Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende zenfone 5 var imail klonlaması olmuş hattımı değiştirdim kullanamıyorum şimdi. asus destek hattını aradım ama kimse yardımcı olmuyor. ne yapabilirim önerisi olan varmı acaba.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şimdi benim tel süperdi hiç kasmıyodu çok kötü şarjı vardı ama bende çözüm için kitkata döneyim root atayım dedim döndüm ama root atamadım 5-6 kere denedim hata verdi işte sonra telefon kasmaya başladı donuyo reslemek zorunda kalıyorum sonra ben orjinal rom attım yine sonra yine donmalar devam etti lollipopa geçeyim tekrar dedim geçtim donmalar hala devam ediyor yeniden orjinal rom attım şimdi yine donmalar devam ediyor ama sıklıkla değil yazılımsal mı donanımsal mı bilemiyorum napmalıyım servise mi vereyim bilemiyorum sen söylerseniz çok mutlu olurum :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gencler bn zenfone 2 aldm telefon fiyatına göre canavar gibi rahatlkla aln telefonu sarj ısnma gibi problemide yok 1,5 saatte sarj doluyo tereddütsüz aln

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İmei klonlandıysa telefonu servise yollaman gerekli malesef

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada servisten zenfone 5'im gelmedi. Asusun sorumsuz davranışlarından sonra değişim cihazıda istemedim para iadesi aldım üzerine ekleyip iphone 5s aldım ve Asus defterini kapattım ama size yinede yardımcı olmaya çalışırım 😊

Y

Yusuf altuntaş

SDN Okuru
Arkadaşlar asus zenfone 2 telefonum güncelledi mesaj aldığım da ses vermiyor yani zil çalmıyor. Hiç bir ayarından olmuyor. Bilen varsa lütfen yardım bir masaj ve telefon bekliyorum. 0535 367 6792 yusuf altuntaş

N

Narincem

SDN Okuru
Asus zenfone 2 kullanıyorum msj yazarken tuş sesini kapatamıyorum yardım lütfen.

S

SDN Okuru.

SDN Okuru
Merhabalar,zenfone 6 kilit ekranında deseni iptal etmek istiyorum ama "yok" ve "kaydirma" seçeneklerinin altında devre dışı bırakıldı yaziyo önerisi olan var mi?

S

SDN Okuru ali

SDN Okuru
:mad::mad::mad:arkadaşlar telefonla konuşurken karşı tarafa sesim gitmiyor acil çözüm lütfen !!!

B

Beraaatseker60

SDN Okuru
Arkadaşlar bazen hücr. Ağ açıkken hat gidiyor. Sizdede öyle bi sorun var mı

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Merhabalar,zenfone 6 kilit ekranında deseni iptal etmek istiyorum ama "yok" ve "kaydirma" seçeneklerinin altında devre dışı bırakıldı yaziyo önerisi olan var mi?
Ayarlar>Güvenlik>Kimlik Bilgilerini Temizle(en altta) oraya tıklayıp temizlerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

S

sdn ziyaretçisi

SDN Okuru
daha iki hafta önce zenfone 2 selfie aldım fakat sesim karşı tarafa çok az gidiyor telefonu aldığımdan itibaren böyle ne yapmalıyım benimle aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

Z

ziyaret

SDN Okuru
merhaba
daha iki hafta önce zenfone 2 selfie aldım fakat sesim karşı tarafa çok az gidiyor telefonu aldığımdan itibaren böyle ne yapmalıyım benimle aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

B

busraaa.

SDN Okuru
merhaba

lordreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba asus zenfone 5 e gelen thema güncelleme sonrası radio kullanılmıyor bunun bir çözümü varmı. tek sorunum bu başka hiç bir sıkıntı yok telefondan gayet memnunum.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Merhaba asus zenfone 5 e gelen thema güncelleme sonrası radio kullanılmıyor bunun bir çözümü varmı. tek sorunum bu başka hiç bir sıkıntı yok telefondan gayet memnunum.
Radyo hiçbir zaman kullanılamıyor du!

lordreis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aksine kullanıla biliyordu küçük bir apk işlemiyle hall oluyordu ama şimdi thema güncellemesi ile olmuyor

Radyo hiçbir zaman kullanılamıyor du!

Aksine kullanıla biliyordu küçük bir apk işlemiyle hall oluyordu ama şimdi thema güncellemesi ile olmuyor

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557

Çok araştırdım ama bulamamıştım üzüldüm şimdi!

S

Seroin

SDN Okuru
Selam herkese şimdi gdip bir elinize 2klik xperia s4 s5 vs vs alin diğer elinizede zenfone 5 6 alin ve performans farkini görün asus işini biliyor zenfone 2 den söz bile etmiyorum çoğumuzun pcsinden fazla rami var ve işlemcisi bir pc işlemcisi gibi işini bilen adam asus alir sorusi olan varsa zen 5 kullaniyorum asphalt 8 rr3 nba15 fifa16 nfs mw mc4 mc5 gta sa gangtsr vegas dead space nova 3 vs vs oyunlarda 0 kasma iyi forumlar

S

SDN Okuru454

SDN Okuru
Merhabalar Zen 6 kullanıyorum uzun süredir google play hizmetleri yanıt vermiyor hatası alıyorum hata arka planda olduğu sürede de gelen aramayı dahi cevaplayamıyorum önerisi olan var mı?

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
zenfone'da root,recovery ve official rom kullanan var mı?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Selam herkese şimdi gdip bir elinize 2klik xperia s4 s5 vs vs alin diğer elinizede zenfone 5 6 alin ve performans farkini görün asus işini biliyor zenfone 2 den söz bile etmiyorum çoğumuzun pcsinden fazla rami var ve işlemcisi bir pc işlemcisi gibi işini bilen adam asus alir sorusi olan varsa zen 5 kullaniyorum asphalt 8 rr3 nba15 fifa16 nfs mw mc4 mc5 gta sa gangtsr vegas dead space nova 3 vs vs oyunlarda 0 kasma iyi forumlar
Zenfone larda performans guzel ama gel gor ki pil kotu degil berbattt.

Kardesimin zenfone 5'i var G2 mi garantiye verince onu kullandım en buyuk sorun bataryam oldu.

G2 deki batarya omruyle hic alakası yok yani herhangi bir telefondan gecsemde bataryayı iciyor.

Ama performansta gercekten guzel .

Bu arada kamerada guzel degil fiyatina gore olsada.

A

Asus kullanici

SDN Okuru
Beyler bayanlar ben tavsiye etmiyorum .Telefon buyuk ve ucuz olmasi sizi yaniltabilir ama sakin benim gibi hata yapmayin ...

TELEFONU 800 TL YE ALDİM 2 AY SONRA 850 TL OLDU ZAM GELDİ TELEFON 1000 TLNİN ALTİNDAKİ ÇOGU TELEFONDAN DAHA İYİ AMA BEN BEGENMEDİM SİZLERDE BEGENDİYSENİZ GECİCEK O DUYGU KUFUR EDİCEKSİNİZ :) , HERNEYSE ALDİM TELEFONU 5-6 AY KULLANDİM HAT ARADA OKUMAMAZLİK YAPMAYA BASLADİ GONDERDİM GARANTİYE UCRETSİZ YAPİLDİ GELDİ . KULLANMAYA DEVAM ETTİM 1 -2 AY SONRA DA ANDROİD İN SON SURUNU YUKLEDİM BİR BASKA SORUN CİKTİ HİC BİR YERE MESAJ ATMİYOR ( ANDROİD SURUM DEN DOLAYİ ) BU SORUN HALRN DEVAM EDİYOR SİMDİ İSE BAZİ GUCLU OYUNLARDA KASMA VE.DONMA YAPİYOR . CLASH OF CLANS OYUNUNDA ACAİP İSİNİYOR TELEFON DAN SİKİLACAKSİNİZ SİMDİ İSE KENDİ KENDİNE EKRANA UYARİ GELİYOR HİC ACMADİGİM SEYLERDEN MESELA ( MİNECRAFT DURDURULDU ) DLYE COK SACMA BENCE BU TELEFONA PARA VERMEYİİN PİSMAN OLURSUNUZ

yunnu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim kullandıgım zenfone 2 uzaydan mı geldi acaba :) bende ve eşimde zenfone2 64gb var . 2 - 3 gun önce güncelleme geldi asusun kendi güvenlik yaması. Telefonda oynadıgım en agır oyun asphalt8 suana kadar ve tek bir ısınma ve kasma yok , takılma yok .. coc da falan zaten agır oyun değil ne ısınma ne kasma söz konusu . 4 aydır kullanıyorum maşallahı var. Tek sıkıntısı kasası , daha kaliteli malzemeden yapılabilirdi, arka kapak plastik cebe sokup cıkarttıkca kenarlar sıkıntı yaratıyor biraz. kılıf alıp uzun yıllar kullanabilirsiniz :thumbup: Şarj olayında da çok sık oyun oynamıyorum coc oynayıp, sosyal medyada dolasıyorum ve tam 1 günü cok rahat cıkartıyor. İşlerim yogun olur dacok fazla kurcalamazsam tel.i sadece whatsapp kullanımında 1,5 gün buluyor.

S

SDN Okuruuuu

SDN Okuru
Zenfone 2 32 gb olan modeli kullanıyorum . Şarj tüketimi çok hızlı . Şebeke gün içinde birkaç kez gidiyo 30 sn falan bekliyor . şarj hakkında tüm asus modelleri kullanıcılarından bol şikayet var . Performansında sıkıntı yok . Isınma falan da pek yok . Alacaklar bunları göz önünde bulundursun

dwil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zenfone 2 32 gb olan modeli kullanıyorum . Şarj tüketimi çok hızlı . Şebeke gün içinde birkaç kez gidiyo 30 sn falan bekliyor . şarj hakkında tüm asus modelleri kullanıcılarından bol şikayet var . Performansında sıkıntı yok . Isınma falan da pek yok . Alacaklar bunları göz önünde bulundursun

hattınız vodafone ise herkeste olan bir problem. ben de ve tanıdıklarımda da aynı sorun mevcut. diğer şebeke kullananlardan böyle bir şikayet rastlamadım hiç.