LG G6 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Oğuz Emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karşılaştırma gördüm bir tane V20nin kamerası daha iyiydi.
Ayrıca ekran kasa oranıda abartılıyor yüzde 78 ekran kasa oranına sahip
Reklamla dalga geçtiği note serisinin yanan üyesi note 7nin ekran kasa oranı yüzde 78di
Note 5 yüzde 76
S7 edge yüzde 76

S7 mi almalıyım yoksa LG G6 mı
--- Gönderi Güncellendi ---
G6 2500 LİRAYA KADAR İNDİ

FurkanKKK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G6nın glass 3 kullanma sebebi 3ün daha ince olması ve 5 ile pek farkın olmamasıdır.

İsa degirmenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Lg g6 tr bootloader kilitini acma yontemini bislen varmi? Ya da tr deki cihazlara izin veriliyormu. Bilginiz varmi

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ya bak ben sana bişey söyleyim mi. 7 yıl öncesinde saf android kullanan hiç kimse kolay kolay işletim sistemideğiştirmez. Herifler öyle optimize etmişlerdiki nexuslara işletim sistemini telefon ateş ediyordu ya. Bak ben iphone 4 almıştım yıllar önce çıkar çıkmaz aldım hatta. Ama olmadı yapamadım bir türlü sevemedim onu. Gittim Samsung Galaxy Nexus aldım. Yahu bir telefon bu kadar mı bana göre olur arkadas dedim. 7 yıl boyunca o telefonu değiştirme ihtiyacı duymadım. En sonundada artık ben bunu emekliye ayırayım dedim ama telefonda Dead trager 2 oynuyordum 7 8 ay önce kasmadan hemde :D İp 4 dü de satmadım duruyor hala çekmecemde. Ama ne yalan söyleyim android oldu. Harbi harbi oldu. Yani hem çok daha ucuz hemde gereksiz masraf yapmıyorsun. Yahu ben gidip niye paramı çar çur ediyim. 1600 e g5 almışım hayvan gibi memnunum :D Benim çoğu arkadasım özellikle 6s ve ip 7 kullananlar telefonumun kamerasına hasta. Bende s7 nin kamerasına hastayım orası ayrı tabi :D Ama bu Apple milleti sömürüyor be hocam oraya baya uyuzum. Parası olan gitsin alsında adamlar 2 3 yıl borcunu ödüyor sırf hava atmak için ona ayarım :D
Vay bee dönüp baktımda hayatımın yorumu gerçekten ...
One plus 5 veya mate 9 al bence
Yav bence herkes lg g6 yı gömüyor ancak bende içten içe seviyorum tamam diğer amiral gemilerinden kötü olabilir kamerası fakat genele alınca güzel bir kameraya sahip ayrıca donanım resmen s7 ile aynı ben zaten ön kamerayı kullanmiyorum (evet tipsizim) onun için lgnin benim alıştığım arayüzü ve g6 da hissetdiğim saglamliķ konusunda benim secimim (s7 ile karsilastirildiginda)g6 dan yana hem fiyat konusundada 2100 e bulunabiliyor ben sirf daha yeni fazla guncelleme alacak diye g6 yi secerdim.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Mesele LG g6 nın diğer rakiplerden kötü olmasi değil V20 fen kötü olması. Düşün amiral geminin yan serinden kötü olmasi. LG V20 bence en güzel çift kameraya sahip telefon. Ama lg g6 mi6 kadar bile iyi degil

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Mesele LG g6 nın diğer rakiplerden kötü olmasi değil V20 fen kötü olması. Düşün amiral geminin yan serinden kötü olmasi. LG V20 bence en güzel çift kameraya sahip telefon. Ama lg g6 mi6 kadar bile iyi degil
Doğru ancak mi 6 yi ne kadar temiz kullanirsan kullan tas catlasin 2,5 sene sonra bir sikintisi cikmasin bende neyim adam sd 835 li 6gb ramli telefonu 1300 e satiyor yani normalde uretimi filan o kadar olmasi gerek .

OnurSerkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.

LG / Kullanıcı Topluluğu
WhatsApp Grup Daveti

https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

uguratik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. LG G6 almak istiyorum ancak bur telefonun türkiyeye geln modelinde hifi quac dac yokmuş. Bu bilgi ne kadar doğru acaba?

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Telefonu bugün aldım. Bilgisayara bağlanmadı. Şarkı ve fotoğrafları yükleyemedim. Çözümü bilen varmı?
Portre modu yok mu lg g6 da

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Telefonu bugün aldım. Bilgisayara bağlanmadı. Şarkı ve fotoğrafları yükleyemedim. Çözümü bilen varmı?
Portre modu yok mu lg g6 da
G5 g6 da çift kamera var fakat derinlik efekti vermiyor. Aslında 30 40 cm arası mesafelerde oto veya manuel modda güzel tatlı bokeh efekti alabilirsin. Ama fazlası yok

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Youtube18.9 izleme nasıl yapılıyor

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457

Biacayipkişi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
G3 kullanıyorum ve bazı eksilerinden dolayı lg'den biraz soğudum.Yalnız G6'nın gerek tasarımı gerek özellikleri ve sar değeri ilgimi çekiyor (işlemcisi hariç) Fiyatı da fena değil:)

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
G3 kullanıyorum ve bazı eksilerinden dolayı lg'den biraz soğudum.Yalnız G6'nın gerek tasarımı gerek özellikleri ve sar değeri ilgimi çekiyor (işlemcisi hariç) Fiyatı da fena değil:)
Sd821 eski veya kötü bi işlemci değil takılmaya değmez bence gayet iyi işlemci:)

erdem bey

Asistan
Reaksiyon puanı
17
iyi günler arkadaşlar lg türkiye den çekildi mi vatan computer artık telefonlarını satmıyoruz dedi

ugurbalkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2500 civarı LG G6 alacağım. ilk tercihim Mate 9'du fakat bir şekilde LG G6 almaya zorlandım :) ve kafamı en çok kurcalayan şey ise bahsedilen ghostscreen ve diğer kronik sorunlar. kendi kullanan veya çevresinde kullanan insanları gözlemleyen arkadaşlar; LG G6'da herhangi bir kronik arıza tespit ettiniz mi?

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Beyler simdi lg g6 da kronolojik sorun varmi yokmu ozellikle ghost screen bilgisi olan yazsin lutfen internetten izlediği video dan gelip soylemesin bendr izledim adamda olmuyor sonra yoruma o 4 5 aya olur anca diyorlar kararsizim alipta veya tandigi birinde olup ghost screen varmi yokmu yazarsa biri cok sevinirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler simdi lg g6 da kronolojik sorun varmi yokmu ozellikle ghost screen bilgisi olan yazsin lutfen internetten izlediği video dan gelip soylemesin bendr izledim adamda olmuyor sonra yoruma o 4 5 aya olur anca diyorlar kararsizim alipta veya tandigi birinde olup ghost screen varmi yokmu yazarsa biri cok sevinirim
Ben ghost screen olayını bir defa duydum.
Şahsen ben G6 almam hele o fiyata.