Bizim Oynadığımız Nfs Değilmiş!

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Hocam siz yaşça büyüksünüz benden size birşey sormak istiyorum.Gta San Andreas çıktığında dünyada nasıl bir etki olmuştu?
Siz oynayabilmişmiydiniz ilk çıktığı zaman? :)

Evet ! O zamanlar profesyonel olarak oyunlarla ilgilenmiyordum tek amacım eğlenmekti ama Gta SA o zaman grafik olarak oynanış olarak çok farklıydı bana göre mahallede ki spor salonunu bile benimsemiştik kendi ortamımız gibi :)

Ama benim en çok heyecanlandığım o zamanlar dergiler vardı demo disk veriyordu içerisinde birkaç oyunun demosu oluyordu progamer in diskleri beni en çok onlar mutlu ediyordu o disklerde ilk far cry oynamıştım demo beni en çok etkileyen oyunlardan birisi olmuştu. O disklerin bi 10 tanesini saklayabildim :(
Gazete ile veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam o dergi ve diskler

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Evet ! O zamanlar profesyonel olarak oyunlarla ilgilenmiyordum tek amacım eğlenmekti ama Gta SA o zaman grafik olarak oynanış olarak çok farklıydı bana göre mahallede ki spor salonunu bile benimsemiştik kendi ortamımız gibi :)

Ama benim en çok heyecanlandığım o zamanlar dergiler vardı demo disk veriyordu içerisinde birkaç oyunun demosu oluyordu progamer in diskleri beni en çok onlar mutlu ediyordu o disklerde ilk far cry oynamıştım demo beni en çok etkileyen oyunlardan birisi olmuştu. O disklerin bi 10 tanesini saklayabildim :(
Gazete ile veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam o dergi ve diskler
Evet evet gazete ile, benim tanıdığım bir dostumuzda 20-30 tane vardı galiba hocam :) Abimiz sürekli toplardı böyle hediyeleri küçüktüm hayal meyal hatırlıyorum, gazete bayiisine gidiyordu kuponları vermek için.Tabii biz bu sırada mahallede top oynuyorduk :)

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Vice city 1. ve c.m 2001 / 2002 serisi o dönemin efsane oyunlarıydı internet cafede acayip şekilde oynanıyordu benim pc vic city kaldırmıyordu o dönem paso c.m oynardım :D managerlik oyunlarının kralıdır.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Max Payne'i de unutmayın.
Kara bahtlı kem talihli yüreği yaralı kötülerin düşmanı iyilerin dostu adam gibi adam Max Payne :D

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Hocam siz yaşça büyüksünüz benden size birşey sormak istiyorum.Gta San Andreas çıktığında dünyada nasıl bir etki olmuştu?
Siz oynayabilmişmiydiniz ilk çıktığı zaman? :)
Half Life ilk çıktığında yılın oyunu olmuştu öyle diyim ve hala ben de dahil büyük bir fan kitlesi var.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Robin Hood değil miydi o Luk usta?:DAyrıca Selena'yıda unutmayalım.:p
Efenim şimdi Robin Hood aslında masondur ve gerçek adı Yossi Kohen'dir.
Dış güçlerin maşasıdır, araya nifak tohumları atan ajandır.
Gerçek Robin Hood aslında Max Payne'dir.
Max Payne, Mona Sax tarafından öldürülünce yerine Robin Hood geçti.
Tüm Max Payne Remixleri Burada

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Half Life ilk çıktığında yılın oyunu olmuştu öyle diyim ve hala ben de dahil büyük bir fan kitlesi var.
Parasını alan çocuklar tabi ben de vardım grup halinde oynardık Half Life ne günlerdi be.:)
--- Gönderi Güncellendi ---
Efenim şimdi Robin Hood aslında masondur ve gerçek adı Yossi Kohen'dir.
Dış güçlerin maşasıdır, araya nifak tohumları atan ajandır.
Gerçek Robin Hood aslında Max Payne'dir.
Max Payne, Mona Sax tarafından öldürülünce yerine Robin Hood geçti.
Tüm Max Payne Remixleri Burada
Tarihi katleden adam ilan ettim seni Luk usta ya oldu mu bu ne böyle içimi kararttın.:DNeyse konudan sapmayalım.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Hocam Linux Mint'mi yoksa Ubuntu mu kurayım bilgisayarıma hangisini önerirsiniz?
Hangisini istiyorsan ? mı deyim ? Kişisel tercih.

Kim için ve ne için daha iyi ? Sarışın hatunlar mu daha iyi esmerler mi hulk ? :D Kişisel tercih :D
Tekrarlatmayın beni :D

Max Payne'i de unutmayın.
Kara bahtlı kem talihli yüreği yaralı kötülerin düşmanı iyilerin dostu adam gibi adam Max Payne :D

Evet, MP1 efsanedir hikaye olarak. Fall of Max Payne'i de yıllar sonra oynayınca yine duygulandım :/

Ama en krallardan birini unuttunuz, Prince of Persia (Özellikle Warrior Within) :)
Parasını alan çocuklar tabi ben de vardım grup halinde oynardık Half Life ne günlerdi be.:)
O Half Life kışın Steam'de indirime girecek ! Ben girecem sitelerine ! Kartı çıkaracam ! Verecem 3.60TL'yi vuracam kırbacı :D

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Vice city 1. ve c.m 2001 / 2002 serisi o dönemin efsane oyunlarıydı internet cafede acayip şekilde oynanıyordu benim pc vic city kaldırmıyordu o dönem paso c.m oynardım :D managerlik oyunlarının kralıdır.

Deme ya futbolcu almanın hilelerini arıyorduk menejerlik oyunlarında okadar çok oldu ki menejerlik oynamaya lı ama hatırlıyorum ramazan ayında sahura kadar oynuyordum bazen hızımı almayıp sahurdan sonra devam ediyordum dur şu maç geçsin şu bitsin

Şimdi millet diyecek ihtiyar moda bağladı bizim mod ama ben her oyunda farklı anılar yaşadım fifa 99 da q ya basmanın dayanılmaz çekiciliğini yaşayan sayılı insanlarız duygusalız biz

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Deme ya futbolcu almanın hilelerini arıyorduk menejerlik oyunlarında okadar çok oldu ki menejerlik oynamaya lı ama hatırlıyorum ramazan ayında sahura kadar oynuyordum bazen hızımı almayıp sahurdan sonra devam ediyordum dur şu maç geçsin şu bitsin

Şimdi millet diyecek ihtiyar moda bağladı bizim mod ama ben her oyunda farklı anılar yaşadım fifa 99 da q ya basmanın dayanılmaz çekiciliğini yaşayan sayılı insanlarız duygusalız biz
Kaleciye kayma özelliğini çıkardıklarından beri futbol oyunu oynamıyorum.
Biz kaleciye kaya kaya kırmızı kart görüp 6 kişi kalıp 3-0 hükmen malup edilmeyi tatmış insanlarız.
Kaleciye kayma özelliğini geri istiyoruz, ey PES, ey FIFA, duyun bizi. :D

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Biz
Kaleciye kayma özelliğini çıkardıklarından beri futbol oyunu oynamıyorum.
Biz kaleciye kaya kaya kırmızı kart görüp 6 kişi kalıp 3-0 hükmen malup edilmeyi tatmış insanlarız.
Kaleciye kayma özelliğini geri istiyoruz, ey PES, ey FIFA, duyun bizi. :D

Biz bonus saçlı hasan şaş görmüş adamız bunlar kesmez bizi ey fifa :)

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
O döneme göre gerçekten iyi grafiklermiş, üstelik oyunlarda gece grafiği yapmak gündüze göre çok daha zordur ve daha fazla kaynak tüketir, buna rağmen grafiklerin hakkını vermişler.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Eski fifa da hakemi aldatmaya yönelik hareket yapabiliyorduk sonradan kaldırdılar :D paso penaltı alıyordum :D

CusHe

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Underground 1 :) @CusHe bu konuya da bak :)
ben bu konuya bakıyorum zaten :D onca kötü grafikle geçen zaman üzülüyorum :D
meğer dünya çok farklıymış :D
heyt be çocukluğumuzun oyunu :D
sizde benim yazdıklarım 2 3 tanemi görünüyor ben 1 tane yazıyorum 2 4 tane görünüyor bende :D