Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
8de yattım 1.30da kalktim az daha gecsin zaman tekrar yatacağım
Dün işte 1 de yattım gece kalktım beynim acıyodu.Yataktan bir çıkışım var sanki ölmüşüm de tekrar diriliyormuşum gibi.Tuhaftı.
Sonra anladım ki bu hayat böyle geçmez.Bir an önce düzene sokmalı :) kaslar, kemikler, metabolizma güçsüzleşiyor yoksa.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dün işte 1 de yattım gece kalktım beynim acıyodu.Yataktan bir çıkışım var sanki ölmüşüm de tekrar diriliyormuşum gibi.Tuhaftı.
Sonra anladım ki bu hayat böyle geçmez.Bir an önce düzene sokmalı :) kaslar, kemikler, metabolizma güçsüzleşiyor yoksa.
Valla dinlenmiş bir sekilde kalktim öyle agri falan yok cok gibiydi bende kalkıp lol oynayasim var ben akıllanmam yatip uyumam lazim normalde 1.5 saatir forumdayım

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Valla dinlenmiş bir sekilde kalktim öyle agri falan yok cok gibiydi bende kalkıp lol oynayasim var ben akıllanmam yatip uyumam lazim normalde 1.5 saatir forumdayım
Lol de çöp oldu.Platin 1 serilerden plat 5 e düştüm baya oynamadım.Şimdi 2 el attım plat 3 e çıktım sonra 4 e düştüm yeni.Nick ver ekliyim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lol de çöp oldu.Platin 1 serilerden plat 5 e düştüm baya oynamadım.Şimdi 2 el attım plat 3 e çıktım sonra 4 e düştüm yeni.Nick ver ekliyim.
Sezon kaçlısın? murabur nickim
Sezon 3den beri oynuyorum çıkmak istemedigimden mi yoksa beceriksizligimden midir nedir bir türlü çıkamıyorum. :D
Zaten baya ara verdim oyuna ayda bir oynuyorum bu aralar

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Sezon kaçlısın? murabur nickim
Sezon 3den beri oynuyorum çıkmak istemedigimden mi yoksa beceriksizligimden midir nedir bir türlü çıkamıyorum. :D
Zaten baya ara verdim oyuna ayda bir oynuyorum bu aralar
Sezon 4 sanırım benim oynadığım zamanlar çimenler bile bir değişikti betadan çok önce.Sion reworkunden önce yani :D
Bu arada beceriksizliğinden değildir o kesinlikle T.C Kimlik ile giriş yapsalar ve ücret koysalar inan onay veririm.Ortam yok...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sezon 4 sanırım benim oynadığım zamanlar çimenler bile bir değişikti betadan çok önce.Sion reworkunden önce yani :D
Bu arada beceriksizliğinden değildir o kesinlikle T.C Kimlik ile giriş yapsalar ve ücret koysalar inan onay veririm.Ortam yok...
Eski sionu oynamıştım guzeldi aslında
Eski rengar :(

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lol muhabbeti yerine çevirdik burayı he :D ormanda 5 yüklü "E" ile adam tekleme Qeyf. Anlatılamaz...
Havada e atılırdı mis gibiydi
Kalkip lol oynayayim ben valla uykum gelmedi yahu :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nasıl işsiz bir forumsak saat 4.35 5 tane yönetici açık.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
@nextman bu davinci resolve ne iş? Hız olarak FCPX'i ağır tokatlıyor. :D İyi bir programa benziyor sen ne düşünüyorsun?

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
@nextman bu davinci resolve ne iş? Hız olarak FCPX'i ağır tokatlıyor. :D İyi bir programa benziyor sen ne düşünüyorsun?
Evet bu gün bir bültende gördüm vaadleri güzel reel çalışmalarda görmek gerekir Edius da bir ara öyle girdi fanatikleri dışında kimsede yok :cool:

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet bu gün bir bültende gördüm vaadleri güzel reel çalışmalarda görmek gerekir Edius da bir ara öyle girdi fanatikleri dışında kimsede yok :cool:
Color groundingmi ne onun programıymış kurguya el atmış anladığım kadarı ile. Kaç senelik program bu?
Şurada gördüm ben bazı yerlerde ağız burun kaymış FCPX'e neredeyse her testte de önde
Studio ve lite sürümü var. Lite sürümünün yapabildikleri yapamadıklarına oranla çok fazla studio çok prof işler için gereken özellikleri içeriyor. Lite sürümü tamamen ücretsiz. Valla dağıtır ortalığı bene :D
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=posSfMXCfFQ

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Color groundingmi ne onun programıymış kurguya el atmış anladığım kadarı ile. Kaç senelik program bu?
Şurada gördüm ben bazı yerlerde ağız burun kaymış FCPX'e neredeyse her testte de önde
Studio ve lite sürümü var. Lite sürümünün yapabildikleri yapamadıklarına oranla çok fazla studio çok prof işler için gereken özellikleri içeriyor. Lite sürümü tamamen ücretsiz. Valla dağıtır ortalığı bene :D
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=posSfMXCfFQ
indirir deneriz kardeş son sürümde iddialı videolar seyrettim eline sağlık bakarım uygun zamanda :)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ders içi etkinliklerle notlarım yükselmeye devam ediyor ehehehe

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
İnsanın sevdiklerini kaybetmesi gerçekten çok zormuş. Anneannemi kaybettim kaybedeli 12 gün oluyor hala inanamıyorum inanmak istemiyorum sanki çıkıp gelecekmiş gibi. Bana küçüklüğümden beri hep o baktı. Sizler sevdikleriniz hayattayken onların değerini kıymetini bilin sonra çok ararsınız. Her şey boşmuş bu dünyada bunu anladım bir varsın bir yoksun :(

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
İnsanın sevdiklerini kaybetmesi gerçekten çok zormuş. Anneannemi kaybettim kaybedeli 12 gün oluyor hala inanamıyorum inanmak istemiyorum sanki çıkıp gelecekmiş gibi. Bana küçüklüğümden beri hep o baktı. Sizler sevdikleriniz hayattayken onların değerini kıymetini bilin sonra çok ararsınız. Her şey boşmuş bu dünyada bunu anladım bir varsın bir yoksun :(
Acılar taze kalır ama insan buna rağmen ayağa kalkmalı... Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu Amerikalılar manüpülasyon işini çok çok iyi biliyorlar.
Stajyer adlı bir filmi izliyorum. Tüm laptoplar Dell veya Apple. Herkes bir iPhone kullanırken Robert De niro çok eski katlanabilir bir Samsung cihaz koyuyor ve Samsung markası açık açık gösteriliyor. Filmin çekildiği yıl olan cihazlar Note 5 ve S6 Edge Plus gibi iki tane Kral :D
İşin garibi bu yorumu Amerikan malı Dell laptoptan yapıyorum. :D Ah bu Amerikalılar yok mu :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
2017-12-31 18.00.26.jpg

dell yok bende...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...