HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Arkadaşlar, güncellemelede ne var yok diye bakayım dedim. "Sense Giriş" güncellemesi vardı. Güncellemez olaydım.

Telefon sapıttı, ısınmaya başladı arada bir kendi kendine. Kamera açılmıyor açılsada kasılıyor. GooglePlay yorumlarında herkes aynı yorumu atmış.

Sakın yüklemeyin derim. Uygulamalar kısmından geri dönmek için "Güncelleştirmeleri Kaldır" butonuda aktif değil. Kaldım böyle. İlk defa HTC berbat bir iş yaptı. Umarım farkına varıp gün içinde düzeltiler çekilecek gibi değil çünkü.

Stilex Jel

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Hala kullanıcısıyım. Garantisi bitti. Titreşimi bozuk ama yine de taş gibi 2 yılı aşkın süredir kullanmaktayım. Yine olsa yine alırım galiba ;)

philoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Screenshot_2016-09-02-21-16-29.png

merhaba arkadaşlar;

HTC m8 cihazi rootlu bi sekilde 2 yıl kullandım.

bugüne kadar neredeyse hiç sorun yaşamadim. tek sorun android güncellemeleri olmadı. htc sense 6 ve android 5.0.1 de kaldı.

normalde Telefon açılırken htc yazısından önce kırmızı yazılar çıkıyordu ve sonrasında yeşil htc logosu geliyor ve açılıyordu.

sabah alarmı kapatmak için uykulu telefona dokundum, TWRP ekranı açıldı, heyecandan kapatamadım faktory falan yazdı, fabrika ayarlarına döndü ve açıldı.

neyse uygulmaları indirdim. artık kırmızı yazılar çıkmadan direk açılıyor. dil türkçe sorun yok,
ama facebook indirmiyor ve temaları indirmiyor.

hafıza olduğu halde sorun çıkartıyor. telefon belleği salt okunur diyor.

tekrar kırmızı yazılar çıksın ve sorun düzelsin istiyorum :)

yardımcı olabilir misiniz?
TWRP ekranına tekrar giriyorum ama düzeltemiyorum, daha doğrusu ne yapacağımı bilmiyorum.

tesekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-09-02-17-08-07.png
    Screenshot_2016-09-02-17-08-07.png
    127.7 KB · Görüntüleme: 738
  • Screenshot_2016-09-02-17-08-12.png
    Screenshot_2016-09-02-17-08-12.png
    97.7 KB · Görüntüleme: 604

Llloll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.el m8 aldm sarjzi cok hizli bitiyor bataryami olmustur yoksa baska sebbler var mdr? Yarim gun gidiyor sarjzi

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
2.el m8 aldm sarjzi cok hizli bitiyor bataryami olmustur yoksa baska sebbler var mdr? Yarim gun gidiyor sarjzi
eğer çok oyun oynuyorsanız yarım gün gitmesi normal fakat telefonu çok kullanmıyorsanız ve cidden çabuk bitip ayrıca %10 larda %15 lerde kapanıyorsa batarya bitmiştir

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Ilk ciktigi hafta 2014 te Almistim cok ucuk bir rakama. Ilk aldigimda gercekten tam bir performans canavariydi Gerek Boomsound gerek vb ozellikler.. Zamanla yavasladi hele su 6.0 guncellemesi telefonu öldürdü. Bataryasi öldü suanda guc dugmesi calismiyor cift tiklayarak acip kapatiyorum sarjini bitirmeyeye calisiyorum bakalim nereye kadar .

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
2.5 sene oldu alalı hala canavar. Yalnız pili yavaştan başlamamış gibi ölmeye. Telefonla pek uğraşmadığım için 6-7 gün gidiyordu şarjı şimdilerde ise 4-5 güne düştü. Ama sağlamlık konusunda garanti veriyorum. Kaç kere ekranın üzerine omuz seviyesinden düştü sorun olmadı. Sadece altta nokta kadar eziklik meydana geldi.
Sonraki telefonumda HTC olur eğer abartı bir fiyat politikası uygulamazsa.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Hayatımda ilk kez htc aldım ve alalı 2.5 sene olacak neredeyse verdiğim paranın sonua kadar değdi hatta fazlasıyla memnunum diyebilirim gerek kamerası hızı vs. şuanda hızlı hertürlü işimi görüyor tek batarya biraz daha çabuk azalıyor fakat 2.5 sene olmuş normal azalması.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Evvelki gün gözüm gibi baktığım M8, vincin tepesinden (yaklaşık 15-20 metre) demir rulo sacın üzerine düştü. Ses düğmesi ve ekran arasındaki yerden denk gelmiş olacak ki telefonun ekranında 1 çizik dahi yok. Ama telefon bildiğiniz yamuldu. Fonksiyonlarında herhangi bir sorun yok ancak bu şekilde kullanmak istemiyorum. Sadece kasa değişimi yapılsa yeter gibi duruyor. KVK yı aradım ama haftasonu olduğu için saat 14:00' a kadar çalışıyorlarmış.

Kasa değişimi ne kadar tutar var mıdır bilgisi olan bir arkadaş.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Ben One (M7) Kasa degistirmistim disarda bi serviste 300TL vermistim . degistirttigin yere dikkat et mesela cihazi saglam verdim aldigimda haporler cizirti yapiyordu ona sordugumda ise aldigim cevap ´haporlor zaten sorunluydu'...

unnal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar benim birden fazla sorum olacak.Yazın telefon almayı düşünüyorum yani 1 ay sonra falan.İphone 5'im var ama onun power bişey'i kopmuş içinden biliyodumda adını.Şimdi unuttum.Birde camı kalktı.Telefon pert anlıyacağnız.

HER NEYSE...

Şimdi ben;

HTC m8
HTC M8s
Sony Xperia XA

Arasından bi seçim yapıp telefon almayı düşünüyorum.

1)Kamera bakımından HTC Ile XA arasında bir fark olduğunu biliyorum Sony daha iyi,ama HTC'nin kamerası kötü mü?

2)Benim ilk telefonum HTC 'nin Windows temalı bir telefonum vardı 8s orda fotoğraf çekiyordum 1-2 gün içinde siliniyordu.Bende aldığım mağazaya götürdüm.Mağaza telefonun sisteminin böyle olduğunu söyledi ve hata olmadığını söyledi.Aynı durum M8 serisinde var mı?

3)Ses kalitesi bakımından Sanırım HTC Daha iyimiş.Doğrdu mu?Ben yüksek ses çok severim.

4)HTC m8s mi yoksa m8 mi almalıyım?
(Benim için kamera,sürüm yeniliği ve performans çok önemli)

5)HTC mi yoksa SONY mi almalıyım?
(m8'in tipine bayılıyorum.Çok güzel.Sony'i sevmedim.Ama yimese paramın boşuna gitmesini istemem.)

6)Çoğu kişi HTC'nin Android sürüm vs yenilik yapmadığından.Güncelleme göndermediğinden Yada harakı gönderdiğinden şikayetçi.Doğru mu bu acaba?

CEVAPLAR İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR EDERIM.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
htc 3 sene önce cıkmasına rağmen android 6 ya sahip 7 gelmeyecek tabi. Fakat bu saatten sonra bu telefonları almanı önermem bütçen nedir tam olarak

unnal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O hangi marka nedense ilk defa duymuş gibiyim?
--- Gönderi Güncellendi ---
Tamam şimdi baktım Xionmi diye bi marka.İyingüzel özellikleri bakımından verdiğin paraya değer gibi görünüyor ama pek bilinmeyen bi marka istemiom.Türkiye bu markayı iki kişi bilir en fazla bi sen bi ben.Bide 1400₺ fln beni aşar.Ben HTC Ile Soyn arasında kaldım HTC çok hoşuma gidio hem kötü deil be ucuz ama Sony kamerası fln bayağ muhteşem

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Htc biraz hastalikli telefondur . 4 yildir M8 modelini kullaniyorum ses konusunda kulaklikta 10 dakikada sagir olmanin garantisini veriyorum [emoji16] performans konusundada sekli vardir . Ama yerinde olsam almazdim artik eskidi bunlar haci benim ilk aldigim zamanlarda guzeldi bu cihazlar . Yerinde olsam Butceyi arttirmaya bakardim.