Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Screenshot_20171219-161324.png

yeni güncelleme gençler
--- Gönderi Güncellendi ---
Hava durumu uygulaması güncellendi gözüken s8 de ki gibi oldu
Screenshot_20171219-165045.png

umut197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, ikinci el note 5 aldım, telefonu açıkken şarja takınca %100 oluyor fakat kabloyu çıkarmadan telefonu kapatıyorum %88 oluyor ve dolmaya devam ediyor, açıkken şarj edince az gidiyor dün farkettim ve kapalı şarj ettim birgünü rahat çıkardı, ne yapmam lazım telefonu açıkken şarj edince de tam dolsun

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Merhaba arkadaşlar, ikinci el note 5 aldım, telefonu açıkken şarja takınca %100 oluyor fakat kabloyu çıkarmadan telefonu kapatıyorum %88 oluyor ve dolmaya devam ediyor, açıkken şarj edince az gidiyor dün farkettim ve kapalı şarj ettim birgünü rahat çıkardı, ne yapmam lazım telefonu açıkken şarj edince de tam dolsun
Kalibrasyon yap düzelir

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54

umut197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun çekim gücü ile bir güçlendirme yapılabiliyor mu? 3g veya 4g de sıkıntı çekmekteyim sürekli edge de çekiyor

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Başka bir değişiklik olmadı

Stok rom kardeşim
Ekli dosyayı görüntüle 31307
Bende de aynen bu şekilde ama neden UAE nın romu yükleniyor. Mobil ağlarda Volte ayarları var mı
Başka bir değişiklik olmadı

Stok rom kardeşim
Ekli dosyayı görüntüle 31307
Bende de aynen bu şekilde ama neden UAE nın romu yükleniyor. Mobil ağlarda Volte ayarları var mı

pahla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba not5 ciler. İki tane sorum olacak size zahmet ;
Bu bahsettiğiniz kalibrasyonun ne gibi bir faydası var? Benim tel 1 yıllık, bir günü çıkarmada genelde sorun yaşamıyorum, kalibrasyon yapsam zararı olur mu?
Ayrıca telefonda cihaz güvenliği için mcaffee yüklü ama aktif etmedim. Bi sorun da yaşamadım, acaba aktif etmeli miyim?

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Merhaba not5 ciler. İki tane sorum olacak size zahmet ;
Bu bahsettiğiniz kalibrasyonun ne gibi bir faydası var? Benim tel 1 yıllık, bir günü çıkarmada genelde sorun yaşamıyorum, kalibrasyon yapsam zararı olur mu?
Ayrıca telefonda cihaz güvenliği için mcaffee yüklü ama aktif etmedim. Bi sorun da yaşamadım, acaba aktif etmeli miyim?
Antivirüs yazılımına gerek yok bence tel rootlu değilse boş yere yavaşlatırsın teli bu kalibrasyonunun hiçbir zararı yok

pahla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Antivirüs yazılımına gerek yok bence tel rootlu değilse boş yere yavaşlatırsın teli bu kalibrasyonunun hiçbir zararı yok
Teşekkür ederim,
Bu arada bu gün güncellemeyi kontrol ettiğimde 276,83mb lık gibi bir güncelleme geldi.yükledim ama bi değişiklik fark etmedim, bilgisi olan var mı acaba?

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Teşekkür ederim,
Bu arada bu gün güncellemeyi kontrol ettiğimde 276,83mb lık gibi bir güncelleme geldi.yükledim ama bi değişiklik fark etmedim, bilgisi olan var mı acaba?
Sadece havadurumu widgeti değişti onun dışında gözle görülür bir değişiklik yok

thelordof

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Teşekkür ederim,
bazı kişiler pile olumlu yönde iyi geldiğini dedi, bana göre pilde çok fazla belli olmasada biraz daha iyi geldi

wasabidin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

Son güncellemeden sonra benim note5 te gömülü olarak gelen not defteri uygulaması kayboldu,
Aynı durumu yaşayan başka kullanıcı arkadaşlar varmıdır ?

pahla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de de pil ömrü azaldı gibi geldi, gerçi bunda hat değiştirmemin de etkisi olabilir, türkcell den Vodafone a geçtim, Vodafone bi çok yerde daha zayıf çektiği için telefon bağlanmak için daha çok enerji harcıyor olabilir.

MUĞLALIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sık sık internet kullanılamıyor hatası alıyorum bilgisayardan deniyorum giriyor note 5 telefonumdan girmiyor daha telefon 5 aylık can sıkıcı durum sürekli oluyor bu aralar

burahburah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Note 5 cihazima bu ayın 3unde 278.95 mblik bir güncelleme geldi. Sizce yapmalı miyim. Telefonun sarji ve performansı kötü etkilenir mi? Yapan varsa iletebilir mi? Bide samsung açıklama yaptı biz iphone gibi güncellemeyle telefonu yavaşlatmiyoruz diye. Sizce bu yüzden güvenmeli miyiz bu guncellemelere

MUĞLALIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba. Note 5 cihazima bu ayın 3unde 278.95 mblik bir güncelleme geldi. Sizce yapmalı miyim. Telefonun sarji ve performansı kötü etkilenir mi? Yapan varsa iletebilir mi? Bide samsung açıklama yaptı biz iphone gibi güncellemeyle telefonu yavaşlatmiyoruz diye. Sizce bu yüzden güvenmeli miyiz bu guncellemelere
Hocam ben yaptım tavsiye ederim pil konusunda iyileşti

thelordof

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Negatif bir durum olmadı yapabilirsin

Abdullahtrhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bixby ile ilgili bir bilgisi olan varmı. Note 5 e gelecekmi ?

Son mesajlar