Ütü Tavsiyesi Olan Varsa İçeri Lütfen (Kullandığı Ütüyü Tavsiye Edecekler)

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Birşey soylim mi bu media markta 59 TL:)

Yarın media ya gidip bakacağım artık yapacak birşey yok :)
Sitesinde göremedim ama doğrudur, Boşuna demiyor adamlar bakmadan alma diye. :D
Ama bazen de Media markt kazıklıyor.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sitesinde göremedim ama doğrudur, Boşuna demiyor adamlar bakmadan alma diye. :D
Ama bazen de Media markt kazıklıyor.
Media kazikliyor orası doğru. 300 TL lık ürünü 400e satıyordu geçen. Ben gideceğim yarın bir bakayım ne var ne yok:)

turantunca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben iki sene çeyizcide çalıştım ve philips marka ütülerden hiç şikayet almadım elektrikli ev aletlerinde philips süper tefal bi süre sonra su akıtmaya başlıyor philips ütülerin çoğunda yatay vaziyette 30 saniye dik vaziyette 8 dakika sonra otomatik kapanıyor ve tabanı özel yapışmaz geçen anneme otomatik ayarlı aldım annem çok memnun tavsiye ederim

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ben iki sene çeyizcide çalıştım ve philips marka ütülerden hiç şikayet almadım elektrikli ev aletlerinde philips süper tefal bi süre sonra su akıtmaya başlıyor philips ütülerin çoğunda yatay vaziyette 30 saniye dik vaziyette 8 dakika sonra otomatik kapanıyor ve tabanı özel yapışmaz geçen anneme otomatik ayarlı aldım annem çok memnun tavsiye ederim
Phikipsin sitesinde çok şikayet okudum açıkçası, hiç olumlu yorum görmedim. Kafma karıştı şimdi.

Mesela şunu alacaktım 299TL ye yotumlara bakınca vazgeçtim.
Philips PerfectCare Azur Buharlı ütü GC4929/80 için ödüller ve değerlendirme sayfasını keşfedin

Dikkat ettiyseniz hep olumsuz yorum var. Hiç öneririm diyene rastlamadım. İnternetin genelinde kırışıklık açmadığına dair şikayet var.

turantunca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Phikipsin sitesinde çok şikayet okudum açıkçası, hiç olumlu yorum görmedim. Kafma karıştı şimdi.

Mesela şunu alacaktım 299TL ye yotumlara bakınca vazgeçtim.
Philips PerfectCare Azur Buharlı ütü GC4929/80 için ödüller ve değerlendirme sayfasını keşfedin

Dikkat ettiyseniz hep olumsuz yorum var. Hiç öneririm diyene rastlamadım. İnternetin genelinde kırışıklık açmadığına dair şikayet var.
Philips Azur Pro Buharlı ütü GC4885/30 için ödüller ve değerlendirme sayfasını keşfedin

Ben anneme bundan aldım annemde memnun yorumlarda ki gibi

turantunca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Screenshot_2016-12-17-12-11-21.png
bir de bu ütüyü çalıştığım dönem herkes öve öve bitiremiyor du

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kumaşa göre otomatik ısı ayarlayan ucuz philips ütüleri genel anamda olumsuz yorum almış. Kazanlılar çok iyi yorumlar almış, ben bu araştırmadan bunu anladım. Bugün mağazaya gidince bir bakacağım buna. Teşekkür ederim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekli dosyayı görüntüle 14776 bir de bu ütüyü çalıştığım dönem herkes öve öve bitiremiyor du
Önerilerini dikkate alıp bugün mağazada ürünleri inceleyeceğim. Teşekkür ederim.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Kumaşa göre otomatik ısı ayarlayan ucuz philips ütüleri genel anamda olumsuz yorum almış. Kazanlılar çok iyi yorumlar almış, ben bu araştırmadan bunu anladım. Bugün mağazaya gidince bir bakacağım buna. Teşekkür ederim.
--- Gönderi Güncellendi ---

Önerilerini dikkate alıp bugün mağazada ürünleri inceleyeceğim. Teşekkür ederim.
Benim ilk mesajda dediğim ütü. Yeni modelleri çıkmıştır, onlara bakarsın, bizimki 2 yıllık. Hatta bir kaç ay önce yere düşürmüştüm, hiçbir şey olmadı. Düşürme testinden de başarıyla geçti. :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Benim ilk mesajda dediğim ütü. Yeni modelleri çıkmıştır, onlara bakarsın, bizimki 2 yıllık. Hatta bir kaç ay önce yere düşürmüştüm, hiçbir şey olmadı. Düşürme testinden de başarıyla geçti. :D
Evet o modelden aldım. Vatan bilgisayardaki 239 dediler mağazaya gittim internet fiyatı o dediler. Dedim internetten şuan alayım ürünü burdan teslim alayım dedim (daha önce böyle çok yaptım sorun çıkmamıştı) sorun çıkardılar yok olmaz yok şöyle yok böyle bende sinirlendim başka bir mağazada buldum oradan aldım. Bakalım övündüğü gibi çıkacak mı :)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Evet o modelden aldım. Vatan bilgisayardaki 239 dediler mağazaya gittim internet fiyatı o dediler. Dedim internetten şuan alayım ürünü burdan teslim alayım dedim (daha önce böyle çok yaptım sorun çıkmamıştı) sorun çıkardılar yok olmaz yok şöyle yok böyle bende sinirlendim başka bir mağazada buldum oradan aldım. Bakalım övündüğü gibi çıkacak mı :)
Kırışığı zor açılan ya da açılmayan kumaşları nemliyken ütülersen daha iyi olur.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İnşallah, yarın belli olur :)

vespina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Model öneremem ama marka olarak tefalden şaşmayın diyebilirim

bulbulmedya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sizlere süper yardımcı olabilecek ayrıntılı ütü tavsiye yazımızı öneririm: en iyi ütü