Hangi siteden kitap satın alabilirim?

Hangi web sitesi

• İdefix

Kullanılan: 1 10.0%
  • Kitapyurdu

Kullanılan: 5 50.0%
  • başka

Kullanılan: 6 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar ben kitap satın alabileceğim ve sipariş verebileceğim bir site önerisi istiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum İdefix'e baktım kararsız kaldım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Bu zamana kadar 2 kere Babil den 2 kere de Kitapyurdu'ndan alışveriş yaptım ikisi de zamanında gönderdi. Fakat Kitapyurdu nu tavsiye ederim hem daha ucuz hemde kargo seçme şansın var. Bu ay Enpara ile yarısı iade kampanyasıda var [emoji4]

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Asla interneti önermiyorum D&R dan dolayı internetten kitap alma olayına son noktayı da koydum ..
Benim şahsi düşüncem bence bir kitapçıya veya atlas pasajı gibi yerlerde kitapların tozlanmış o efsanevi kokusunu hisset

Veya koliden çıkış sesi eline ilk aldığın an,Dostoyevski biraz kulak verilmeli
Her kitap bir farklı ruhtur demiş üstad o yüzden yerinde anında tanımalı

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Asla interneti önermiyorum D&R dan dolayı internetten kitap alma olayına son noktayı da koydum ..
Benim şahsi düşüncem bence bir kitapçıya veya atlas pasajı gibi yerlerde kitapların tozlanmış o efsanevi kokusunu hisset

Bir kitap arıyorum fakat henüz bulamadım yerel kitapçılardan.Ondan dolayı konu açtım hangisine güveneceğimi bilmiyorum daha önce hiç internetten alışveriş yapmadığım için olsa gerek.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70

Katılıyorum.Ama illa bir site istiyorsan güvenilir site olarak D&R olabilir bende oradan alışveriş yapıyorum.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Kitap yurdu'nu öneririm. Idefix'ten bir kez alışveriş yaptım, her aradığımı bulamadım ne yazık ki.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Kitap yurdu'nu öneririm. Idefix'ten bir kez alışveriş yaptım, her aradığımı bulamadım ne yazık ki.
Pazartesi günü büyük ihtimalle Kitap yurdundan siparişi vereceğim sıkıntı yok.:)

Alnair Alsad

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
kitapyurdu.com'u ben de tavsiye ederim. Paketleme falan hep özenli oluyor.

ShiftBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
289
kitapyurdu, babil, dr, hepsiburada kitap satın aldığım siteler.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
kitapyurdu.com'u ben de tavsiye ederim. Paketleme falan hep özenli oluyor.

+1.

Teknoloji konusunda ShiftDelete.Net neyse, kitap satış konusunda KitapYurdu odur hocam. Senelerdir alışveriş yapıyorum, hiç problem yaşamadım.

berkeornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
en ucuz site genelde kitapyurdu.com oluyor şahsen ben oradan alıyorum tavsiye ederim telefon uygulamasıda var d&r gibi mağazalara gidip kitaplara bakarken uygulamayı açıp kitabın barkodunu okuttuğunuzda kitapyurdundaki fiyatınıda öğrenebiliyorsunuz.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Herkese canı gönülden teşekkür ederim pazartesi tamam.:)

snapdoxas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
DR 'ın web sitesini tavsiye edebilirim her türlü kitaba kısa sürede ulaşabilirsiniz , şahsen memnun kaldım

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Gitti Gidiyor'dan kitapzen adlı satıcıdan alabilirsin. 1 günde kitabım geldi ve şimdi kitabı okuyorum. idefix'ten aldığım kitap, 2 gündür kargoya verilmedi gitti. Onu bekliyorum.