Mobil veri problemi

Bu konuyu okuyanlar

Alnerkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Türkiye'den Romanya ya taşındım telefonum GM discovery 16 gb yeni hat aldım ve telefonu sorunsuz kullaniyordum telefona reset attım bir daha da mobil veriyi acsamda h e işaretleri gelmiyor yardım edin bı kere telefoncuya yaptırdım son problemi demişti yurtdışında apn ayarı bilen varmı acil yardım

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Arkadaşlar Türkiye'den Romanya ya taşındım telefonum GM discovery 16 gb yeni hat aldım ve telefonu sorunsuz kullaniyordum telefona reset attım bir daha da mobil veriyi acsamda h e işaretleri gelmiyor yardım edin bı kere telefoncuya yaptırdım son problemi demişti yurtdışında apn ayarı bilen varmı acil yardım
Operatörün müşteri hizmetlerini aramayı deneyin

Alnerkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Operatörün müşteri hizmetlerini aramayı deneyin
Öyle bir problem değil sanırsam daha önce bı kere yaptirmistim tekrar bozuldu anladığima göre apn ayarı trye goreymis onu düzeltmek gerekiyormuş da yaptırmak için para istiyorlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Öyle bir problem değil sanırsam daha önce bı kere yaptirmistim tekrar bozuldu anladığima göre apn ayarı trye goreymis onu düzeltmek gerekiyormuş da yaptırmak için para istiyorlar
Apn ayarlarını müşteri hizmetlerinden alabilirsin ayar mesajı halinde gönderiyorlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Dediğin gibi yaptım fakat bu apn ayarı tr ye goreymis ona degistirmem gerek galiba ve ben bilmiyorum

Selam,

Müşteri hizmetleri size telefondan nasıl yapacağınızı anlatabilir veya telefonunuza kısa ayarı gönderebilir ve ayar otomatik yaptırılabilir.

Emretopcu2122

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim telefonda GM discovery 16GB google olay servis yüzünden telefonumda google ayarları uygulamasından 10-15 ve daha da çıkmaya devam ediyor nasıl giderebilirim bu sorunu bilgisi olan var mı?