İphone 6 ( Deji Marka Batarya )

Bu konuyu okuyanlar

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar öncelikle merhaba, İphone 6 cihazımı yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Geçen sene cihazımı, suya düşürdüm. Bunun üzerine telefonu servise verdim, baktılar ettiler geri gönderdiler. Söylediklerine göre batarya oksitlenmiş ve temizlemişler herşey buraya kadar güzel. Fakat cihazı gün geçtikçe kullandıkça baktım ki telefon %25 %30 %50 ler de kapandığı oldu. Daha sonra İphone Ayarlar-Pil bölümünde Pilinizin servise gereksinimi olabilir diye bir ibare belirdi. Araştırdım internette “Deji” marka bataryalar varmış, kullanan yada hali hazırda kullanmaya devam eden arkadaşlar varsa bu konuda bana yardımcı olabilirse çok memnun kalırım Teşekkürler.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Deji batarya, nam-ı değer (Mucize Batarya Deji) eğer orjinal olarak alırsan cidden hakkını veren bir batarya. Düşünemene gerek yok yani :) Ancak unutma Apple'ın orjinalı her zaman iyidir...

İyi Forumlar.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar öncelikle merhaba, İphone 6 cihazımı yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. Geçen sene cihazımı, suya düşürdüm. Bunun üzerine telefonu servise verdim, baktılar ettiler geri gönderdiler. Söylediklerine göre batarya oksitlenmiş ve temizlemişler herşey buraya kadar güzel. Fakat cihazı gün geçtikçe kullandıkça baktım ki telefon %25 %30 %50 ler de kapandığı oldu. Daha sonra İphone Ayarlar-Pil bölümünde Pilinizin servise gereksinimi olabilir diye bir ibare belirdi. Araştırdım internette “Deji” marka bataryalar varmış, kullanan yada hali hazırda kullanmaya devam eden arkadaşlar varsa bu konuda bana yardımcı olabilirse çok memnun kalırım Teşekkürler.
Orijinal japon üretimi bataryasını takın bakın keyfinize Öner'im orijinal bataryası

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet orijinal batarya düşünün demekte haklısınız. 4 yıllık telefonada 345 TL değerinde bir batarya takmak hiç işime gelmiyor. Deji bir şans vermek istiyorum bakalım nasılmış. ☺️

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
345 tl iyi bir ücret ama telefonu daha ne kadar süre kullanmak istiyorsun uzun süreli düşünüyorsan orijinal batarya daha iyi olacaktır gerçi iPhone 6 bataryası orijinalde olsa eskisi gibi verim alamazsın lityum iyon piller kulllanılmasada eskiyor bildiğim kadarıyla

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
deji kaç para ki?
60 TL
--- Gönderi Güncellendi ---
345 tl iyi bir ücret ama telefonu daha ne kadar süre kullanmak istiyorsun uzun süreli düşünüyorsan orijinal batarya daha iyi olacaktır gerçi iPhone 6 bataryası orijinalde olsa eskisi gibi verim alamazsın lityum iyon piller kulllanılmasada eskiyor bildiğim kadarıyla
Uzun süre kullanmak istemiyorum en fazla 1.5 sene sonra yeni telefon alacağım fakat başta anlattığım gibi %30 larda telefonun kapanması beni mağdur bırakıyor. Ayrıcada telefonumda sıvı temaslı olduğu satamıyorum, satamadığımdan yeni telefon alırsam bunu çöpe bile atabilirim beni o kadar yordu :)
Gördüğüm kullanıcı yorumlarına göre, alanlar gerçekten memnun kaldıklarını söylüyor tabi ne kadar gerçeğe dayalı olur bilemiyorum :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
almadığın kabahat youtube'ta takılış videoları vardı galiba.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
60 TL

Uzun süre kullanmak istemiyorum en fazla 1.5 sene sonra yeni telefon alacağım fakat başta anlattığım gibi %30 larda telefonun kapanması beni mağdur bırakıyor. Ayrıcada telefonumda sıvı temaslı olduğu satamıyorum, satamadığımdan yeni telefon alırsam bunu çöpe bile atabilirim beni o kadar yordu :)
Gördüğüm kullanıcı yorumlarına göre, alanlar gerçekten memnun kaldıklarını söylüyor tabi ne kadar gerçeğe dayalı olur bilemiyorum :)

Anladım bi şansını dene öyleyse belki memnun kalırsın belli olmaz bizide bilgilendirmiş olursun en azından memnun kalırsan orijinal olmayan batarya ile

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
benim gt-s5360'a subzero marka koydum deji daha iyi...

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
benim gt-s5360'a subzero marka koydum deji daha iyi...
Evet bir şans vermeyi düşünüyorum takmaktan yana bir sıkıntı olacağını sanmıyorum daha önce çok telefon söküp taktım :)
Anladım bi şansını dene öyleyse belki memnun kalırsın belli olmaz bizide bilgilendirmiş olursun en azından memnun kalırsan orijinal olmayan batarya ile
En kısa zamanda

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
benim kinin işi gece gündüz spotify ile müzik çalmak hoparlör de mikado md2012...
SC20171028-174732.png

hikmet.yildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonumu çok sık şarja takmaya başladım en sonunda telefoncuya gittim ve rova batarya ile değiştirdi kullandım 8 aydır bir sorun yaşaamadım

Son mesajlar