Anasayfada Bulunan Forumda Son Konular Başlığı Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Merhabalar;

Ana sayfada sağ tarafta bulunan menülerden " Forumda Son Konular" adlı sekmenin uzun süredir güncellenmediğini farkettim. Öncelerden de arada bir takılıyor du ama düzeltiyorsunuz diye birşey dememiştim. Ama şimdi bakınca bayadır bir düzeltilmediğini gördüm.

Forumda konuları takip ederken orası açıkcası rahat oluyor.
Screenshot

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Merhabalar, hatanın farkındayız.

Kısa bir süre sonra Wordpress'e geçeceğiz, bu sorun o geçişte düzeltilecek.

Hatanın farkındayız, teşekkürlerimle. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
onu bunu bırak resmi tam resim olarak göm link koyma moderatör olsaydım cezasız bırakmazdım bunu hem forumun resim yükleme zavazingosu var oraya yükle tam resim olsun.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Forumun altyapısı mı yami değişecek?! Yehuuu

Reaksiyon puanı
5,172
Merhabalar, hatanın farkındayız.

Kısa bir süre sonra Wordpress'e geçeceğiz, bu sorun o geçişte düzeltilecek.

Hatanın farkındayız, teşekkürlerimle. :)
Wordpresse gecince umarim mobil uygulama da cikarirsiniz cunku Wordpressin tapatalk destegi mevcut deyil

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Wordpress parasız şey değil mi? o uzantılı siteleri amatör çulsuz sanıyordum yoksa yanlış biliyorum?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Wordpress parasız şey değil mi? o uzantılı siteleri amatör çulsuz sanıyordum yoksa yanlış biliyorum?

Wordpress ücretsiz evet. Ancak biz sadece Wordpress'in altyapısını kullanacağız, daha hızlı, daha stabil bir hale getiriliyor geliştiricimiz tarafından.

Forumun altyapısı mı yami değişecek?! Yehuuu

Yok hayır, forumun altyapısı değişmeyecek. Ama forum ve anasayfa daha iç içe olacak, forum hesabı anasayfanın da ana hesabı olacak.

Wordpresse gecince umarim mobil uygulama da cikarirsiniz cunku Wordpressin tapatalk destegi mevcut deyil

Forumumuz için mobil uygulama üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
onu bunu bırak resmi tam resim olarak göm link koyma moderatör olsaydım cezasız bırakmazdım bunu hem forumun resim yükleme zavazingosu var oraya yükle tam resim olsun.
Ne ceza meraklısı biriymişsin. Uzun süredir takip etmiyorum. Eskiden linke [ img ] komutu ile koymaya çalıştım ama olmadı. Ondan dolayı link koyarak yaptım.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Wordpress ücretsiz evet. Ancak biz sadece Wordpress'in altyapısını kullanacağız, daha hızlı, daha stabil bir hale getiriliyor geliştiricimiz tarafından.

Yok hayır, forumun altyapısı değişmeyecek. Ama forum ve anasayfa daha iç içe olacak, forum hesabı anasayfanın da ana hesabı olacak.

Ne güzel. HARİKA olacak :)