Lenovo K5 Serisi Kullananlar Kulubü

Bu konuyu okuyanlar

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla hiç tavsiye etmem beş aydır kullanıyorum hiç memnun değilim ama almış bulundum bı kere

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
tahirberk sendeki sürümü ne sadece lenovo k5 mi yoksa lenovo k5 plus mu

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Lenovo K5 kullananlara soruyorum telefonun teknik servisi nasıldır bir de bazıları diyor ki karşıdan biri aradığında ekrana geç düşüyormuş öyle bir şey var mı ? Bir de telefonun performansı nasıl internette gezinirken takılma oluyor mu geçiş hızları nasıl bilgi verirseniz memnun olurum.
Bazen öyle oluyor ki diğer telefonlarda internet sorunuz çekerken Lenovo k5 plus da gidiyor telefonu tekrar baslatmam gerekiyor. Hat Çekim gücü diğer telefonlara gore çok kötü
--- Gönderi Güncellendi ---
K5
tahirberk sendeki sürümü ne sadece lenovo k5 mi yoksa lenovo k5 plus mu
K5 plus

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende almadan önce çok araştırdım özellikleri ve fiyatı uygun geldi de aldım. Daha önce general mobile discovery kullaniyordum bana göre K5 den daha kullanisliydi. Bana kalırsa elli yüz fazla ver bilindik bir marka al derim ama yine de karar senindir.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
O zaman bir üste yöneleceğiz aklımda xiomi mi5 var ama teknik servisi nasıldır bilmiyorum kullananlar baya memnun fiyatının biraz düşmesini bekliyorum.

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yani k5 ve k5 plustan uzak dur diyorsun
hat Çekim gücü çok düşük Nokia e63 modelinin Turkcell hat ile full çektiği yerde Lenovo k5 plus çekmiyor artık gerisini sen düşün.
O zaman bir üste yöneleceğiz aklımda xiomi mi5 var ama teknik servisi nasıldır bilmiyorum kullananlar baya memnun fiyatının biraz düşmesini bekliyorum.
Valla Lenovo nun sen sitesine gir o bile İngilizce en azından bir sorun olduğunda mail atilarak destek alınmak istenmiş olsa o bile yok.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Bilgilerin için çok teşekkür ederim baya faydalı oldu 450 500 tl daha fazla verip bir iyi telefon almak lazım xiomi mi5 hakkında bilgin var mı ?

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla Lenovo nun sen sitesine gir o bile İngilizce en az
Bilgilerin için çok teşekkür ederim baya faydalı oldu 450 500 tl daha fazla verip bir iyi telefon almak lazım xiomi mi5 hakkında bilgin var mı ?
Xiomi mi5 den hiç bir bilgim yok kardeşim. İnşallah kafanı karıştırmadim. Ama ben bir kullanıcı olarak ben bunları yasadigim için gördüklerimi yazdım

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Yok ne demek bilgin için sağol iyi oldu yazdıkların peki laptop konusunda lenovo nasıldır o konuda bilgin var mı?

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tanidiklarimdan laptop kullanan var memnunlar marka model olarak bilmiyorum ama. Zaten bilgisayar olarak tanınmış bir marka.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Eyvallah bilgilerin için tekrardan teşekkürler.

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Mi4 mi5 faaln alsan daha iyi. Telefon lenovodan çok daha iyi. K5 plus ta gelen aramalarda ses geç geliyor. Fakat fiyata göre o kadar da kötü değil bence.

sefaguntepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Müzik dinlerken otomatik uygulama kapanıyor hem kendi hemde YouTube falan ne yapmak lazım

iTyreese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
K5 Note aldım dün kapandı ve ekranında yeşil lenovo logosundan başka bişey yok sizde de oldu mu yardım edn pls

Upgrader35

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Aldığınız yere götürün yeni almisiniz sonuçta.

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
K5 Note aldım dün kapandı ve ekranında yeşil lenovo logosundan başka bişey yok sizde de oldu mu yardım edn pls
bende bir yıldır k5 plus kullanıyorum ama eski telefonum samsung s3 bundan bin katlı daha iyiydi. ayrıca lenovo da teknik destek sıfır web sitesine girip mail atmak istesen bile ingilizce. çok ama çok pimanın lenovo aldığıma hiç kimseye de tavsiye etmem.
bende bir yıldır k5 plus kullanıyorum ama eski telefonum samsung s3 bundan bin katlı daha iyiydi. ayrıca lenovo da teknik destek sıfır web sitesine girip mail atmak istesen bile ingilizce. çok ama çok pimanın lenovo aldığıma hiç kimseye de tavsiye etmem.
telefonun özellikle çekim gücü çok düşük.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşlar lenovo k5 almayı düşünüyorum ancak k5 ile k5 plus arasında kaldım plus iyimidir birde 4.5 g çekim güçleri nasıl kullananlar varsa detaylı bir bilgi verebilir lermi?

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar lenovo k5 almayı düşünüyorum ancak k5 ile k5 plus arasında kaldım plus iyimidir birde 4.5 g çekim güçleri nasıl kullananlar varsa detaylı bir bilgi verebilir lermi?
Ben bir yıldır k5 plus kullanıyorum hiç memnun değilim sakın alma tavsiye etmem.
1) çekim gücü diğer telefonlara gore çok kötü.
2) sık sık internet kopması oluyor
3) Android 5.1.1 lolipop ile alıyorsun ama telefona güncelleme yok.
Ben daha önce general mobile discovery kullaniyordum Lenovo k5 plus dan bin katlı daha iyiydi
Ben bir yıldır k5 plus kullanıyorum hiç memnun değilim sakın alma tavsiye etmem.
1) çekim gücü diğer telefonlara gore çok kötü.
2) sık sık internet kopması oluyor
3) Android 5.1.1 lolipop ile alıyorsun ama telefona güncelleme yok.
Ben daha önce general mobile discovery kullaniyordum Lenovo k5 plus dan bin katlı daha iyiydi

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Ya kardeş kimileri çok iyi diyor karası kaldım ya ne alacağıma bir türlü karar veremedim.

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eger ki alacak olursan kullanmaya başladıktan sonra ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. Hele ki teknik servis olayı sıfır.

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung veya iPhone dan şaşma derim. Başkası memnun olabilir ama ben hiç memnun değilim ayrıca bu konu ile aylar önce de yazdığım yorumlarım da var görebilirsin konuya bakarsan şimdi yazmış olduğum şeyler değil.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Peki bilgin için sağol xiami mi 4 nasıl bilgin varmı etrafında kullanan varmı hiç

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya o kadar kötümü diyorsun cidden
Lenovo web sitesine gir bi konu hakkında bilgi almak iste bak ne göreceksin. İngilizce olduğu gibi işini halledemeyeceksin. Ben 750 liraya aldım satmak istesem kimse almaz markasından dolayı benim maddi imkânım başka telefon almaya yetmediği için iyidir diyerek almıştım. Çok da kötü değil ama bu samsung veya general mobile kadar da iyi değil karar senindir.
Peki bilgin için sağol xiami mi 4 nasıl bilgin varmı etrafında kullanan varmı hiç
Bir hafta kadar önce YouTube da videosunu işlemiştim iPhone ile karşılaştırma yapıyorlardı. Telefonu hiç görmedim ama sana tavsiyem xiami mi 4 webtekno yaz YouTube dan bi arat ora videosu vardi
Bir hafta kadar önce YouTube da videosunu işlemiştim iPhone ile karşılaştırma yapıyorlardı. Telefonu hiç görmedim ama sana tavsiyem xiami mi 4 webtekno yaz YouTube dan bi arat
Şunu da söyleyim mesela play storeden bir uygulama indirdin direk olarak telefon hafızasına kuruyor sen hafıza kartına tasiyabiliyorsun ama iki üç gün sonra o uygulamaya bir güncelleme geldiği zaman uygulamayı tekrar hafıza kartından alıp telefona kuruyor.

Efe Kocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi Ben LENOVA K5 PLUS alacam önerirmisiniz :)

cyurdasiper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
iyi günler. Bende k5 plus kullanıcısıyım. Telefonuma gelen mesajlarda hiçbir şekilde bildirim ya da mesaj sesi gelmiyor. Ancak mesajlaşma uygulamasının içerisine girersem o zaman görebiliyorum. mesajlaşma uygulamasının üzerinde de okunmayan mesaj sayısını gösteren bir rakam yok. Bu problemi başka yaşayan var mı?

Son mesajlar