Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Emre112233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Telefonu 6 ya guncelledikten sonra kiliti acarken kucuk bi kasma oluyo neden anlamadim hard resette attim yine duzelmedi sizdede bu sorun var mi

enginix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonumu servise vermiştim sorunlar çözüldü fakat simdi de bataryayı aşırı tüketmeye başladı neredeyse 8 saatten aza düştü ayrıca kablosuz ağ kendi kendine açılıyor bu konuda yardımcı olacak arkadaşların tavsiyesine ihtiyacım var şimdiden tesekkurler

moztekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme gelmedi hala yapmamız gereken bir ayar mı var?

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Sitesinde yok ama ben önceden bilgisayarrıma indirdiğim için dün 6.0.1 telefonuma yükledim memnunum hiçbir bahsedilen sorun bende yok.
Sizlerde kendiniz yükleyrek test edin.

kerem1616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus zenfone2 çok çobuk ısınıyor ve kapanıyor nedeni nedir ?

mstfttm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asus zenfone2 kullanıcısıyım ben telefonu aliexpressten aldım Türkiye yede kaydettirdim ama sürüm cn(çin) oldugu için google play hizmetleri hatası veriyor. yardım edebilecek varsa sevinirim.

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
asus zenfone2 kullanıcısıyım ben telefonu aliexpressten aldım Türkiye yede kaydettirdim ama sürüm cn(çin) oldugu için google play hizmetleri hatası veriyor. yardım edebilecek varsa sevinirim.
Aldığınız hata tam olarak nasıl bir şey acaba?

mstfttm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şöyle anlataım telefonun yazılımı cn yani çin. telefonfa google play store ve google play hizmetleri yüklü değil. yüklüyorum play store falan girmio durmadan google play hizmetleri durduruldu hatası verio.
--- Gönderi Güncellendi ---
Brşey daha sormak istiyorum şimdi benim asusun yazılımı cn bunu türkiye sürümüne çevirebiliyomuyuz eğer onu yapabiliyosak bütün sorun çözülebilir belki

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
şöyle anlataım telefonun yazılımı cn yani çin. telefonfa google play store ve google play hizmetleri yüklü değil. yüklüyorum play store falan girmio durmadan google play hizmetleri durduruldu hatası verio.

Brşey daha sormak istiyorum şimdi benim asusun yazılımı cn bunu türkiye sürümüne çevirebiliyomuyuz eğer onu yapabiliyosak bütün sorun çözülebilir belki
Daha önce replika telefon satmış bir arkadaşıma sordum sizin probleminizi. Zamanında o da sizinle aynı şeyleri yaşamış ancak dişe dokunur bir sonuç elde edememiş.

mstfttm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Brşey daha sormak istiyorum şimdi benim asusun yazılımı cn bunu türkiye sürümüne çevirebiliyomu
Daha önce replika telefon satmış bir arkadaşıma sordum sizin probleminizi. Zamanında o da sizinle aynı şeyleri yaşamış ancak dişe dokunur bir sonuç elde edememiş.
Yalnız beni.telwfon orjinal asusta üretilmiş. Yinede teşwkkürler. Bikere halletmiştik biz bu sorunu şimdi resetşeyince teli aynı sorun baş gösterdi
Brşey daha sormak istiyorum şimdi benim asusun yazılımı cn bunu türkiye sürümüne çevirebiliyomu
Yalnız beni.telwfon orjinal asusta üretilmiş. Yinede teşwkkürler. Bikere halletmiştik biz bu sorunu şimdi resetşeyince teli aynı sorun baş gösterdi

Saykoo37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar arkadaşlar dün itibariyle aranıza katıldım 32 gb lık ile.
ilk izlenimim maalesef tel.in vasat olduğu yönünde.dün zaten vakit olmadı adam gibi kurcalamadım,
aldığımda 30 şarj vardı ve kısa sürede tükendi, yüzde 3 e dek düşürdüm sonra kendim kapatıp kapalı şekilde akşam 8 gibi şarja taktım ama bilerek yavaş şarj edecek başka bi cihazla şarj ettim, 12 saati geçik şarj olduktan sonra çıkarıp açtım,
güncelleme vardı onu yapıp formatladım bundan sonra kurulumu, uyg. güncellemelerini, devre dışı bırakmaları yaptım.
Oyun olarak asphalt nitroyu tarayıcıdan indirdim hileli sürümü, zevkinize engel olacak kadar kasma olduğunu söyleyebilirim, güç tasarrufu modunda açtım ama sonra performansa geçince de değişmedi kasma olayı,
,burda play storedeki bi kısım uygulamayla intel işlemcinin uyumsuzluğunun başınızı ağrıtacağını da bildireyim,
bu konuda umuyorum ilk şarjı hızlı şarjla yapmayışım, uygulamanın farklı hileli bi sürüm olması etkili olmuştur ancak şarjın sabah 8.30 da çıkarıp yazılım güncellemeden itibaren tam olarak bunları yapmam ile (en düşük parlaklıkta, bir süre de mavi ışık filtresiyle) 11.20 gibi 50 ye düştü.
Bu arada o dakikadan itibaren stand-by halinde, bu sürede de şimdi baktım 48 e inmiş.

Yani ezcümle: Bataryayla işimiz var diyebiliriz.İşin kötüsü performans da aman aman değil maalesef.

Saykoo37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şunu da unutmadan ekliyeyim Asphalt Nitro play storede uyumlu olmadığı için de verim alamamış olabilirim.Eğer bu hep böyle olur da sekmezse uyumsuz olduğu uygulamayı internetten de indirseniz telefonda düzgün kullanamıyorsunuz.Örneğin swype klavyenin pro sürümünü de kullandırtmadı.

mstfttm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamün aleyküm giriş yapıcam googledan ama bu ekrandan ileri gitmiyo ne yapabilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-01-21-14-27-49.jpg
    Screenshot_2017-01-21-14-27-49.jpg
    212.5 KB · Görüntüleme: 617

darxoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugun bi şarja takayım dedim telefonu taktım led ışıgı bi anda yandı ama bi 30 dk sürdü geçti şarj almadı ve hala led ışıgı yanıyor şarj oluyor dior ama olmuyor şarja takınca çözümü varmı kapatıp açtım kaç kere ama olmadı Çözümü varmıı ?

gokment

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Zenfone 2'ye Marshmallow güncellemesinin otomatik gelmesinden ümidimi kestim ve dün bu güncellemeyi manuel yükledim. Çok da memnunum.

Bir sorum olacak:

Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum. "Yedekle ve sıfırla" seçeneğini kullanacağım. Böyle yapılınca uygulamalar ve data içerikleri de yedekleniyor mu?

Mesele typnote uygulamasındaki notlarım da yedeklenir mi?

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Hikaye101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar doğu banktan aldım bitane sürüm, üretim yılı falan arkadaşla aynı ama menü farklı. Birazda şarjı az gidiyor. Aldığım ürün faturalı ama fark ettim ki seri no yazmıyor. Replika olabilir mi? biraz araştırdım 1.sınıf replika diye bişey var, bu oyuna gelmiş olabilir miyim. Yarın akşam doğu banka gitmeyi düşünüyorum.
Replika – Replika Alınır mı? Telefon, Ayakkabı, Parfüm

Okrah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
marsmallow dan sonra otomatik senkronizasyon açıksa şarjı bildiğin içiyor. 3-5 saatte bitiyor şarj, özellikle facebuk oto senkronu kapatınca sorun çözülüyor, bıktım şu faceden

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
bizim ingilizcecide vardı selam olsun :D

szgn61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba. zenfone 2 4gb modeliyle gm 5 plus arasında kararsız kaldım. sizin görüsleriniz nedir. tesekkürler

88my

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
her ikisini de kullanmış biri olarak gm5plustavsiye ederim, zenfone2 bitti çoktan.. zf2 yi 2015 te almıştım, bir defa güncelleme geldi onda da android 6 ya geçti bir daha da güncelleme gelmedi, kamera sı iyice kötüleşti, intel işlemciden dolayı birçok uygulama çalışmıyor, kaba olması ayrı dert, 2017 de gm5plus aldım onunda eksikleri var ama yinede zf2 kadar değil, en azından type C, kamera daha iyi, güncel android, hız, çalışmayan program şuana kadar denk gelmedim...

gurhangenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar asus zenfone 2 ml551 model telefonun son güncellemesi olan 6.0 telefona gelmediğinden apk dosyası aracılığıyla manuel yükleme yapmak istedim ama sd kart recorvary modda görünmüyor sonra geliştirici seçeneklerini açmak istediğimde model numarasını 7 defa tıklamama rağmen geliştirici seçenekleri de açılmadı yardımcı olabilirmisiniz