Samsung Galaxy A7-A5-A3 (2017) Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Kamelya34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Smart lock da güvenilen yerler kısmında konumum acıkmış onu kaldırınca düzeldi. İlginize teşekkür ederim.

yusuf_49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Ne zaman andorid 8 alıyoruz artık gelse :D:D
A3 2017

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Daha yeni 7 bismillah :)) yaza dogru gelir anca once amiral gemilerine gelir sonra bize gelir benimkide a7 2017 biraz surer gibime geliyor

TitanGlobal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bir kaç saat önce kamera güncellemesi geldi bilginiz olsun güncelleyin 480mb filandı

Ceyete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Az önce bir güncelleme geldi ne guncellemesiydi anlamadım arkadaşlar sizede geldimi?

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Kamera ve guvenlik guncellemesi banada geldi arkadaslar

Ceyete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne farklılık oluştu ön kamera duzeldimi acaba..

ktybsl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadşlar,
Sitenize yeni katıldım. A7 2017 model telfonumu mirrorlink ile aracımın multimedya sistemine bağlamak istiyorum ancak olmuyor. Sürekli "MOB interconnection Service Failed" hatası veriyor. Bu durumu yaşayıp bir çözüm bulan oldumu hiç aranızda. Şimdiden herkese cevapları için teşekkür ederim.

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Bunu kimse kullanmiyor galiba baska forumlara bak istersen kardesim :)

badattidude

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaşlar malesef geçen ay samsung a7 2017 alma gafletinde bulundum.Malesef samsung pek sevmememe rağmen artık düzelmiştir diyip 4 sene sonra samsung aldım.Ve inanılmaz derecede pişmanım şuan kesinlikle a7 2017 almayın aldırmayın.Ailede 3 kişi a7 kullanıyor.Hepsinde aynı problem bana denk gelen problemler şunlar
1.Arada uygulama geçişinde donma (telefonu kapatıp acıyorsun yada tüm uygulamaları kapatıyorsun)
2.Whatsapppta akıcı bir şekilce msj yazarken dokunmatiğin bastıgın tuşu algılamaması.örnek : '' erhaba '' (did you mean merhaba gibi...
3.Kamerası zaten tam bir fiyasko haifif bir titremede hem flue çekiuyor(ayar yapılşmıs halde) Hem cekımı kötü
4. 3 gb ram hissiyatı alamıyorsun

3 yıllık güncelle

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
A 2017 serisinin oreo guncelleme tarihi belli oldu arkadaslar eger aksilik cikmazsa mayis diyor samsung arkadaslar hayirli olsun bakalim :)

TitanGlobal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Samsung'un sitesi olan güncelmiyiz'e göre mayıs'ta günceleme alıyoruz şimdiden hayırlı olsun :)

Miracksd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.A7 ön kamera sorunu giderilme konusunda bilgi sahibi olan var mı..

---- Mesajlar birleştirildi ----

A7 ön kamera sorun hala giderilmiş değil ..ne yapcaz...

Sorunu çozen arkadas varsa yazar mı lutfen
..

Az önce bi sitede okudum yorumcunun iri ön kamera acarker cekip basma simgesinin uzerinde opsiyonu tiklayarak sadece kisiyi almasi ve etrafi flu gostermesi yazmis denedim dogrudur ..birdaha tiklandiginda ise flu olarak degil arka nesneleri net gosterdigini fark ettim..yinede sizlerde deneyin
..a7ler

Son düzenleme:

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar merhaba.A7 ön kamera sorunu giderilme konusunda bilgi sahibi olan var mı..

A7 ön kamera sorun hala giderilmiş değil ..ne yapcaz...

Sorunu çozen arkadas varsa yazar mı lutfen
..

Az önce bi sitede okudum yorumcunun iri ön kamera acarker cekip basma simgesinin uzerinde opsiyonu tiklayarak sadece kisiyi almasi ve etrafi flu gostermesi yazmis denedim dogrudur ..birdaha tiklandiginda ise flu olarak degil arka nesneleri net gosterdigini fark ettim..yinede sizlerde deneyin
..a7ler
Ayni sekilde bende de var normal kam3ra olmasi gereken gibi geliyor bana

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Guncelmiyiz.com sitesine gore bugun yani 22 haziran 2018 tarihinde oreo a7 17 a3 17 ve a5 17 ler icin yayinlanacak gosteriyor tahmini sizce yayinlanir mi ertelenirmi su saate kadar daha yayinlanmadi

yusuf_49

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Guncelmiyiz.com sitesine gore bugun yani 22 haziran 2018 tarihinde oreo a7 17 a3 17 ve a5 17 ler icin yayinlanacak gosteriyor tahmini sizce yayinlanir mi ertelenirmi su saate kadar daha yayinlanmadi
Aynen bende bekliyorum hâlâ. İnşallah gelir. Güncelmiyiz sitesinde tarih hâlâ ertelenmedi. Akşama belki gelir

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ertelenmişmaleseff 6 temmuza ertelenmiş malesef tam gununde ertelemekde ilginc ya

Ahmedseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben A5 2017 kullanıyorum aldığıma pişman oldum dahada Samsung telefon almam bu satten sonra.
Abi telefon 2017 yılının telefonu 2016 sürumu olan andıroud 6 yla geldi a serisi 2016 yazılımiyla hadi onu geçtim yazın ortalarına doğru gelir sözü verdiler 2017 nin sonunda geldi güncelleme millet Oreo ne zaman gelir diye düşünürken bize hâla Andıroid 7 güncellemesi gelmedi A5 2016 -A5 2017 den önce Andıorid 7 güncellemesini aldi tam bir rezellik simdide mayıstan beri güncelleme alcak telefon surekli sitesinde erteliyolar bugun 22 temmuz gelmesi gerekiyodu bugünde ertelemısler ya ben böyle bir rezillik görmedim
Aklı olan A serisini almasın ben o kadar diyorum üvey evlat muamelesi yapılıyor telefona

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Katiliyorum kardesim aynen artik bende orta segment almam zaten 3-5 kurus fazla verir ya s serisi yada note serisi alirim en iyisi hem telefon kaliteli hem super valla simdide 6 temmuza attilar ya

kütük

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
A5 2017 ye ne zaman oreo gelecek bilen biri varmı