HTC One M9 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Ya gercekten oldu ama ben cok denedim telefona yuklu olan temalar programindan klavyenin rengini degistiremedim biturlu megerse internetten girip yapinca herseyini degistirebiliyormussun neden telefondakinde boyle detayli duzenlemelere izin vermiyo anlamadim???
Stabiliteyi korumak adına alınan bir karar olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lütfen biri bir şey yazsın çıldıracağım. Cillop gibi telefon güncellemeden sonra kasmaya başladı

aytav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amerikan dan gelen Verizon HTC ONE M9 var telefonla çalışıyor mobil internet ve herşey çalışıyor fakat Güncelleler gelmiyor

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Merhaba arkadaşlar, bootloader kısmında factory reset seçeneği çıkmıyor kendi m9'umda. Sebebi nedir?

S

SDN Okuru3

SDN Okuru
Arkadaslar merhaba oncelikle.Htc one M9 ile Iphone 6 arasında kaldım fakat htc m9 da kafamı kurcalayan bi kaç bişe var mesela çok ısınıyo diyolar fakat son güncellemeyle çözülmüş diye duydum fakat bu seferde 1,56 ghz a düsürmüsler oyun ve internet performansında kasma,gözle görülür bi düşüş varmı?One M9 u çok begeniorm fakat bu yazdıgım sorun biraz kafamı kurcaladı birde benim için önemli olan en büyük üç faktör
1)İnternet oyun vb.şeylerde kasma varmı?(ağır oyunları sevmem çok grafik gerektiren vb.)
2)Şarjının beni 1 gün rahat götürmesi gerekiyor.
3)En az 2-3 sene beni götürebilmeli bu telefon güncelleme desteği,kasma olmaması vb.
cevap verenlere simdiden çok tesekkurler :)

kartalpaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
1) Aspahlt 8 ve yeni NFS oynuyorum hiç kasma yapmıyor. Artı olarak tek elle oynayabilme kolaylığı var diğer telefonlara göre.
2)Ben üniversite öğrencisiyim , okul mailim olsun , arkadaşlara mesaj atma olsun , araştırma için internete girme olsun hepsini kullanıyorum ve buna rağmen güç tasarruf modu açık iken 2 günü geçtiğim oldu şarjda.İlk aldığım zaman sim kart sorunum vardı , 4-5 gün hatsız durdu kurcalamalar çok olur bilirsin ilk haftalar 3 günü bile geçti şarjı.
3)Eğer bir HTC alıyorsan 2 yıl sorunsuz kullanmada almış oluyorsun bence. Bende daha önce HTC One X vardı , 3.5 sene kullandım.Bataryası 1 günü çıkartıyordu , ama 1 günden fazlasına alıştığım için batarya değiştirmek istedim , satıcıya 1 güne düştü şarjı dediğimde daha ne istiyorsun demişti. Bu önemli bir özelliktir.

S

SDN Okuru35

SDN Okuru
Cevap için çok teşekkür ederim :) birşey daha soracağım telefon şuan en güncel android sürümündeyse ısınmadan dolayı hızını 1,56 ghz a düşürmüşler ilk aldığındakinden gözle görülür bi düşüş varmı?

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Cevap için çok teşekkür ederim :) birşey daha soracağım telefon şuan en güncel android sürümündeyse ısınmadan dolayı hızını 1,56 ghz a düşürmüşler ilk aldığındakinden gözle görülür bi düşüş varmı?

Cihazın işlemci hızını düşürdüğünü söylüyorlar peki bu cihaz neden halen antutu testlerinde önceki sürümlere göre daha yüksek skor alıyor? Şu anda 65-68k arası skora sahip. Ve bu benim iPhone 6s im ile aynı..

seri1618

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar m9 kullanıyorum bende.diyelim internete girdim.sonra arka plana alıyorum.daha sonra son çalışanlar tuşuna bastığımda sayfayı yeniliyor tekrar yüklüyor.bu hiç iyi değil.bi çözümü yok mu bunun ya.lütfen yardım

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar m9 kullanıyorum bende.diyelim internete girdim.sonra arka plana alıyorum.daha sonra son çalışanlar tuşuna bastığımda sayfayı yeniliyor tekrar yüklüyor.bu hiç iyi değil.bi çözümü yok mu bunun ya.lütfen yardım

Dediğini tam olarak anlamadım ama RAM yönetimi ve pil tasarrufu ile alakalı birşey cihaz otomatik optimize ediyor.

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galiba arka planda calismaya devam ederken tekrar girince sayfayi yeniliyor internetten gidiyor. Hakikaten hic aklima gelmemisti ama bu tarayiciyla alakali bir durum galiba tarayici ayarlarina bi bakmasi lazim

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Galiba arka planda calismaya devam ederken tekrar girince sayfayi yeniliyor internetten gidiyor. Hakikaten hic aklima gelmemisti ama bu tarayiciyla alakali bir durum galiba tarayici ayarlarina bi bakmasi lazim

Stock tarayıcı kullanıyorsan Chrome dan dene bi

S

SDN Okur

SDN Okuru
Olay storedaki HTC camera yi guncelledikten sonra kamera açılırken beklemeye başladım bunun çözümü nedir?

ogank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
erhaba herkese, yeni htc one m9 telefon satın aldım. Bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim. Telefonuma WhatsApp, twitter, hunt gibi bildirim gönderen uygulamalardan bildirim düştüğünde telefona bildirimi açana kadar telefonum kısa aralıklarla titremeye devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
erhaba herkese, yeni htc one m9 telefon satın aldım. Bir problemim var yardımcı olursanız sevinirim. Telefonuma WhatsApp, twitter, hunt gibi bildirim gönderen uygulamalardan bildirim düştüğünde telefona bildirimi açana kadar telefonum kısa aralıklarla titremeye devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim
Erisilebilirlige gir bildirim hatirlaticisini kapat

Places

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba m9 almaya karar verdim 2200 TL sizce almaya değer mi ve ısınma konusunda güncelleme ile çozüldü mü biraz bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Herkese merhaba m9 almaya karar verdim 2200 TL sizce almaya değer mi ve ısınma konusunda güncelleme ile çozüldü mü biraz bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

Hocam htc ye m8 ile başladım m7 iyiydi m8 çok iyiydi bu yüzden m9 çok daha iyi olmasını bekliyorduk çünkü beklenti cidden çok yüksekti htc kullanıları için çünkü m8 alalı 1.5 sene oldu hala stabil ve çok iyi zaten tasarımı harika ve sense arayüzü anroidin vazgeçilmesi diyebilirim çünkü amcamın yanında telefonculuk yaptım 1 sene öncesine kadar çoğu telefon elime geçti fakat m9 beni pek tatmin etmedi hani m7 alan sonra m8 e geçen sonra m9 cıkınca m9 a geçilmedi alan pişman değil sizide etmez samsung ve lg den çok daha iyi diyebilirim bunlar gözlemlediğim bilgiler aklınızda soru olursa çekinmeyin

ogank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tekrar merhaba herkese bir sorunum daha var m9 ile telefonumu sessize aldığımda direk olarak rahatsız etme moduna alıyor bunu kapatmanın da yolu var kı acaba

Places

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam htc ye m8 ile başladım m7 iyiydi m8 çok iyiydi bu yüzden m9 çok daha iyi olmasını bekliyorduk çünkü beklenti cidden çok yüksekti htc kullanıları için çünkü m8 alalı 1.5 sene oldu hala stabil ve çok iyi zaten tasarımı harika ve sense arayüzü anroidin vazgeçilmesi diyebilirim çünkü amcamın yanında telefonculuk yaptım 1 sene öncesine kadar çoğu telefon elime geçti fakat m9 beni pek tatmin etmedi hani m7 alan sonra m8 e geçen sonra m9 cıkınca m9 a geçilmedi alan pişman değil sizide etmez samsung ve lg den çok daha iyi diyebilirim bunlar gözlemlediğim bilgiler aklınızda soru olursa çekinmeyin
Isınma konusu güncellme ile çözüldü mü ve bir sorum daha var m9 yerine z5 compact alınır mı ?

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Isınma konusu güncellme ile çözüldü mü ve bir sorum daha var m9 yerine z5 compact alınır mı ?

Isınma sorunu derken neyden bahsediyorsunuz ısınma sorunu olan tek telefon lg dir yoksa yüksek graifkli her oyunda bir süreden sonra ısınma olur m8 ise kasası metal olduğundan dolayı ısınma biraz daha kolay oluyor fakat soğumasıda kolay oluyor - bir şey yok yani . Sonye gelcek olursak samsung ve lg ye göre bence alınabilir bir telefondur fakat detayını bilemeyeceğim yeni serileri pek incelemedim fakat her 6 ayda bir telefon çıkarıyor bu kötü bir şey

S

SDN Okur

SDN Okuru
Kamera açılırken bekliyorum. ( m9 kullanıyorum ) bu olay HTC camera uygulamasını güncelleyince oldu.

furkanyılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki bu htc one m9 da neden 3g görüme yok

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeşim ben m9 aldım 1575 tl ye garantisi yok ama sana bişey diyeyim 625 tl kara geçtim cihaz sıfır bi sıkıntısıda yok sana tavsiyem git telefoncuya spot m9 varmı de anlaş al hiç garanti meselesine takılma

furkanyılmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m9 için şarj aleti arıyorum ama bulamıyorum orjinal istiyorum nerden bulabilirim herhangi bir mağazada felan varmı