AMD Ryzen R5 1600 Stok Soğutucu İle 4.00 GHz'ye OC Yapmak

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Danıştım da kendim gelecek oyunlarda Rx 580'in DX 12 de iyi olmasından ötürü onu tercih ettim bitin önemi var mı bilmiyorum fakat rx 580 256 bit idi gtx 1060 192 bit idi vs. birde 6 gb vs 8 gb ( o şu an için 6 gb fazlasıyla yeterli tabi ki :D ) o nedenlerden bir de işlemcim amd iken ekran kartımında amd olmasını istedim açıkcası set yapmak gibi. Bende öyle bir huy varda :D. 30 dakika doldu hocam durdurup resim atayım mı ?

Varda Nvidia daha başarılı :) olsun hayırlıysa kullanın mümkünse o.c yapmayın sisteminiz oldukça çok güçlü

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Varda Nvidia daha başarılı :) olsun hayırlıysa kullanın mümkünse o.c yapmayın sisteminiz oldukça çok güçlü
Yok hocam ekran kartıma asla yapmam hiç bilmiyorum işlemciyide bir arkadaşım r3 1200 kullanıyor ben yaptım bir şey olmadı 1 aydır bence sende yap dedi sonra internetten baktım bir kaç insan yapmıştı bende yapayım dedim fakat şimdi sizin yorumlarınıza göre onuda otomatiğe çekeceğim :D. Ve hocam bence de Nvidia daha başarılı programı daha rahat kullanımı durmadan hediye falan dağıtıyorlar fakat ne bileyim rx 580 amd olmasından ötürü ve gözüme daha iyi gözüktüğü için onu aldım yoksa 1060 ile aralarında çok bir fark olacağını düşünmüyorum :) o yüzdende kendime sıkıntı etmiyorum aldığımdan beri :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Dostlar şimdi ben ne yapayım peki işlemcim böyle kalsın mı yoksa auto ya mı alayım malum yarın okulum var erkenden uyumam gerekiyor Lise perşembe de kaldığı için 6.30 da kalkmak zorundayım :(

Emrhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ayarla
Dostlar şimdi ben ne yapayım peki işlemcim böyle kalsın mı yoksa auto ya mı alayım malum yarın okulum var erkenden uyumam gerekiyor Lise perşembe de kaldığı için 6.30 da kalkmak zorundayım :(
Ayarları Deaflout yap oc ye gerek yok :D