12 inc CoreM Macbook

Bu konuyu okuyanlar

Berkan123450

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler forumda yeniyim youtubedan videoları hep seyrederim büyük ihtimalle macbook alicam ama ikilem de kaldim macbook air kesinlikle almiycam yeni macbook ile macbook pro arasinda kaldım macbook pro nun cs:go oynattigini biliyorum youtube ta sdn videosunda abi oynamisti (ismini bilmiyorum) macbook pro nun tasarimini beğenmediğim için yeni macbook u core M işlemcili olani almayi düşünüyorum oyun çok oynamam arasira cs:go veya azcik lol oynarım mühendislik okuyorum oyun oynadığımda da azda olsa oynuycam kasmasini istemem kisacasi bana 2 sinden birini önerin gerekceleriyle birlekte kusurum varsa affedin yeniyim Çok teşekkürler.

Berkan123450

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakan altanli macbook pro ile videoda cs:go oynaya shiftdelete çalışanı ismini öğrendim

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Hakan altanli macbook pro ile videoda cs:go oynaya shiftdelete çalışanı ismini öğrendim
Hakkı Alkan :) Çalışan değil buraların sahibi bu arada :) Pro geçen sene çıktı onu almalısınız. Ayrıca mac'lerde oyun sayısı az bunlar steamde belirtiliyor.

Berkan123450

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Heee sahibi pardon videoları seyrettim kendisinden hiç patron havası sezemedim çok bey efendi birisi konuşmasıyla bence bu arada ben zaten çok değil cs: oynuyacam oynadimida 2 saat oynarım yada daha fazla yeni çıkan macbook core M işlemcili olan o kaldirmazmi yada kaldirir ama bi süre sonra fansiz olduğu için kasmama yaşar ??

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
12 inçe o kadar para vermek şaka gibi .

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
macbook core M ile oyunu unut internet işine yarar.

Enesİnce27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler forumda yeniyim youtubedan videoları hep seyrederim büyük ihtimalle macbook alicam ama ikilem de kaldim macbook air kesinlikle almiycam yeni macbook ile macbook pro arasinda kaldım macbook pro nun cs:go oynattigini biliyorum youtube ta sdn videosunda abi oynamisti (ismini bilmiyorum) macbook pro nun tasarimini beğenmediğim için yeni macbook u core M işlemcili olani almayi düşünüyorum oyun çok oynamam arasira cs:go veya azcik lol oynarım mühendislik okuyorum oyun oynadığımda da azda olsa oynuycam kasmasini istemem kisacasi bana 2 sinden birini önerin gerekceleriyle birlekte kusurum varsa affedin yeniyim Çok teşekkürle
macbook pro nun işini rahatlıkla göreceğini zannediyorum üstelik macbook pro nun tasarımının gayet şık olduğunu söylemem lazım sen belki macbook un tasarımını çok sevdiğinden dolayı macbook pro nun tasarımını kötü buluyorsundur bana göre macbook pro da en az macbook kadar ince bir cihaz

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Beyler forumda yeniyim youtubedan videoları hep seyrederim büyük ihtimalle macbook alicam ama ikilem de kaldim macbook air kesinlikle almiycam yeni macbook ile macbook pro arasinda kaldım macbook pro nun cs:go oynattigini biliyorum youtube ta sdn videosunda abi oynamisti (ismini bilmiyorum) macbook pro nun tasarimini beğenmediğim için yeni macbook u core M işlemcili olani almayi düşünüyorum oyun çok oynamam arasira cs:go veya azcik lol oynarım mühendislik okuyorum oyun oynadığımda da azda olsa oynuycam kasmasini istemem kisacasi bana 2 sinden birini önerin gerekceleriyle birlekte kusurum varsa affedin yeniyim Çok teşekkürler.
Merhaba macbook aldınmı hangi modelini aldın