Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    1,061

Bu konuyu okuyanlar

etoo09

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Asus ....paraya kıyıp Asus N53SN serisinden aldım ama ne kullanırsanız kullanın hıc kasma yok .. son çıkan oyunları bıle cok rahat oynuyorum 16 gb ramde var.... Asus yapıyomu yapıyor :) servislik bir işim olmadı ama sorun yaşayanlar varmıs sanırım

KoxalB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung np300e5a-s03tr kullanıyorum. Ve Süper. ses, ısı hiçyok. Şiddetlede tavsiye ederim. Teknik serviside Çok iyi diğer samsung ürünlerimden biliyorum.

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Apple'da var ama ben Asus g73 serisi bir dizüstü kullanıyorum, idare eder bir cihaz... Gerçi masaüstünün yerini hiçbiri tutmuyor ama tatil veya şehir dışı seyahatler için herkese lazım...

ismo08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HP elitebook kullanıyorum cok kullanıslı ama sogutucunuz yoksa cok ısınıyor ve kapanıyor. Ama bunu yok sayarsak cok kullanıslı bi cihaz

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Casper CN.CRP7350A kullanıyorum. 2 sene oldu alalı. Isınma problemi dışında herhangi bir problem yaşamadım. Orta sınıf kullanıcılar için ideal diyebilirim :)

taka51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
toshiba kullanıyorum.fiyatı biraz tuzlu ama performansından memnunum gayet.

ozakin70

Asistan
Reaksiyon puanı
0
10 yildir Asus kullaniyorum ve cok memnunum son iki cihazimin adini hatirladigim icin soyleyim biri F5 biri K55 serisindendi hic bi zaman isinma ve sesten sikayet etmedim olmayan biseyden sikayetci olamam ;) gerek malzeme kalitesi gerekse uretici olmanin faydasi ile beni cok memnun eden bi firma eski cihazlarimda garantilik isi oldugunda da cok memnun kaldim serviside cok kaliteli hizmet veriyor

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
2008 de aldım casperı işte o zamandan beri kullanıyorum pil öldü ekranın menteşe bozuldu yaptırmadım bende ekran kapanmıyor bu yüzden bunu ölene kadar kullanırım yeni laptop alırsam asus yada lenovo olur

Mustafa1982

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
PackardBell TS11Hr
5 yıldır Hem de. Yakın zamanda Upgrade ettim Ram+SSD Uçtu resmen ama Keşke para harcamasaydım. HDMI'dan görüntü alamamaya başladım. Ne denediysem düzelmedi Tesadüfen internette Live Stream yayın izlerken Görüntünün takılıp Titrek bir halde donduğunu gördüm. Ana intel ekran kartını devredışı bıraktım sorun düzeldi. Bi yerde bi yanlış yaptık veya intel ekran kartı bozuldu. Oyun oynarken 540m kartıyla birlikte İntel kartını da istiyor. Etkinleştirip Fifa 16 yı 1366x768 çözünürlükte yüksek ayarda Ve tabii 2x 4x olayı kapalıyken akıcı bir şekilde oynuyorum. Üzerinde 2+2 gblık ekran kartı var ama bunlar oyun kartı felan değil bugün için. 2011 yılında ise Fifa ve PES serisi için süper bir karttı 540m. 5 Yıldan sonra Memnun değilim demek haksızlık olurdu :) Zamana iyi dayanıyor. Birkaç ay daha kullanıp Bir yeğenime hediye etmeyi düşünüyorum. Bu arada ddr3 1333 mhertz 1+4=5 gb ram var elimde. İstanbul'da olduğum bir zaman kim isterse ücretsiz kargolarım. Kargo ücretini vermem tabii :) Yedek parçacılar fln istemesin yalnız okadar da değil.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Hp, ve şunu belirtmek istiyorum hpden uzak durun aşırı ısnıyor hele hele bir crysis oynayayım dedim laptopun klavye ateş atıyordu resmen. O yüzden laptop alacaklara tavsiyem hp yi en son sırada tutun.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada şunada cevap verirseniz sevinirim sağlamlık olarak yani kullanılan malzeme, kalite olarak hangi laptop iyidir. Fikri olanlar yazabilir mi?

Reaksiyon puanı
628
Hp, ve şunu belirtmek istiyorum hpden uzak durun aşırı ısnıyor hele hele bir crysis oynayayım dedim laptopun klavye ateş atıyordu resmen. O yüzden laptop alacaklara tavsiyem hp yi en son sırada tutun.
Bu arada şunada cevap verirseniz sevinirim sağlamlık olarak yani kullanılan malzeme, kalite olarak hangi laptop iyidir. Fikri olanlar yazabilir mi?
Kalitede Lenovo bayağı kaliteli ve sağlam malzeme kullanıyor.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
HP kullanıcısıyım fakat aşırı ısınma sorunu var.
Yaklaşık 7 senedir kullanıyordum fakat anakartta ciddi sorun olduğu için ne kadar sürekli format HDD değiştirsemde fayda etmiyor. Çöpe attım Hatta aşırı ısınmaktan format dahi atılmıyordu. Asus düşünüyorum kısmetse

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Apple Macbook Pro almak için her şey tamam ama bir tek para eksik.:D:p:cool:

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
hp deki ısınma sorunu bende de var anlaşılan bir çok modelde bu ısınma mevcut, uzak durmakta fayda var :)

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Apple diyebilirim.
Asus alim, 2 kere garantiye gitti bir sey yapmadilar. İlkinde hddden gitti mentese oynar geldi, takamamislar, hddyi degistirmisler yine gitti, menteseyi takmislar ama sistemde hatalar varsi. Teknik servis ssd takilip takilmadigindan bi haber.
Lanet olsun sizin yapacaginiz ise dedim acip sad taktim, kendine geldi.

Casper csd serisinde en ufak sorun yok,öneririm

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Dell Inspiron 15R 5537 ve dell inspiron 5567 yeni aldım 2sinide kullanıyorum

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Dell ve lonovo da ısınma sorunu var mı ısınmayan laptop olarak asusu öneriyorlar da.

Erinc Tokgonul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Monster kullanıyorum. Genel olarak sorunsuz ve hızlı bir dizüstü. Ancak kasasının çok rijid olmayan yerleri var. Ekranın menteşesini boydan boya yapmak yerine iki noktadan tutturmuşlar, bu nedenle ekranın alt orta kısımlarına serçe parmağınızla dokunmanızla bile ekran esniyor. Ha bi de ONKYO diye bir hoparlör kullanmışlar. Dışardan bakınca ses çıkacak sanıyorsunuz. sonuç çok kötü. kulaklık şart. Ancak bu kadar eksi özelliklerine rağmen verdiğim parayı sonuna kadar hakeden bir bilgisayar. İşlemci, harddisk, ram, ekrankartı vs. donanımları on numara.

Grovmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
HP PAVILION GAMİNG W7R26EA MODELİNİ KULLANIYORUM GTA 5 DE YÜKSEK AYARLARDA 1080P DE 40-50 FPS ARASI ALIYORUM OYUN AÇISINDAN YATERLİ. ARAYÜZ KULLANIMINDA SSD İLE NORMAL BİR PERFORMANS SUNUYOR .

İphoneBükücü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Msi gt72s kullanıyorum gayet memnunum ama alırken sırt çantama atar giderim diye düşünmüştüm bir yere malesef öyle olmadı malum 4 kg bilgisayar batarya vs ile 5 kg buluyor mobilite düşünen arkadaşlara önermem bence her işinizi Macbook air gibi bir bilgisayar ile görülebilir tabi işin işletme ağır programlar yok ise şimdi olsa Macbook air alırdım.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

bir firmaya kendi istediğim şekilde toplattım kullandığım Notebook'u. Ne istiyorsam o var. Tuş takıından, ekran vs..

Saygılarımla

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dell Inspiron 7567 kullanıyorum ekran hariç çok memnunum.1050ti ekran kartı I7-7700HQ işlemci ve 2400mhz 16gb ram ile adete canavar.Soğutma sistemi çok iyi en ağır yük altında 62 ℃'yi geçmiyor.Kasa,klavye ve ses performansı harika.Tek sorun ekran TN panel fakat değiştirilebilir.Alacak arkadaşlara tavsiye edilir.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Dell Inspiron 7567 kullanıyorum ekran hariç çok memnunum.1050ti ekran kartı I7-7700HQ işlemci ve 2400mhz 16gb ram ile adete canavar.Soğutma sistemi çok iyi en ağır yük altında 62 ℃'yi geçmiyor.Kasa,klavye ve ses performansı harika.Tek sorun ekran TN panel fakat değiştirilebilir.Alacak arkadaşlara tavsiye edilir.

Kardeş bende hp var çok ısınıyor yeni laptop için dell markamı nerirsin yoksa lenovo mu ısınması az olan ne dersin?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kardeş bende hp var çok ısınıyor yeni laptop için dell markamı nerirsin yoksa lenovo mu ısınması az olan ne dersin?
Ilk önce hangi fiyat bandında bir bilgisayar aradığına bağlı.Her bilgisayar bir amaç için tasarlanmış.Şimdi sen multimedya için tasarlanmış bir bilgisayarda ağır oyunlar oynamaya kalkarsan marka gözetmeksizin ısınır.Sana tavsiye çift fanı olan dizüstü bilgisayarlara yönelmek.Lenovo da Dell de iyi marka ama burda senin ne aradığın ve ne kadar para verebileceğin önemli.Fiyat aralığını söylersen daha rahat yardımcı olabilirim.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Ilk önce hangi fiyat bandında bir bilgisayar aradığına bağlı.Her bilgisayar bir amaç için tasarlanmış.Şimdi sen multimedya için tasarlanmış bir bilgisayarda ağır oyunlar oynamaya kalkarsan marka gözetmeksizin ısınır.Sana tavsiye çift fanı olan dizüstü bilgisayarlara yönelmek.Lenovo da Dell de iyi marka ama burda senin ne aradığın ve ne kadar para verebileceğin önemli.Fiyat aralığını söylersen daha rahat yardımcı olabilirim.

maksimum 1500 tl düşünüyorum çünkü ileride falan bir ssd takarım hızlanır o kadar 2000 tl gibi para vermek istemiyorum