Fifa 18 Ultimate team oyuncu rolleri ve sistem tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Monte Cristo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sizlerden birkaç konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.FİFA 18 Ultimate Team'de açıkçası güzel ve değerli bir kadrom var ancak çok profesyonel oyuncu değilim.Bu yüzden maçlarda zorlanıyorum.Bazı ince ayarlar yapılması gerektiği halde yapmamış olabilirim.Kadroma uygun sistem ve oyuncu rolleri tavsiyelerinizi bekliyorum.Kadromdaki oyuncuları yazmadan önce bir şey daha sormak istiyorum.Oyun oynarken rakip ters kanada pas attığında benim oyuncular o tarafa doğru hareketlenmiyor,heykel gibi durup topun gidişini izliyor.Top diğer oyuncuya ulaştığında hareketleniyor.Yani tepki yok.Bunun sebebi nedir?Bu bazen ben havadan ara pas yapmak istediğimde de oluyor.Oyuncum koşmuyor,öyle bekliyor.Bunun çözümü için de yardım eder misiniz?

Bu arada kadromdaki oyuncular şu şekilde:

KALECİLER
Ter Stegen - Moya

DEFANS
Bellerin - Semedo - Pique - Umtiti - Laporte - Nacho - Alba- Grimaldo

ORTA SAHA MERKEZ
Fabregas - Iniesta - Herrera - Rakitic - Asensio - Isco - Bakayoko

KANATLAR
Martial - Deulofeu - Inaki Williams - Son

FORVET
Griezman - Morata - Aspas

Sizce bu oyunculara uygun olarak yapmam gereken diziliş yani sistem ve oyuncu rolleri nasıl olmalı?

Bilgi sahibi arkadaşlardan yukarıdaki soru ve sorunlarıma ilişkin yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

Reaksiyon puanı
258
Öncellikler kimya 100 olmalı,eğer kimya 100 den aşağı olursa oyuncular arasında uyumsuzluk olur.İngiltere'den bir kadro kur daha iyi olur.Bir de her hafta Squad Battles maçlarını yap ödüller kazan.

Monte Cristo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncellikler kimya 100 olmalı,eğer kimya 100 den aşağı olursa oyuncular arasında uyumsuzluk olur.İngiltere'den bir kadro kur daha iyi olur.Bir de her hafta Squad Battles maçlarını yap ödüller kazan.

Yazdığınızı şimdi gördüm.Zaten konuyu açtıktan birkaç gün sonra kadromdaki İngiltere dışında oynayan oyuncuları sattım.Komple İngiltere'ye yöneldim.Sadece Alba'dan vazgeçemedim :D

Peki yukarıda sorduğum diğer olay sizde de oluyor mu?

Yani şu : Oyun oynarken rakip ters kanada pas attığında benim oyuncular o tarafa doğru hareketlenmiyor,heykel gibi durup topun gidişini izliyor.Top diğer oyuncuya ulaştığında hareketleniyor.Yani tepki yok.Bunun sebebi nedir?Bu bazen ben havadan ara pas yapmak istediğimde de oluyor.Oyuncum koşmuyor,öyle bekliyor.

Reaksiyon puanı
258
Yazdığınızı şimdi gördüm.Zaten konuyu açtıktan birkaç gün sonra kadromdaki İngiltere dışında oynayan oyuncuları sattım.Komple İngiltere'ye yöneldim.Sadece Alba'dan vazgeçemedim :D

Peki yukarıda sorduğum diğer olay sizde de oluyor mu?

Yani şu : Oyun oynarken rakip ters kanada pas attığında benim oyuncular o tarafa doğru hareketlenmiyor,heykel gibi durup topun gidişini izliyor.Top diğer oyuncuya ulaştığında hareketleniyor.Yani tepki yok.Bunun sebebi nedir?Bu bazen ben havadan ara pas yapmak istediğimde de oluyor.Oyuncum koşmuyor,öyle bekliyor.

Valla olmuyor ben de.Peki bu dediğin sadece UT'da mı oluyor ?