Meizu M2 Note İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Meizu M2 Note İncelemesi

Meizu'nun başarılı Phablet modellerinden olan Meizu M2 Note modelini sizler için inceledik. Uygun fiyatı ile dikkatleri çeken cihazın tüm detaylarını videomuzda bulabilirsiniz.

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
severek kullanıyoruz hele 450 TL ye alıp imei çakınca dahada sevdik

bilcan-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de ürünün kenarlarında olunmayan sorunu olmasa daha da sevicez. Umarım bi güncelleme ile düzelir...

H

hackeren63

SDN Okuru
video da mediatek mt6753 diyorsunuz ancak cpu z testinde işlemciyi mt 6735 olarak gösteriyor acaba telefonun iki farklı modeli mi var mt6753 ve 6735 olmak üzere yoksa cpu z de bir yazım hatası mı var (bir yerde daha mt6735 i gördüm kıllandım) yardımcı olursanız sevinirim telefonum kırıldı bunu almak istiyorum ( şu anda telefonum yok zor durumdayım) yardımcı olursanız sevinirim.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
CPU-Z de bir hata var aynısı bendede oluyor ama Aida64 ve Antutu da MT6753 yazıyor.

S

SDN Okkkkkk

SDN Okuru
Selamaleykum ben simdi m2note aldim google playe giriyorum arama icin biseyler yazipda ara diyorum google play kapanyo bidaha deniyorum aynisini yapiyor flame de aynisini yopuyor guncellemeri kontrol et tushuna basiyorum kendine kapanyor neden acaba bi yardimci olursaniz

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Selamaleykum ben simdi m2note aldim google playe giriyorum arama icin biseyler yazipda ara diyorum google play kapanyo bidaha deniyorum aynisini yapiyor flame de aynisini yopuyor guncellemeri kontrol et tushuna basiyorum kendine kapanyor neden acaba bi yardimci olursaniz

Google Klavye Yükle aynı sorun bendede vardı orjinal klavyeden kaynaklanıyor

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
3GB ram için M2 Note güzel telefon ama biraz uygulama yükleyince yavaşlamalar başlıyor