Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Atanak8181

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Note 5 vardi bende ekranda iz ve sararmadan dolayi servise 5 kez verdim ilkinde elimden dusurdum ve ic ekran kirildi 600 tlye onarim yaptirdim son goturdugumdede parca tedarik edilmedi dediler aradan bir bucuk ay gecti telefon acip yeni telefonunuzu alin dediler secimlilik haklarimi sormadilar bende thh ye verip para iadesi istiyorum dedim thh beni hakli buldu fakat bilirkisiye gitmedi telefon karsi tarafta thh kararina karsi cikip bilirkisiye gitmesini istedi mahkeme de hakim thh kararini dogru buldu fakat bilirkisiye gitmesini istedi benim sorum su thh karari dogru fakat bilirkisidr telefonda sorun yok denilirse yada kullanici hatadi var denilirse mahkeme bilirkisi raporuna goremi karar verir yoksa thh kararina goremi ?

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Arkadaşlar Note 5 Liste var fakat Android 8.0'ı almaz listesinde. sammobile sitesinde baktım.
Kaynak

Bu arada S8 için Beta yayınlandı, keşke Note 5 de gelseydi, üzdü.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Note 5i jelatinsiz ve kırılmaz cam olmadan kullanan var mı Acaba? Ekranda kılcal çizikler falan oluşuyor mu koruma olmadan?

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Batarya 90-100 TL arası kalemi ise 120 TL hocam
Kalemi aldım 100 tl ye batarya da düzeldi iyi gidiyor ama bu sefer de düşürdüm ekran ile ekran camı birbirinden ayrıldı hava girmiş gibi duruyor samsung yazısının olduğu beyaz yer
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir önerisi olan varmı gençler bunun için samsung yazısının etrafımdaki beyaz yere darbe sonucu hava girdi ekran ile ekran camı arasına hava girdi

Ahmet kalender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar note 5 cihazım sürekli kablo şarj yazıyor 10 tane farklı adaptör denedim olmadı 100 liraya orjinal samsung hızlı şarj cihazı aldım sonuç yine aynı. Tam şarkı yaklaşık 5 saatte tamamlıyor bu sorun kronik mi yoksa bende mi oldu.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar note 5 cihazım sürekli kablo şarj yazıyor 10 tane farklı adaptör denedim olmadı 100 liraya orjinal samsung hızlı şarj cihazı aldım sonuç yine aynı. Tam şarkı yaklaşık 5 saatte tamamlıyor bu sorun kronik mi yoksa bende mi oldu.
Ayarlardan hızlı şarj ayarı açıkmı

Ahmet kalender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O ayar nerede ben bulamadım vallahi
Şimdi baktım açıkmış hala durum aynı

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Yu
yukarıda bildirim alanında pil simgesinin üzerine basılı tut çıkan ayarlarda sağ üst köşede noktalar var ona tıkla gelişmiş ayarlar çıkacak orada
Şimdi baktım açıkmış hala durum aynı
Farklı kablo denedinmi
Genelde kablodan kaynaklanıyo

Ahmet kalender

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En az 10 adet denedim 100 liraya orjinal samsung aldım hızlı olandan bırak hızlı etmeyi standart bile etmiyor

krmn32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba benim hala note 5 im marsmsllowda. Yeni surumden cok sikayet duyunca korktum guncellemedim. Sikayetleriniz devam ediyormu,nougata gecmelimiyim cevap verirseniz sevinirim.Ayrica pil suremde azalmalar oldu ekran suresi 3 saati zor goruyor guncelleme almadigi icinmi sizce

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaslar merhaba benim hala note 5 im marsmsllowda. Yeni surumden cok sikayet duyunca korktum guncellemedim. Sikayetleriniz devam ediyormu,nougata gecmelimiyim cevap verirseniz sevinirim.Ayrica pil suremde azalmalar oldu ekran suresi 3 saati zor goruyor guncelleme almadigi icinmi sizce
Geç bence pişman olmazsın

M3rTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
135
Arkadaşlar note5 ile birlikteiğime bugun itibari ile son veriyorum 2.5 senedir iyi anılarımız oldu artık değişme vaktinin geldiğini düşünüyorum

swtthp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Selamlar Note 5'in Android 8 alacağına dair bazı söylentiler dolanıyor. Geleceğini hiç sanmasam da sizlere yine de sorayım dedim. Sizce Note 5 'e Android 8 gelir mi?

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bence gelir çünkü note 8 den önceki en son note serisi note 5

MUĞLALIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dostlar bu üst tarafa gelen bildirimler siralanmiyormu 4 . Bildirim gelince 3 nokta olarak gösteriyor

Crebros

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar Note5 cihazımda bildirim almakta problem yaşıyorum. 4 ay önce avea ya geçtikten sonra başla bu sorun. Avea üzerindne gerekli güncellemeler yapıldı ancak wi-fide sorun yaşamazken şimdi wi-fi bağlı iken dahi whatsapp instagram v.s bildirimleri ya ekrana düşmüyo yada düşse bile bildirim sesi gelmiyo. Sadece titriyo ve bildirim ledi yanmıyo. Telefon kamera problemi sebebi ile servise gitti batarya şarj cihazı ekran ve kamera değişti ancak bildirimle ilgili problem olmadıgı söylendi. Telefonu 2 kez wipe data üzerinden formatladım ancak değişen bişey yok 1 gün geliyosa bildirim 2. gün yine aynı bi gelio bi gelmiyo. Bununla ilgili bi öneriniz varmıdır acaba ne yapabilriim.

Hamza kk

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar Note5 cihazımda bildirim almakta problem yaşıyorum. 4 ay önce avea ya geçtikten sonra başla bu sorun. Avea üzerindne gerekli güncellemeler yapıldı ancak wi-fide sorun yaşamazken şimdi wi-fi bağlı iken dahi whatsapp instagram v.s bildirimleri ya ekrana düşmüyo yada düşse bile bildirim sesi gelmiyo. Sadece titriyo ve bildirim ledi yanmıyo. Telefon kamera problemi sebebi ile servise gitti batarya şarj cihazı ekran ve kamera değişti ancak bildirimle ilgili problem olmadıgı söylendi. Telefonu 2 kez wipe data üzerinden formatladım ancak değişen bişey yok 1 gün geliyosa bildirim 2. gün yine aynı bi gelio bi gelmiyo. Bununla ilgili bi öneriniz varmıdır acaba ne yapabilriim.
Bu avea kaynaklı olamaz benimde avea sıkıntı yok

Reaksiyon puanı
113
DİKKAT!!!

Samsung ' un kendi sitesi SamsungWa ' da ( Aksesuar ) hediye çekleri dağıtılıyor.

125 TL üzeri alışverişe 50 TL
300 TL üzeri alışverişe 100 TL
500 TL üzeri alışverişe 150 TL
1500 TL üzeri 250 TL