış birşey yapsam yeniden format atıp düzeltebilirmiyim
diskleri ayırman gerekir kolay aslında ama anladığım kadarıyla pek bilgi sahibi değilsin kurcama pek dediğimi yap takıldığın yerde yazarsın . bi hata yaparsan format sırasında tekrar atıp düzeltirsin sisteme zarar verme yeter .

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
diskleri ayırman gerekir kolay aslında ama anladığım kadarıyla pek bilgi sahibi değilsin kurcama pek dediğimi yap takıldığın yerde yazarsın . bi hata yaparsan format sırasında tekrar atıp düzeltirsin sisteme zarar verme yeter .

anladım 2 disk oluşturucam biçimlendir dicem 2 sinede ardından c yi seçip windwosu kruucam

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
anladım 2 disk oluşturucam biçimlendir dicem 2 sinede ardından c yi seçip windwosu kruucam
yok öyle değil sen hiç ayırma senın var olan 1 diskini seç biçimlendir de devam et

yok öyle değil sen hiç ayırma senın var olan 1 diskini seç biçimlendir de devam et
formatı attıkdan sonrada tekrar 2ye ayırabilirsin onları videolardan bakıp yaparsın şimdi karıştırma hiç

Son düzenleme:

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21

formatı attıkdan sonrada tekrar 2ye ayırabilirsin onları videolardan bakıp yaparsın şimdi karıştırma hiç

şimdi anladım çok teşekkürler çok kolay bi konu ama çok zor anlaşılıyo bilmeyen için

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
şimdi anladım çok teşekkürler çok kolay bi konu ama çok zor anlaşılıyo bilmeyen için

arkadaş diyo biçimelndir de olamz diyo sil daha garanti olur diyo ardından yeni de 2diske ayır ardından 2sinide biçimlendir de diyo ama ben seni dinlicem eyw

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
arkadaş diyo biçimelndir de olamz diyo sil daha garanti olur diyo ardından yeni de 2diske ayır ardından 2sinide biçimlendir de diyo ama ben seni dinlicem eyw
nasıl daha garanti oluyomuş açıklasında adresine plaket yollayım

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
nasıl daha garanti oluyomuş açıklasında adresine plaket yollayım

:D help merti bilyomsun bak bu video yu gösterdi bana 12:16 yı aç sonra ona göer yap dedi arkadaş

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=CUXJEWm2KHI&t=2s

:D help merti bilyomsun bak bu video yu gösterdi bana 12:16 yı aç sonra ona göer yap dedi arkadaş

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=CUXJEWm2KHI&t=2s

Son düzenleme: