General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mert2616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[QUOTbE="Alio6, post: 4157684, member: 482369"]Arkadaşlar anneme 1100 TL kadar telefon almak istiyorum (Hepsiburadadan veya nakit değil taksitle) gm5 plus düşündüm lütfen objektif şekilde telefonda sorun var mı ısınıyor şarjı az gidiyor diyorlar aldığınız için pişman mısınız şimdiki aklınız olsa alır mıydınız yazar mısınız lütfen objektif olun bidaha alma şansım yok[/QUOTE]
en sadece modem olarak kullanmak ıcın aldım geri iade ettim ısınma yaptı ve int de iyi degildi cok kullanmadım ama tavsiye etmiyorum

rastegamer

Asistan
Reaksiyon puanı
18
sar değeri önemli fakat Türkiye'de satılıyorsa sar değeri sınırın altında olduğunu gösteriyor. Ben yakın zamanda alıcam %95 çünkü nerdeyse hiç şikayet yok ama kap ve kırılmaz camda alıcam.

Mstgrsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Bugün İtibariyle 2 Adet GM5 Plus Alarak Aranıza Katılmış Oluyorum Birini Telpa Bayisinden 6 Ay Taksitle Satın Aldım Öbürünüde Peşin Fiyatına 900 TL'ye Satın Aldım Ürünlerin İkiside Kutudan Android 7.0 İle Çıktı Gayet Güzel Bir Şekilde Çalışıyor Şu Anda Ahizede Ses Cızırdaması Dokunmatik Sorunu Işık Sızması Veya Şarjla İlgili Bir Problem Yok Kutudan %52 İle Çıktı Yaklaşık 2 Saatten Beri Güncelleme Program Yükleme vs Gibi Elimden Hiç Düşürmedim %37 Bence Gayet İyi İlerleyen Günlerde Bakacağız Artık...

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Miui 8 Rom yükledim telefon kendine geldi resmen baya güzel çalışıyor. Çok ufak bug var ama idare eder

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Oo buyuk bekleyis sona erdi. Buglar neler hocam ? Pil omru falan biraz detaya girer misiniz ona gore yukleyelim :)
El feneri şimdilik çalışmıyor bunun dışında bir hataya rastlamadım.Pil ömrü oyun oynamadığım İçin farklı olabilir ancak tasarruf modu kapalı sabah şarjdan çektiğim telefon akşama %60 ile gün sonu görüyorum mail görüşme WhatsApp gibi uygulamalarla konuşma süresi total günlük 40-45dk sürekli mobil açık .
Kurulum biraz meşakkatli ancak sonrası cihaz miui8 gücüyle akıyor resmen tarayıcı özellikle ama GM5plus maceramı burda sonlandırıyorum xiaomi mi5S modeline terfi ediyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
image.jpg

aligul46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar benimkinde de orjinal kulaklıktan başkasını kabul etmiyor en ufak bir oynamada müzik duruyor veya çağrı kapanıyor illaki orjinal kulaklık olacak. sizlerde de böyle bir sorun varmıdır ve bunun kamera denkaşor sesini kapatamadım nerden kapatabiliriz her çekmeye ses çıkartıyor.

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar benimkinde de orjinal kulaklıktan başkasını kabul etmiyor en ufak bir oynamada müzik duruyor veya çağrı kapanıyor illaki orjinal kulaklık olacak. sizlerde de böyle bir sorun varmıdır ve bunun kamera denkaşor sesini kapatamadım nerden kapatabiliriz her çekmeye ses çıkartıyor.
iPod 4.nesil in kulaklığını denedim sadece. Herhangi bir sorun olmadı bende, oynattı müzik vs. O kamerayı bende bulamadım :) Sessize alsan bile ses çıkarıyor.

Yusuf Nar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar gm5 plus telefonumun şarj kablosunun girişi arızalandı. Şimdi ben herhangi bir USB-Type C kablo alıp şarj başlığına takıp kullansam sıkıntı olur mu yoksa yeniden şarj cihazı mı almam gerek?

Murat Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar gm5 plus telefonumun şarj kablosunun girişi arızalandı. Şimdi ben herhangi bir USB-Type C kablo alıp şarj başlığına takıp kullansam sıkıntı olur mu yoksa yeniden şarj cihazı mı almam gerek?
Sıkıntı olmaz rahat ol bende de aynı sorun oldu yeni kablo aldım duzeldi.Yalniz Sina dikkat et alacağın kablonun hizlinsarja uyumlu olması gerekiyor.
Arkadaşlar merhaba.Telefonda bir sıkıntı olustu.Mesela %50 şarjım varken kapatıp açtığımda %15e iniyor. Sizde de bu durum oluyormu? Çözümleri nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

çılgınsedat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk çıktığında almıştım. Gayet memnun kalmıştım. Ama yavaş yavaş soğumaya başladım. 3 ay içinde sarj soket yeri arıza verdi. Daha üç aylık telefon.Neyse garantiye gönderdim geldi sağolsunlar orjinal sarjımı yollamıştım kafasını yollamayıp iki tane kaplusunu yollamışlar. sıfır ama .
o sorun haloldu . şimdi ise arada donuyor.
kamera ve görüntü olarak iyi. hızı fena değil.yani çokta kötülemej için yazmadım. olumsuz yanlarını bilin istedim.yani arkadaşlar fiyat ii ama sonradan sıkıntı veren telefon bilginiz olsun.
Yıllarca HTC kullandım.htc den vaçgeçip aldım ama HTC üzerine telefon yok bence. htc betona kaç defa düştü bozulmadı .ancak suya düştü ve gitti.
HTC kalite ve tek geçeceğim telefon
bu arada samsung s3 ilk çıktığında almıştım . bir iki düşmeye bord yandı ve apılmadı.

Son düzenleme:

Lifetekno

Asistan
Reaksiyon puanı
20
ilk çıktığında almıştım. Gayet memnun kalmıştım. Ama yavaş yavaş soğumaya başladım. 3 ay içinde sarj soket yeri arıza verdi. daha üç aylık telefon.neyse garantiye gönderdim geldi sağolsunlar orjinal sarjıı yollamışrım kafasını yollamayıp iki tane kaplusunu yollamışlar. sıfır ama . şimdi arada donuyor.
htc den vaçgeçip aldım ama HTC üzerine telefon yok bence. betona kaç defa düştü bozulmadı .ancak suya düştü ve gitti. yani arkadaşlar fiyat ii ama sonradan sıkıntı veren telefon bilginiz olsun. HTC kalite ve tek geçeceğim telefon
Adam haklı beyler. Telefon bozulabiliyor ama garantisi var götürüyosun yapıyorlar. İphone bozulmuyor mu sanki onu da en az 1 kere garantiye götürüyorsun. Götürmeyen telefonun hatasını kabullenmiş demektir, yalan söylüyordur. Gm 6 çıksın onu da alıcam.

Raskon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar wi-fi direct'i bulamıyorum yardımcı olur musunuz?
GM 5 plus d

Axucihan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile gm 5 plus kaçıncı parti nasıl anlaşılır? .(lütfen) shirtdelete.net başkanlar şlsöyleyebirilmi ????

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
General mobile gm 5 plus kaçıncı parti nasıl anlaşılır? .(lütfen) shirtdelete.net başkanlar şlsöyleyebirilmi ????
2. parti olduğunu telefon açıldıktan sonra Kapodokya resimleri var ise anlayabilirsiniz.

Mause12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General 5 plus tlf aldım ama selfi çekmiyor algılamıyor kaplolu selfi çubuğunu napabilirim yardım sorun varsa garantiye yollayim

F.calku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu telefonu iki haftadır kullanıyorum telefon %100 olduğu halde şarj oluyor olarak gözüküyor çok da sinirimi bozuyor bu durum bi fikriniz varmı
NOT Fabrika ayarlarına da cevirdim

Ch4u

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dokunmatik kimi zaman donuyor, wi-fi çekmiyor. Açıkçası ben pişmanım aldığıma :(

OsmanAyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Android 7.1.1 güncellemesini alan arkadaşlar varmı ? Varsa ilk gözlemleriniz neler ???

Halduj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
general mobile modellerinde değişmiyor diye biliyorum

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Android 7.1.1 güncellemesini alan arkadaşlar varmı ? Varsa ilk gözlemleriniz neler ???
Tek sorun ama oldukça ciddi bir sorun cihaz kimi zaman ekran kilitliyken uyku moduna geçiyor kimi zaman geçmiyor. Gece bıraktığımda rahat yüzde 15 şarz yiyor. Android 7.1.1'in genel sorunuymuş.

desperadoss5755

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese selamlar bende aranıza yeni katıldım
telefonu türk telekomdan faturaya ek olarak aldım...genelde herkez telefonu almadan forumları okur ve araştırır öyle alır oysa ben telefonu aldım ve aldıktan sonra 3 gündür bu forumu en başından sonuna okudum. şimdilik anlatılan problemlerin hiçbiri bende yok. telefonu kutudan çıkareıp ilk açışımda bir kaç güncelleme birden geldi daha sonra bir kaç gün öncede 7.1.1 geldi onu da güncelledim fakat hiçbi fark göremedim gibi..bazı arkadaşlar 7.1.1 sorunlu yazmış keşke güncellemesemiydik..
ben ekran kilit açmaya yüz tanıma yaptım. güç açma tuşuna basınca en altta bildirim ışığının tam üstünde bir yüz tanıma imleci çıkıyor orada çıt diye lens sesi geliyor ve kilit işareti çıkıyor sonra yukarı kaydırınca tel sizi tanıdığı için direk desen v.s çizmeden açılıyor..daha önce bu özellikten kimse bahsetmemiş yazayım dedim...

KaptanGoki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende GM 5 Plus var ve dokunmatik ekranda mouse imleci çıkıyor her zaman olmuyor ama sıklıkla tekrarlıyor neden olablir bilen var mı??

EmreTarhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S.a Beyler Cpu-Z uygulamasini indirdim ama 4cekirdek calismiyordu. Yolladim telpa ya yazilimi silip yeniden yuklemisler ama halen ayni. Ne kadar guvenebilirim Cpu-Z ye

Son mesajlar